[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
sürüm kaç giriş te oyundan atıyor
RGL ERROR
get_object faild for texture : khergit_armor_mormalmap
diye bir yazıçıkıyor

Bir şey soracağım, paşalar vb. moda girmeden hileyi aktif ettiğimizden dolayımı hiç, gezip sömürge yapmıyor?

Oyunda hile kullanmazsan senden korkmazlar ve bu yüzden kaleden çıkmıyorlar ben bi kere Shariz şehrine 1200 kişi ile gittim 8 lord kaçtı kaleden 90 kişiydi hepsinin askeri :mrgreen:

Black Dead said:
Oyunda hile kullanmazsan senden korkmazlar ve bu yüzden kaleden çıkmıyorlar ben bi kere Shariz şehrine 1200 kişi ile gittim 8 lord kaçtı kaleden 90 kişiydi hepsinin askeri :mrgreen:
güç çeviklik vb arttırınca, diğer lordlar bizden korkuyorlarmı? peki para hilesinin bir sakıncası varmı?

Hayır öyle bir saçmalık yok. Eğer askerlerin , karşılaştığın lordun askerlerinden büyükse ve sağlam ise o zaman kaçmaya başlıyorlar ve korkuyorlar ancak Çeviklik , güçlük falan ile hiçbir ilgisi yok.

Bu arada konuyu kirletmeyelim :smile: Mod konusu bu özel bir sorunuz varsa sorun özelden

ElJgnD.jpg

Arkadaşlar, bu modda osmanlı müziği değilde native modundaki müzikler çalıyor, osmanlı maarş paketini atabilecek varmı

Osmanlı müzikleri ve marşları içinde vardı.Atmamıza gerek yok galiba.sende çalışmadı mı?Mod 10 numara!!!Bazı eksikler var ama o kadar da olur...

elite9397 said:
Osmanlı müzikleri ve marşları içinde vardı.Atmamıza gerek yok galiba.sende çalışmadı mı?Mod 10 numara!!!Bazı eksikler var ama o kadar da olur...
Modu yeni indirdim, attım ama müzikler warband'ın müzikleri.. Sana zahmet music.txt ve music klasörünü iki dakika upload etsen :grin:

oyundaki müzik dosyalarına nasıl ulaşacağım?oyunun tüm dosyalarına baktım müzikleri bulamadım,nasıl ulaşacağımı söylersen bi deneneyim?

DüdükMakarnası said:

Tarihimizin Osmanlıdan ibaret olduğunu sanıyoruz.Oysa çok köklü bir tarihimiz var.

@Elite9397

Mount&Blade Warband  :arrow: Music olması lazım.Çünkü  nativenin müziklerinin orda olduğu yazıyordu.

Bu mod içinse ;Mount&Blade Warband  :arrow: Modules  :arrow: Ottoman  :arrow: Music olması lazım.

aga ben yükleyemedim yükledim neyle açayım diyor modulese attım açılmıyor tek bir tane dosya yüklende 500.000 kb falan yazıyodu resim falan içini hiç açamadım .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom