Pro Evolution Soccer Platformu

Users who are viewing this thread

Forbidden_Love

pes13.jpg

Pes 13'ten videolar - haberler

Pes 13 kanalı : Introducing PES 2013 ; http://www.youtube.com/playlist?list=PL438E06087BE3BF3A
Forbidden_Love said:
En iyi overallere sahip 250 oyuncu ; http://www.youtube.com/watch?v=UIHtXfjCmws&feature=player_embedded

Not : Son overaller değildir. Full sürümde değişiklik gösterebilir.
Forbidden_Love said:
Pes 2013 - Tv reklamı : http://www.youtube.com/watch?v=j_LUPVbzmyM&feature=player_embedded

Daha fazla bilgi için :
Pes 2012
Pes 2013

Eğer oyun hakkında bir sorunuz varsa konu altına sorabilirsiniz...

Pes 2013 ün demosu çıktı.İndirip oynadım güzel gibi.Oyuncular daha serbest hareket ediyorlar.Paslar şutlar gayet gelimiş fakat yapay zeka hala gerizekalı. :mrgreen: karşı takımın savunmasını bir yerde sıkıştırıyorum adam hemen taca atıyor ama öyle böyle değil sabri gibi vuruyor topu stadın dışına atıyor adeta.Bazı paslarda da bunu yaşadım.Biraz can sıkıcı bu nokta.Genel olarak demo ya 100 üzerinden 0 verdim.Vatana millete hayırlı olsun...

Sam Fisher said:
Kalecilerin animasyonları biraz insana benzer olsa iyi olur.

Aynen ya, top sekip havalansa kaleci direk alıyor. Zaten dikerken ceza sahasını da geçiyorlar.

Bende indiriyorum az kaldı , umarım meraklıları daha çok olacaktır.

Bende ps3 te var pes12 online oynuyorum.Bugun bende pes 13 demoyu indirdim.Pes 12 ye gore gayet iyi.Kotu yani gol atma zorlasmis.Kaleciler genelde topu tutuyor

Demodan izlenimlerim berbat özellikle pas konusunda , şut ise bir konuda iyileşmiş bir konuda kötüleşmiş.

Fifa`yı hiç sevemedim ama Pes futbol olarak tek sevdiğim oyundu 7 sene önce çıkan Pes 5`ten başka Peslere ısınamadım yeni çıkanlar bana yapmacık geliyor.

Pes 2011  en sevdiğim oyundur oynanışı olsun müzikleri olsun    Pes 2012 yi nedense pek sevememiştim
2013 üde akk yüzünden indirip deniyemiyorum . Ay başında artık

Fifayı 2005 ten beri oynamıyorum,oynamadığm içinse mutluyum :grin: Pes Pes Pes

pes 12 en büyük hatası hakem birde anormal fizik ötesi şeyler :smile:
pes 13 te nisbeten düzeltilmiş gibi görünüyor. Özellikle şutlar. Kaleciler de hoşuma gitti. Yeni animasyonlar eklenmiş. Tabi tam sürümde daha çok şey göreceğimiz kesin. Bakacaz artık ne kadar geliştirmişler oyunu

GAME ID : QvS (pes 12)

Pes 13 12 aynısı diyorlar genelde.Pes eğer FİFA böle ataktayken böle bir aptallık yaparsa biter gibi.FİFA 12 yarihin en çok satan spor oyunu olmuştu yahu az akıllanmalı artık.

Pes'i ilk defa ''Pes4'' sanırım 2005 yapımı sürümüyle oynadım. Fifayla tanışmam daha eski ve uzun solukluydu, neyse, 2006'dan sonra daha futbol oyunu oynamadım zaten. Ta ki 2011'e kadar. Uzun zamandır bırakmış olduğum futbol oyunları, geçtiğimiz sene aklıma geldi ve pes11'i oynadım. Pes12, 11'e göre daha güzeldi. Ama fifa12'nin harkulade grafik motoru, oyunda daha gerçekçi verdiği futbol etkisi, fifa'yı tercih ettirdi. Ama bir süre sonra Fifa12'den sıkıldım ve Pes12'Ye devam ettim, sonra ondan sıkıldım fifaya geçtim derken iki oyunu da 1 sene boyunca oynadım.

Şimdi, Pes13'le ilgili beni en çok heyecanlandıran haber, yeni bir grafik motoru olacağıydı. Ama ben, grafiklerde 12'den  üstün bir şey görmedim, aksine 13'te bulanıklık daha fazla. İyi olan tek şey, kamera açısının biraz daha iyi ayarlanması.

Onun dışında, oynanabilirlik biraz daha güzel olmuş. Klavyede ''z'' tuşuna bastığınız da, oyuncunun önünde bir ok beliriyor ve istediğiniz yöne, daha kolay pas gönderebiliyorsunuz. Havadan paslar güzelleştirilmiş, savunma arkalarına başarıyla top gönderebiliyorum, 12'den daha sistemli bir şekilde. Oyuncular daha mantıklı hareket ediyorlar, Pes'in grafikten çok, oynanabilirliğe önem verdiği rahatlıkla anlaşılabiliyor. Ama Fifa13 bana daha cazip geldi, bakalım tam sürümler bi çıksın da...

Demo hakkında ki fikirlerimi değiştiriyorum , sadece alışmak gerekiyormuş biraz. Yeni pesten umutlarım büyük.

Forbidden_Love said:
Demo hakkında ki fikirlerimi değiştiriyorum , sadece alışmak gerekiyormuş biraz. Yeni pesten umutlarım büyük.
Ana lig güzel olsun yeter yahu :grin:

Nefes alsın yeter

Ben yeni çıkacak oyundan çok umutluyum. Kariyer modunu geliştirmelerini bekliyorum.

Back
Top Bottom