Chaos Lords

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
AoT_Lider_Trazzor said:
Ayyasss said:
sildim zaten k.bakmayın

Sorun Deil Oluyor Bole Seyler Onemlı Deil Ama Bızde Ylan Olmaz Analsmada Yoktu

Mac Guzel MActı Adamlarım Icın Egıtım Oldu Ve Onalardan ıyılerını oldunugnu gostterdı

Hangi Ülkenin Yerel Dili Bu ? Sri Lanka Falan Mı ?

hayırlı olasun
Finnchóem á Morrígan said:
hayatimda bu kadar cok konu degistiren bir klan gormedim. basarilar.
bi şey diecektim ama vazgeçtim sonra bütün bebe beliği konuya toplayıp konuyu kirletiyorsunuz
bak nedenini de öğrenmiş oldun

NickName said:
11. konunuz Hayırlı Olsun.
11. konumuzsa 11. konumuz sana ne oluyor ne batıyor anlamıyorum hani adminler/moderatör dese bişey demicem size ne olyour anlamadım arkadaş hayırlı olsun diyosan de sonra defol sana düşmez burda çok konu açmamızı eleştirmek.

Stark~ said:
Chaos Lords:17                                 Turkish Legion:3

02-08-2012
Server:TurkishLegion
Harita:Tarlalar&Siperler
Takımlar:Pazar yeri:İsvec-İsvec & Siperler:İsvec-Kazak
Savaş büyüklügü:8v8
Round zaman sınırı: 600 saniye

SS ler eklenecek​

Tebrikler beyler güzel maçtı.​
tebrikler

Klan lideriniz böyleyse ....

bh3b6.jpg

Stark~ said:
Crouzer said:

bh3b6.jpg

Evet ne yapalım liderimi atalım ? ayrıca adam istedigi gibi duel yapar ve bir şikayetin varsa pm at boşu boşuna sayfayı kirletme.Bir daha yorum atarsan moderatör e şikayet edeceğim git sorununu steamdan hallet.

Atın hem bide sayfanızı kirletmek için buraya koydum.Ayrıca düello yapmak istiyorsa birtakım kuralları kabul etmek zorunda kabul etmesse buda onun ezikliğini gösterir.

Stark~ said:
Crouzer said:
Stark~ said:
Crouzer said:

bh3b6.jpg

Evet ne yapalım liderimi atalım ? ayrıca adam istedigi gibi duel yapar ve bir şikayetin varsa pm at boşu boşuna sayfayı kirletme.Bir daha yorum atarsan moderatör e şikayet edeceğim git sorununu steamdan hallet.

Atın hem bide sayfanızı kirletmek için buraya koydum.Ayrıca düello yapmak istiyorsa birtakım kuralları kabul etmek zorunda kabul etmesse buda onun ezikliğini gösterir.
Adam böyle alışmış böyle oynuyor demek ki sende git başka biri ile duel yap mecburen onla yapmak zorunda değilsin.Neyse konuyu uzatmayalım Akhileus la bir sorunun varsa git onla hallet.Sen burada paylaşınca bir şey değişmeyecek.

Kendisi benle düello yapmak istedi sonra düellobaşı vurarak öldürdüğü zaman ortalıkta "ben royalli kesiyorum" demesin.

edit: Bişey değişmicek yazmışsında burda yayınlarsam WFAS'taki diğer klanlar ne mal olduğunu anlarlar.

Stark~ said:
Peki bro kardeş ama cidden kes şu spamı. !

Dün olayı bilmiyorum Akhileus da offline idi bir şey yazmaktan çekindim ama şimdi görüyorum ki arkadaş yenilgiyi çekememiş kendi lehine olan şeyleri bur da paylaşmış.Sen adama 3-0 yenilmişsin ama utanmadan bur da haklı cıkmaya çalışıyorsun +ben Royal liyim diye artistleniyorsun. kendi adamların bile yenildin diyor.

Biz Royal'liyiz Proyuz Bla Bla Bla Bla. Royal'le Alakasını Söylesene Bana Bir.

Thomas'ın Söylediklerinin Trolleme Olduğunu Anlamayacak Kadar Zeka Özürlüymüşsünüz.  Neyse Al Adamını TeamSpeak'e Gel IPsi Yazıyor Forum Sayfamızda.

CL ye yakıştıramadım hele son günlerde herkez clye düşman oldu küfür die anlamamıştım ama bu fotoraf aklımı karıştırdı biri bana açıklama yapabilirmi :roll:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom