[SP]Osmanlı Balkanların Fethi ---Vakit İntikam Vaktidir !! Tam sürüme Doğru.....

Ateşli Silahlar EKLENECEKTİR

• Evet

Votes: 15 68.2%
  • Hayır

Votes: 7 31.8%

• Total voters
    22
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
arkadaşlar yanlış yapıyor olabilirsiniz siz direk  klosörü balklanların içine atıyor olabilirsiniz. o dosyaları klosörden çıkarıp masaüsütne atın sonra balkanların fetinin içine atın size 3 şeçenek çıkıcak sürekli taşı ve değiştri yapın bişey çıkarsa da evet diyin bende sorun düzeldi

Tamam arkadaşlar 2 linkide kaldırıp daha düzgün bir link koyucam şimdi upload ediyorum.

İNDİRME LİNKLERİ

Deposit Files : http://depositfiles.com/files/wtx4k976m

RGL Hatası Alanlar olursa Bu linkide indirin

http://www.dosya.tc/server18/sKaF1i/HataAlanlar_.rar.html

NASIL YÜKLERİM ?

Öncelikle 2 linkide indiriyoruz. 2 sinide rardan çıkarıyoruz. Daha sonra osmanlı Balkanların fehi klasöründeki Tüm Rar dosyalarını seçip Buraya çıkar diyoruz.Artık mod elimizde .Hata almamak için (Hata alanlar klasöründeki dosyalar sadece itemkinds1 hatası alanlar içindir.)
modüle girip resource - itemkind1 - module .ini yi silip hata alanardaki tüm dosyaları modüle atıyoruz. .

Bu kadar. İtemkind1 dışında hata alanlar
1. Modülü eksik indirmiş olabilirsiniz.
2.Rardan eksik çıkarabilirsiniz.
Bu ikisi haricinde pek bir çözüm yolu yok sanırım.

Not : Bu üç dosyası kesinlikle silin yoksa taşı değiştir işlemini tam olarak yapamazsınız.

SORUNSUZ TEK LİNK !

]http://depositfiles.com/files/bcwddhgjq]

Bunu indirip rar dan çıkarın bu kadar .......

Modun özelliklerne sunu yazmayı unutmusum :grin:

Evlenmenin yanında bir paşa kont veya lordla kardeş olabiliyoruz ! yani ailenize katılabilirmiyim dediğimizde kabul ederse onun kardeşi oluyoruz
Ayrıca Evlenerek ailemizi büyütebiliriz. Ailemizden birilerine asker verebiliriz .

O osmanlı acemi oğlanların özellikleri nasıl birşey !!!! Hepsi 10-10-10-10 :smile: Adamlar rütbe atlıyorlar. Bir bakıyorsun, akıncı  özellikleri 0-0-0-2 :smile: Haritayı değiştirip, yunanistan olmasaydı çok güzel olurdu. O dönemde yunanistan yoktu.

Arkadaşlar Yeni sürüm çıkarılacak ben tam troop ların özelliklerini değişcektim itemlerle ilgili sorun çıktı hemde son gün ! :grin:

o yüzden troop işi yarım kalmıştı pardon :grin: Zırh konusuna gelince zırhlara daha çok kaplama ekledim osmanlı için :grin:

Bu arada unutmayın ilk defa mod işine kalkıştım ilke göre iyi bence  :grin:

EDİT : Yeni Sürümde Oyunun amacı biraz daha kayıcak. En güçlü iteme sahip olma amacida olucak . Sari kaplamalı zırhları ve bazı silahların sarı atların  özelliklerini uçurup pahalı yapıcam .Böylece bir amacımızda o itemlere sahip olmak olucak  :wink:

Yeni mod işini boşver. Sen bu modun hep ileri sürümleri çıkart. Gerektiğinde gizli görevler, sığınaklar, zombiler gibi fantastic şeylerde ekleyebilirsin.  Zırh konusu bekliyorum. Haritayı yapabilirsen, tadında yenmez. VE yunanistanı kaldırıp macaristan koyabilirsin. O dönemde haçlılarla macarlarda vardı. Bu işi tek başına yapma. Yeni elemanlarda al.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom