[SP]Osmanlı Balkanların Fethi ---Vakit İntikam Vaktidir !! Tam sürüme Doğru.....

Ateşli Silahlar EKLENECEKTİR

• Evet

Votes: 15 68.2%
  • Hayır

Votes: 7 31.8%

• Total voters
    22
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aşırı iyi fikir hacı şimdi benim aklıma süper fikir getirdin biliyonmu :grin:
Yok hacı izin almadan kullanmam merak etme zaten böyle bi fikrim yok aklıma daha gelişmiş bi fikir geldi Muthven'le paylaşıyorum yapabilirsem sizde kullanırsınız.

çok güzel gözüküyo gayet güzel hazırlanmış emeğine sağlık banner ları çok çeşitli yapmasaydın seçerken zorlanmayalım :grin: bir de oyun sende olduğu için mi ingilizce yoksa ingilizce mi hazırladın merak ettim doğrusu

mugenen said:
çok güzel gözüküyo gayet güzel hazırlanmış emeğine sağlık banner ları çok çeşitli yapmasaydın seçerken zorlanmayalım :grin: bir de oyun sende olduğu için mi ingilizce yoksa ingilizce mi hazırladın merak ettim doğrusu
Daha  Çevirilecek onlar .  :wink:

Yepyeni Harika SCREENSHOTLAR :

Öncelikle Ateşli Silahlar Çoğu Troop a eklendi bir kaçı :

Bizans Avcısı :
Osmanlı Tüfenkçileri ve Paşa :
DİĞERLERİ :
Moğollar:
Osmanlı :
Vee Yepyeni İkonlar :

scoprin said:
abi yeni harita gelecek değilmi birde şu an için modun % si hakkında bir şey söyleyebilirmisin?
en başta yazıyo modun % si

Edir: Hacı sen ne yaptın ya oyunu baştan yapmışsın ikonlar felan çok iyi gidiyorsun birde buna grafik modunu yüklersem oo yemede yanında yat :grin:

YENİ SS ler

YENİ ÖZELLİK

Freelancers (Değiştirilebilir Askerler)

Artık oyunda hiç bir krallığa veya merchant olmayan Yoldaşa benzer yeni bir Troop var , Freelancers

Bu Troop un Özellikleri :
:arrow: Yalnızca Freelancersin Kumandanından alınılabiliyor

:arrow: Alıcağımız sayıyı biz belirliyoruz. (Bir seferde Max : 20)

:arrow: Normal Trooplardan Farklı , İtemlerini biz ayarlıyoruz.

:arrow: Yaklaşık olarak 15-20 çeşit asker var ve gelişimleri Recruit ten başlıyor (Normalleri gibi Terfi ediliyor)

:arrow: Her Seviyenin Farklı itemleri var.(Yaklaşık olarak 20-30 civarı farklı item veriliyor )

Görüntüler :

Osmanlı Troopları Tam olarak Tamamlandı ! ! !
Sultan Yıldırım Bayezid :

Diğer SSler :

NOT !
Aldığım tüm Osp leri modun çıkış tarihiyle birlikte vericem.

Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m_I._Bayezit.JPG

Tamam haci yapiyorum

Edit :

Yeni Görev Eklendi :

Artık Şehirlerde Yapılan Turnuvalar bize görev olarak Post edilecek . Fakat görevi yapmassak bize herhangi bir şey olmayacak.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom