[S] Prophesy of Pendor Rehber ve Sorular

Users who are viewing this thread

Glaber said:
Destiny said:
Glaber said:
500 tane adamı nasıl kesicez peki ben adam topluyorum 50 kişi geliştireceğim pat önüme çıkıyor çat çat giriyorlar.

iyide onlar seni hayatta yakalayamazlar, çok yavaşlar. Hem ctrl+t ile sisi kaldırman lazım. Yoksa dalgınlıktan birileri seni çok rahat keser. Hem o adamlar sürekli olarak krallıktaki adamları kestiğinden, yüzlerce esir bulunduruyor. Ordan istediğin kadar en iyi askerleri alabilirsin.  Biraz sabret. Benim gibi yap. Bir bakmışsın adamların sayısı 90 düşmüş :smile:
Baya hızlılar aslında. :smile:

yine sana snake cult çıkmış, bende jatular ordu kurmuştu. hilesiz oynarsan kaçamıyorsun. onları öldürmek için taktım peşime onları. gittim bizim tüm lordlarının olduğu bir seferin içine. 300 düşman vs 1000 biz 300 kişi kaldık. ama yendik ve sefer rezil oldu.

haha çok iyi olmuş. Bak o büyük orduların guardinları var. Yaklaşık 20 askerler. Yani o büyük ordunun küçük miktarda korumaları olduğu için yakalarlar. Ona dikkat edin. Ben genelde o orduları peşime takıp, öyle seferleri çok darmadağın etmişimdir. Ortaya muazzam miktarda esir çıkar. En iyi askerleri topla götür.

Şimdi ben kodlardan 25 nam karşılığında 1 kişi değil, 5 nam karşılığında 1 asker ayarladım. Ordum 250 kişilik oldu. Ve 600+500 kişilk bir snake ordusu gördüm.(En zayıfları bana göre snakedir.) Adamları bir yere çekeyim derken benden kaçar olduklarını farkettim.  :grin: Yani 250 kişilik ordu 600 kişilik orduyu kovalıyor :roll:

darkfatih said:
Bn bo rock bridge a hatası alıyorum

Hangisini indirdiniz.  Üye olup o sitedeki 761 mb dosyayı mı ? Kurulu halde iniyor.

darkfatih said:

Ben sürümüm 1.153. Hiç bir sıkıntı görmedim. Modules atıp çalıştırdım. İstiyorsanız oyunu tamamen silip sıfır bir oyuna kurun. Öyle deneyin.

darkfatih said:
Denedim ama olmuyor verdiğim dosyayı upload edebilirmisiniz?

Çok büyük değilse yardımcı olurum. Fakat senin sürümün kaç ? Oyun bütün sürücülerden silip, yeniden temiz bir mount blade yükledin mi ?

Kardeş hallettim yine de saol şu hile olayını çok sevdim :grin: bi de seni çok rahat öldürebiliyorlar diğer modlar gibi değil :grin:  :mrgreen:

Back
Top Bottom