[WB][MP] Çanakkale Savaşları 1915-Birinci dünya savaşı modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Silah sistemi Zombiee değil de, daha seri atış yapabileceğimiz bir şekle getirilirse (makinelilerde) çok iyi olacak. Başarılar.

Başarılar, inşallah güzel bir mod olur. 2 de önerim olacak. birinci bayraklar dalgalanırsa daha güzel gözükür. ikincide hazır haritaları yapmışken custom battle seçeneğine eklerseniz daha iyi olabilir.

call of duty in 1. ve 2. dünya şavaslarından sıkılmıstık bu işimizi görür silahlar nasıl olacak napolyondaki gibimi olcak

assasin_2129 said:
call of duty in 1. ve 2. dünya şavaslarından sıkılmıstık bu işimizi görür silahlar nasıl olacak napolyondaki gibimi olcak
Daha gelişmiş olması lazım, aralarında yaklaşık 100 yıl var. Mauser, Lee Enfield, MG15 gibi silahlar olacaktır bence.

assasin_2129 said:
call of duty in 1. ve 2. dünya şavaslarından sıkılmıstık
Call Of Duty serisinde hiç I.Dünya Savaşını anlatan bir oyun olmadı
assasin_2129 said:
silahlar nasıl olacak napolyondaki gibimi olcak
Napolyon mu ?  I.Dünya Savaşının kaç yılında başladıgını biliyor musun?

Onun bahsettigi silah atış sistemi ise Türk tarafının silahları arasında makineli tüfek bulunsada çok bulunmuyordu yani yapacaklarını az çok tahmin ediyorum ben , tüfekler zaten tek tek ateş ettigi için onlara kodu direk geçirecekler sadece Vickers machine gun gibi silahların atış sistemi üstünde degişikler yapacaklar gibi , bilemem tabi benimki sadece tahmin  :smile:

atış sistemini biraz araştırdım bazıları oyuncak boncuklu tabanca gibi çekip atıyorsun bazıları ateş ediyorsun haznesi mermi koyuyorsun ayrıca taleworlds aslında böle bir oyun çıkarabilir fena da olmaz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom