Star Wars 1313

Users who are viewing this thread

Baradh

Sergeant Knight
Herkese merhaba,

1.5 gün önce galiba yeni bir Star Wars oyunu açıklandı, E3 öncesinde zaten dedikodusu vardı.

Oyunun adı Star Wars 1313. Coruscant'ta yüzeyden 1313 seviye (level) aşağıda olduğu söylenen bir yermiş burası (hata düzeltme için teşekkürler) Galaksinin en pis yeri olduğu söylentileri var. Orada bir Bounty Hunter oynuyor olacağız. "Pek keşfedilmemiş karanlık temaları işleyeceğiz" diyor adamlardan birisi.

Oyunun türü TPS, daha detay yok. E3'ün ilk gününde oynanış videosu yayımlanacak GT bünyesinde. Aşağıda GTTV nin exclusive yaptığı görüşmeyi bulabilirsiniz.

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/157?ch=1

Videoda verilen bilgilerde şu var:

Karakterin cutscene lerdeki animasyonları The Avengers filminde Hulk'ın yapıldığı teknoloji ile yapılıyor. Aynı zamanda başarılı bir real time rendering motoru yaratmışlar. Işık, gölge gibi şeyleri instant görebiliyor, düzenleyebiliyorlar ki istedikleri atmosferi yaratabilsinler.

Oyun ILM destekli yapılıyor (Industrial light & Magic) ve görsel olarak umut vaad ediyor bu da. Ama ben çok başarılı birşey çıkacağını düşünmüyorum. Force Unleashed gibi daha çok 13 yaş civarına hitap eden birşey olabilir bu da...

- Yoksa siz de Star Wars evreninde force user olmamayı tercih edenlerden misiniz?
- İsterse feriştahı gelsin, belimdeki blaster bana yeter mi diyorsunuz?
- Karakterinizi balgamlı, pis bir sesi olmasını mı istiyorsunuz (emin değilim ama muhtemelen öyle olacak, swordaki gibi :razz: )

O zaman Star Wars 1313 tam size göre bir oyun!

Goker said:
Lucas amcaya iyi diyeni ilk defa görüyorum. Sömürdü seriyi, en son Star Wars Kinect'i çıkarttı, bitti benim için. Star Wars çocuk oyuncağı oldu.
Pek yeni oyununu oynamadım açıkcası SW Jedi Knight serisini oynadım birde SW Republic Commando'yu ikiside gayet güzel oyunlardı.

PunisHimenT said:
Goker said:
Lucas amcaya iyi diyeni ilk defa görüyorum. Sömürdü seriyi, en son Star Wars Kinect'i çıkarttı, bitti benim için. Star Wars çocuk oyuncağı oldu.
Pek yeni oyununu oynamadım açıkcası SW Jedi Knight serisini oynadım birde SW Republic Commando'yu ikiside gayet güzel oyunlardı.

Jedi Knight serisi Raven Entertaintment tan çıktı. Lucas yapmadı onu. Republic Commandoyu hatırlamıyorum bak.

Eskilere bir laf yok zaten. Onlar hoştu, güzeldi, eğlendik. Fakat bir seriyi bu kadar uzatmaya çalışırsan, ne kadar istek olsa bile beceremeyince bir şey elde edemiyorsun. Aynı şeyi yapmak mantıklı gelmiyor, sonra çıkıp Wii için oyun yapıyorlar, Prenses Leia ve Han Solo ile dans oyunu oluyor bir anda.  :???:

Baradh said:
Republic Commandoyu hatırlamıyorum bak.
Onu Lucas yaptı. Fakat kimin yaptığı önemli değil, Lore konusunda yine her oyuna Lucas bakıyor zaten.

montekristo44 said:
Baradh said:
Republic Commandoyu hatırlamıyorum bak.

şu fps olan, 4 komandoyu yönettiğin oyunu diyo, Killikler le savaşılan.

Ya oyunu hatırlıyorum :smile: Çok keyifle de oynamıştım. Oyunun yapımcısını hatırlamıyorum ben :grin:

Baradh said:
Dış Halkada bulunan 1313 adlı bir yerde (gezegen, uzay istasyonu, krater, onu bilemedim) geçiyor. Galaksinin en pis yeri olduğu söylentileri var.

Coruscant'ın yeraltı şehirlerinden biri diye duymutum ama ben (kaynak: http://oyungezer.com.tr/haberler/1-yeni-oyunlar/9378-lucasarts-yeni-oyununu-duyurdu-star-wars-1313)

Silverlight said:
Coruscant'ın yeraltı şehirlerinden biri diye duymutum ama ben (kaynak: http://oyungezer.com.tr/haberler/1-yeni-oyunlar/9378-lucasarts-yeni-oyununu-duyurdu-star-wars-1313)

Tamamdır benim hatam, 2. yazıyı görmemişim. Coruscant ta geçiyormuş gerçekten. Düzeltiyorum hemen.  :oops:

Back
Top Bottom