[M] Üçüncü Dünya Savaşı : Anka Kuşu [Yayınlanma Tarihi 16.09.2012]

Users who are viewing this thread

çok güzel olmuş, mod ölünce üzülmüştüm çünkü güzel bir moddu. modu yeniden yapman iyi olmuş. umarım en yakın zamanda çıkar. birde bu modu yabancı forumda tanıttın mı?

luckylancer said:
çok güzel olmuş, mod ölünce üzülmüştüm çünkü güzel bir moddu. modu yeniden yapman iyi olmuş. umarım en yakın zamanda çıkar. birde bu modu yabancı forumda tanıttın mı?
Elbette tanıttım , İşin kötü yanı mod ölünce tüm bina modelleride yanında gitti tüm bu binaları tekrar modellemek zorunda kaldım sinir bozucu oldu  :lol:

Herkese tekrar teşekkürler bu arada

Başarılar dilerim :smile:. Italy güzel olmuş bu arada :smile: militia yıda yapmak istermisin? Çok uyar bence bu moda.

carrier said:
Başarılar dilerim :smile:. Italy güzel olmuş bu arada :smile: militia yıda yapmak istermisin? Çok uyar bence bu moda.
Belki yapabilirim ama süreklide Cs maplarını yapıp modun adını CS mod olarak çıkarmak istemem farklı oyunlardaki maplarıda denemeyi düşünüyorum
NW_Cossack_Cav said:
CS_ıce worlds falan  :grin:
Sanmıyorum arkadaşın  dedigi gibi çok basit bir harita moda pek uygun düşmez ama belki bir ara yaparım sıkılanlar oynar

Mod çok iyi, zaten özelden de konuşmuştuk.
Benim istediğim tek bir şey var haritalarda, Battlefield tarzı olsun. CoD gibi daracık maplarde cirit atmaktansa, cephelerde çatışmayı isterim.=) Bir BF sever olarak.

Tabii, her ikiside yapılabilinir ama artık sana kalmış Bloc. =)

Bende Cod serisinden çok BF severim fakat durum şu ki bu bir mod yani bu modda bir serverda 40-50 kişi olacagını sanmıyorum ve bu yüzden büyük bir haritada az sayıda kişinin zevk alarak oynaması mümkün degil , tabi birde bizim modda araçlara binme özelligi olmadıgı için ulaşım eziyet olur  :smile:

Bloc said:
Bende Cod serisinden çok BF severim fakat durum şu ki bu bir mod yani bu modda bir serverda 40-50 kişi olacagını sanmıyorum ve bu yüzden büyük bir haritada az sayıda kişinin zevk alarak oynaması mümkün degil , tabi birde bizim modda araçlara binme özelligi olmadıgı için ulaşım eziyet olur  :smile:
Araç olmaması sıkıntı tabii, ama yinede büyük olmasa bile, kısa ama arazi alanlarının olmasını isterdim. =)
Ha bu arada küçük bi imza yaptım; beğenirseniz kullanırsınız. =)

Kıllandım zaten başka bi siteden yüklemiştim ondandır.
Turkishsignature.jpg
Turkbuyukarkla%3F.jpg
Code:
[url=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,246225.0.html][IMG]https://tw.greywool.com/pc/pics/144/Turkishsignature.jpg[/IMG][/url]

O tarz birşey düşünüyorum zaten umarım ayarlayabilirim  :smile: Bu arada imza gözükmüyor şu siteyi dene https://tw.greywool.com/  :wink:

Chake said:
Mod çok iyi, zaten özelden de konuşmuştuk.
Benim istediğim tek bir şey var haritalarda, Battlefield tarzı olsun. CoD gibi daracık maplarde cirit atmaktansa, cephelerde çatışmayı isterim.=) Bir BF sever olarak.

Tabii, her ikiside yapılabilinir ama artık sana kalmış Bloc. =)
Adamsın.

Bloc said:

atlardan 4nala koşma (gallop) animasyonu kaldırıla biliyor, böylece araç yapılabilir. ben bunu başka bir modda noel babanın kızağı olarak gördüm. bence her türden en az bir harita yap. çok sevilenlerden benzer 2-3 tane yap.

Back
Top Bottom