Lord of the Rings - Conquest

Users who are viewing this thread

PRE

The-Lord-of-the-Rings-Conquest.jpg

Yüzüklerin Efendisi'nin tüm hayranları Frodo'nun Tek yYüzüğü Hüküm Dağı'nda yok etmek için çıktığı yolculuğu bilir , peki ya Kardeşlik başarısız olsaydı?Ya Sauron Tek Yüzüğü ele geçirseydi ve Orta Dünyanın özgür halklarını esir edebilseydi?
  The Lord of the Rings:Conquest size Legolas,Gandalf ve Aragorn gibi kahramanlarla birlikte savaşma ve onları kontrol etme imkanı veriyor.Kardeşliğe Miğfer Dibi savunmasında, Cadı-krala karşı olan savaşta ve Minas Tirith kuşatmasında yardım edebilirsiniz.
  Eğer Mordor'un gölgeleri size daha çekici geliyorsa bu çağrıya kulak vereiblir ve tarihi, Sauron'a Tek Yüzüğü ele geçirmesine yardım ederek değiştirebilirsiniz.Cadı-kral ve Sauron gibi karanlık kahramanlara katılarak Karanlık Efendinin kaybedildiği düşündüğü toprakları geri alabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

işletim sistemi : windows xp -sp3 veya windows vista sp1
işlemci : intel core 2 duo 2.4 ghz veya daha iyi bir işlemci
bellek miktarı : 1 gb ram
ekran kartı : nvidia geforce 7800 veya daha iyi bir ekran kartı
ekran kartı bellek miktarı :256 mb
boş hdd alanı : 6 gb

OYUN MODLARI

War of the Ring : Batı ordusunu Sauron karşısında zafere taşıyın.
Rise of Sauron : Mordor'un Karanlık Efendisi'nin minyonlarıyla Orta Dünya'ya yıkım götürün.(Bu modu oynamak için önce "war of the ring" modunu bitirmelisiniz.)

Ayrıca 3 çeşit zorluk bulunmaktadır : casual,normal,legendary.
Eğer oyunu normalde bitirirseniz legendary zorluğu açılır.

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Yakın savaşta uzmanlaşmış olan savaşçılar oldukça güçlüdürler ve en sert saldırılara bile direnebiliriler.Hızdan ve vur kaç saldırıları için gereken zarafetten yoksun olsalar da , düşmanlarını yok etmek için alev kılıcı saldırıları yapabilir , savunmaları yarabilir ve savaş silahlarını ateşe verebilirler.

Özellikler

Blokla                  CONTROL
Savuştur            CONTROL + W,A,S,D
Balta Fırlat          F
Alev saldırısı        Shift + sol tık
Dönerek saldırı    Shift + orta tık
Öfke ateşi            Shift+sağ tık

Bir okçudan ne kadar uzaktaysanız , kaşlarınızın arasında bir ok çakmak üzere olduğuna da o kadar zor fark edersiniz.CONTROL tuşuna basılı tutarak görüntüyü yakınlaştırabilir ve maksimum zarar verecek atışlar yapabilirsiniz.

Özellikler

Yakınlaştır    CONTROL
Çoklu ok      Shift
Zehir oku    Orta tık (Ateş için sol tık)
Ateş oku      Sağ tık (Ateş için sol tık)
Yakın saldırı  F

Kılıç yerine yıldırım kullanmayı tercih eden büyücüler alev duvarlayıla büyük zararlar verebilir , yıldırımlarla düşmanı kızartabilirler.Son derece kırılgan olmalarına rağmen kendilerini ve müteffiklerini iyileştirebilirler.

Özellikler

Kalkan        CONTROL
YIldırım        Sol tık(Şarj için basılı tutun,sonra bırakın)
İyileştir        Shift
Şok dalgası  Orta tık
Alev duvarı  Sağ tık
Yakın saldırı  F

Kas açısından zayıf ama ayakları güçlü olan gözcüler fiziksel zayıflıklarını kapatan hızlı menzilli saldırılara sahiptirler.Diğer sıınıflardan daha hızlı olan gözcüler gözlerden uzak kalmak için gizlenebilir ve uzun mesafeleri kısa sürede kat edebilirler.

Özellikler

Savuştur        CONTROL+W,A,S,D
Bomba at        F(Hedeflemek için basılı tutun,sonra bırakın)
Gizlen            Shift(Görünür hale gelmek için tekrar basın)
Arkadan saldır E(Gizlilik modunda ve düşmanın arkasındayken)

NOT:Karakter özellikleri orklar ve insanlar için aynıdır.

