[SP]Osmanlı Balkanların Fethi ---Vakit İntikam Vaktidir !! Tam sürüme Doğru.....

Ateşli Silahlar EKLENECEKTİR

• Evet

Votes: 15 68.2%
  • Hayır

Votes: 7 31.8%

• Total voters
    22
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Deli Paşa said:
Link sağlam. Oynamak isteyen indirir oynar. Konunun kilitlenmesine gerek yok.
Banlanan oyuncunun konusu kitlenir diye biliyordum yanılmışım.

isteyen tabiki indirir oynayabilir ancak tasarımcısının banlanması biraz garip kaçıyor. adam yapıyor forum için paylaşıyor ancak tak diye banlanıyor. ve modu forumda beğeniliyor ve dağıtılıyor. bu çok ilginç. zaten türk modculuğu öldü yapan kimse kalmadı. 2013 sonlar ve 2014 nesli modculuğa devam ediyor ve onlardanda birşey çıkmıyor. zaten bundan sonra böyle çalışanların warbanda kazandırılması zor.

Begorsis said:
isteyen tabiki indirir oynayabilir ancak tasarımcısının banlanması biraz garip kaçıyor. adam yapıyor forum için paylaşıyor ancak tak diye banlanıyor. ve modu forumda beğeniliyor ve dağıtılıyor. bu çok ilginç. zaten türk modculuğu öldü yapan kimse kalmadı. 2013 sonlar ve 2014 nesli modculuğa devam ediyor ve onlardanda birşey çıkmıyor. zaten bundan sonra böyle çalışanların warbanda kazandırılması zor.
Kim olduğunu bilmiyorum ama tam bilmediğin şeyler için yorum yapma diyebilirim. Yayıncısı mod yaptığı için banlanmadı. Konu açıp korsan oyun linki verdiği için banlandı.

İtemkinds hatası alanlar için anlatıyorum.
İtem kinds dosyasına girin en sondaki satırda 2 tane 0 eksik o sıfırları üstteki koda bakarak altına aynı şekilde koyun.Benimki bu şekilde çözüldü.

Mod hakkında kişisel fikrim ise kılıçlar çok fantazi olmuş, 10 üzerinden şahsi fikrim 4 olurdu askerlerin tipleri dahil her şey aynı, neden demosunu eleştiriyorsun normal yarısı yok derseniz de tam sürümünü hiçbir zaman göremicez gibime geliyor.

Edit : Mod sahibi banlanmış.  :shock:

ExpertosTR said:
İtem kinds dosyasına girin en sondaki satırda 2 tane 0 eksik o sıfırları üstteki koda bakarak altına aynı şekilde koyun.Benimki bu şekilde çözüldü.

Mod hakkında kişisel fikrim ise kılıçlar çok fantazi olmuş, 10 üzerinden şahsi fikrim 4 olurdu askerlerin tipleri dahil her şey aynı, neden demosunu eleştiriyorsun normal yarısı yok derseniz de tam sürümünü hiçbir zaman göremicez gibime geliyor.

Bunu denicem.Resimli anlatırmısın  :?:  :lol:

Hasan paşa said:
ExpertosTR said:

Şuanda resimli anlatamıyorum fakat detaylıca şu şekilde ;

Bilgisayarım/C:/Program Files/M&B Warband/Modules/Osmanlı Balkanların Fethi/itemkinds.txt

En alt satıra gelin ve dediğim iki sıfırı üstteki koda bakarak koyun.

Örnek :

(Üstteki Satır)askdflfndslkglkfdlfdjglkfdjkgldflkgfdklnaskdnaskdnasdoıwdoaıdnoıwandoıwnaodınwaoıdnaıwndoıawndoınaskdlans
0
0

(En Alttaki Satır)kdflfndslkglkfdlfdjglkfdjkgldflkgfdklnaskdnaskdnasdoıwdoaıdnoıwandoıwnaodınwaoıdnaıwndoıawndoınaskdlans

BURADAKİ SIFIRLARI ÜSTTEKİ SATIRA BAKARAK KOYUYORUZ AYNI OLMASI LAZIM.

Not: Anlamadıysanız yarın resimli anlatım yapabilirim.

Edit : Yarın sorunsuz itemkinds.txt dosyasını upload edeceğim.

ExpertosTR said:
Hasan paşa said:
ExpertosTR said:

Şuanda resimli anlatamıyorum fakat detaylıca şu şekilde ;

Bilgisayarım/C:/Program Files/M&B Warband/Modules/Osmanlı Balkanların Fethi/itemkinds.txt

En alt satıra gelin ve dediğim iki sıfırı üstteki koda bakarak koyun.

Örnek :

(Üstteki Satır)askdflfndslkglkfdlfdjglkfdjkgldflkgfdklnaskdnaskdnasdoıwdoaıdnoıwandoıwnaodınwaoıdnaıwndoıawndoınaskdlans
0
0

(En Alttaki Satır)kdflfndslkglkfdlfdjglkfdjkgldflkgfdklnaskdnaskdnasdoıwdoaıdnoıwandoıwnaodınwaoıdnaıwndoıawndoınaskdlans

BURADAKİ SIFIRLARI ÜSTTEKİ SATIRA BAKARAK KOYUYORUZ AYNI OLMASI LAZIM.

Not: Anlamadıysanız yarın resimli anlatım yapabilirim.

Edit : Yarın sorunsuz itemkinds.txt dosyasını upload edeceğim.

En sondaki itemin sayısınımı düzelticez ? Hadi be reyis 2 dakikada yaparsın resimli anlatım  :grin:

Resimler temsilidir, Anno Domini 1257 modunun itemkinds dosyasıdır siz yine en alttaki satırı yapıcaksınız.En alta fazladan 1 boşluk atın aynı son resimdeki gibi olmalı.

EDİT : Uğraşmak istemeyenler için sağlam 'item_kinds1' dosyası aşağıdadır.

LİNK : http://s3.dosya.tc/server23/HKloee/item_kinds1.rar.html

2746Vj.png
yd96OL.png
vz76Bv.png

samurayahmet said:
Begorsis said:
Kim olduğunu bilmiyorum ama tam bilmediğin şeyler için yorum yapma diyebilirim. Yayıncısı mod yaptığı için banlanmadı. Konu açıp korsan oyun linki verdiği için banlandı.

samuray ben senin kayıt olduğun zamanlardaki halini bilirim sen çok konuşma.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom