Seven Kingdoms - Game Of Thrones DVOsu

Users who are viewing this thread

ModernWarfare

Banned
Old Guard
Battlestar Galactica Online'ın arkasındaki ikili Bigpoint ve Artplant bir sonraki projeleri olan Game of Thrones DVO'sunu duyurdu.

Game of Thrones aynen BSG Online gibi Unity motoru üzerinde geliştiriliyor ve tarayıcı tabanlı olacak. Önümüzdeki hafta GDC'de oyun hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkması bekleniyor.

Mart ayında duyurulduğundan beri pek haber alamadığımız Game of Thrones DVO'su için yeni detaylar düşmeye başladı. Browser oyunları sektörünü domine eden şirketlerinden biri olan Bigpoint'in dağıtımcılığı altında Norveç menşeli Artplant tarafından geliştirilen F2P Game of Thrones DVO'sunun tam adı Game of Thrones: Seven Kingdoms olarak duyuruldu.

George R.R. Martin'in A Song of Ice and Fire adlı roman serisinden HBO yapımcılığında televizyona uyarlandıktan sonra çok popüler bir marka haline gelen Game of Thrones'un DVO'su Seven Kingdoms'da adından da anlaşılacağı üzere Westeros'un yedi krallığı arasındaki kanlı çarpışmaları şahit olacağız. PvP, kuşatmalar, politika gibi birçok elementi içerisinde barındıran Game of Thrones: Seven Kingdoms'ın ilk trailer'ı 12-15 Temmuz arasında San Diego'da gerçekleştirilecek olan Comic Con fuarında yayınlanacak.

Serinin önemli olaylarını es geçmeyeceklerini ve bu olaylar içerisinde kendi rölümüzü seçebileceğimizi belirten Bigpoint'in açıklaması üzerine iyice heyecanlandık. Kuzeydeki Kral olup Lannister'ların kökünü kazımak için sabırsızlanıyoruz.

game-of-thrones-02.jpg

game-of-thrones-seven-kingdoms.jpg

Eğer olabilirsek oyunda lannister askeri olmak istiyorum ayrıca  '' Kuzeydeki Kral olup Lannister'ların kökünü kazımak için sabırsızlanıyoruz.  ''  sözünede pek katılmıyorum sayın konu sahibi :smile:

Umarım oyunun rol yönü gerçekten güzel olur.Çünkü böyle bir platformda rolün tadına doyulmaz..
ghost15 said:
Eğer olabilirsek oyunda lannister askeri olmak istiyorum ayrıca  '' Kuzeydeki Kral olup Lannister'ların kökünü kazımak için sabırsızlanıyoruz.  ''  sözünede pek katılmıyorum sayın konu sahibi :smile:
Alın bunu dışarı yahu.Lannisterlerin bu forumda işi ne !

Ben Valar Morghulis'e katılırım.

Bigpoint Ve Artplant Birleştiğinde Neden İlla Tarayıcı Tabanlı Oluyor Ki Oyun. Battlestar Galactica Gayet Güzel Bir Oyun Ama Tarayıcı Olması Beni Soğuttu Oyundan.

Dothrak olup at koştursak ya la. Ama videoda dothraklar yok :sad:

@a4: Dayı, bu kadar verimli bir işsizlik düşünülemezdi. Keep up to good work :smile:.

bu oyun 2013 'te mi çıkıcak ?

http://www.gameofthronesmmo.com/  burdan kayıt oldumda üst tarafta savaş yaklaşıyor- çok yakında yazıyor

Back
Top Bottom