War of the Ring

Bölümler:

RESİMLER

BİLGİLER

Yönetebileceğiniz herolar:Aragorn
Düşman herolar: -
Kullanabileceğiniz sınıflar:Okçu , savaşçı
Dost devler: -
Düşman devler : -

RESİMLER

BİLGİLER

Yönetebileceğiniz herolar:Gandalf
Düşman herolar:Wormtongue,Saruman
Kullanabileceğiniz sınıflar:Okçu , savaşçı , gözcü , büyücü
Dost devler: Entler(Yönetilebilir)
Düşman devler: Trolller

RESİMLER

BİLGİLER

Yönetebileceğiniz herolar:Gimli,Gandalf
Düşman herolar: Balrog
Kullanabileceğiniz sınıflar:Okçu, savaşçı , gözcü , büyücü
Dost devler: -
Düşman devler :Trolller

Diğer haritalar eklenecek.

Satın Alma

cdsiparis.com

MULTİPLAYER

Oyun Modları

Team Deathmatch:Puan kazanmak için karşı takımdaki düşmanları öldürün.
Conquest:Düşmanlarınızdan daha çok kontrol noktası ele geçirip tutarak puan kazanın.
Capture the Ring:Tek Yüzüğü bulmak için yarışın ve takımınıza puan kazandırın.
Co-op:Senaryoyu arkadaşlarınızla beraber oynayın.(maksimum 2 kişi)

Multiplayer hakkında not:

EA , oyunun offical serverlarını kapattı.Bu yüzden oyun ea serverları üzerinden oynanmıyor.Fakat hamachi üzerinden sorunsuz oynayabiliyorsunuz.Eğer oynayacak arkadaş varsa bana özel mesaj atabilir veya konunun altından yazabilir.

Glaber said:
Gözcüler (Scout) kahraman karakter,fil,troll için yaratılmış adeta. :grin:

Evet çok işe yarıyorlar.Ayrıca hero öldürmek içinde çok ideal fakat ben hiç öldüremedim :razz: Ama düşmanlar beni çok öldürdü  :???:

Oyun tek kişilik facia gibi geliyor ama arkadaşınla birlikte ilerlemek gerçekten çok eğlenceli oluyor karşılıklı savaşta aynı şekilde,arkadaşınızla oynarken karşılıklı şunları kullanabilirsiniz;

Aragorn;
Heal :

Healinizi saldırı alarak yada ateşin üstünde durarak indirin

Sağ tıka basılı tutun 8 saniye boyunca ardından sol tıka basın hareketi yapmaya başlar

Sonra hareket olur ve aragorn parlamaya başlar

Soldaki heal bölümü parlıyor yani heal doluyor

Legolas; Kalkan Üstünde Kaymak :

İlk olarak tekme atma tuşuna yani F ye 4 saniye basılı tutun

Sonra da zıplama yani space tuşuna basıyoruz

Kalkanın üstünde kendi ilerliyor siz sadece mouse ile gideceği yönü belirleyin kalkandayken de nişan alıp ateş oku vs değiştirebiliyorsunuz.

Arka arkaya 4 defa coop bitirdiğimizi hatırlıyorum arkadaşla. Coop harbi çok zevkli oluyor. Müziklerin uyumu olsun, atmosfer olsun. Ne kadar rezil bir oyun olsa da arkadaşlarında oynarsan çok iyi oluyor. İnternet kafelerde kat kapattırıyorduk be. Vay anasını. :sad:

Hemen hemen tüm bölümlerini çok seviyorum. Ancak Isengard madenlerindeki dövüşler, Minas Tirith Top'taki bayrak koşuşturmaları felan ayrı bi hoş oluyor. 

Şu at işi daha iyi olsaydı çok iyi olurdu vurulmuyor attan. :smile:
Mp si gerçekten çok güzel oluyor ama Sp side güzel.

Vixenish said:
Glaber said:

Evet çok işe yarıyorlar.Ayrıca hero öldürmek içinde çok ideal fakat ben hiç öldüremedim :razz: Ama düşmanlar beni çok öldürdü  :???:

:lol: :lol: :lol:  scout oldugun zaman kahramanlar(hero) seni görebiliyor... :grin: :grin: :grin: :grin:

anil5822 said:
Vixenish said:
Glaber said:

:lol: :lol: :lol:  scout oldugun zaman kahramanlar(hero) seni görebiliyor... :grin: :grin: :grin: :grin:

Neden öldüremediğimi anladım  :razz:

Back
Top Bottom