[SP] Europe 1534

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

-Absolution-

EUROPE 1534

*Harita:Avrupa Haritası
*Sene:1534

-Avrupa haritası üzerinden yeni bir Mount Blade! Gemi savaşları, geliştirilmiş ve yörelerine uygun şehirler, gerçek yönetici ve tarihi isimler, 32 ülke ve yeni diyaloglar!

*Ateşli silahlar!
*Krallıklar, İmparatorluklar ve vasalları!
*Her kültüre ait askerler!

BİRAZDAN DEVAMI DA GELECEK...

mbwarband20120529234229.jpg

mbwarband20120529234205.jpg

mbwarband20120529234216.jpg

mbwarband20120529234234.jpg

mbwarband20120529234124.jpg

Yardım alınan modlar: *AD 1257 nın haritası ve üzerlerindeki şehirlerin kONumları  *Ateşli silahlar modu silahları 

Harita için AD1257 modundan izin aldın mı?
Bir dakika ya, koyduğun ss ad 1257 modundan sadece şehirleri Osmanlıya bağlamışssın ve isimleri Türkçe yapmışsın eğer öyleyse niye boşuna mod yapıyorsunki

grkngr said:
Harita için AD1257 modundan izin aldın mı?
Bir dakika ya, koyduğun ss ad 1257 modundan sadece şehirleri Osmanlıya bağlamışssın

ad 1257 de resmi bir konuşma yapmadık ama harita ve troops larının serbest olduğunu söylediler. Ateşli silahlar modu anonim olduğu için izin almaya gerek yok heralde  :???:

EDİT: Zaten özel olarak kendim silah ve troop yapmadım. Sadece ateşli silahlar modu ve ad 1257 modu üzerinde oynayarak ve ülkelerin sınırlarını 1534 yılına göre ayarlayarak insanlara o havayı yaşatmak istedim.

Yani; gemi savaşları, Osmanlı dışında tüm ülkeler tüm trooplar aynı kalacak, sen sadece o mod üzerine Osmanlı'yı ekleyeceksin bu mod senin modun olmaz mini mod gibi birşey olur hem modu Ad1257 modu üzerinde yapıyorsun onlardan tamamen izin alman gerek.Duyduğuma göre baya cimri biriymiş sahibide
Birde harita ve troopların serbest olduğunu nerede söylediler
Anasayfaya hepsini kendin yapmışsın gibi yazmışsın bu modun ad1257 üzerine kurulu oldğunu yaz
Böyle bir mod olmasını isterim siz yapmasanızda, mini mod olarak

grkngr said:
Yani; gemi savaşları, Osmanlı dışında tüm ülkeler tüm trooplar aynı kalacak, sen sadece o mod üzerine Osmanlı'yı ekleyeceksin bu mod senin modun olmaz mini mod gibi birşey olur hem modu Ad1257 modu üzerinde yapıyorsun onlardan tamamen izin alman gerek.Duyduğuma göre baya cimri biriymiş sahibide
Anasayfaya hepsini kendin yapmışsın gibi yazmışsın bu modun ad1257 üzerine kurulu oldğunu yaz
Beyler ben kendim için yaptım millet Osmanlı mOdu arıyOR bari paylaşayım dedim. Osmanlı değil tüm devletlerin sınırları tarihe uygun. Ve genellikle trOOPlara tüfek ve tabanca verdim. Bu da mOdu istediğim tarihe sürüklüyOr. Önemli Olan mOdun ne kadar sürede yapıldığı değil bence Oynanışlı ve zevkli.
Ayriyetten zaten mOd ilgi görürse neden geliştirmeyelim ki  :?: :smile:

-Absolution- said:
grkngr said:
Beyler ben kendim için yaptım millet Osmanlı mOdu arıyOR bari paylaşayım dedim. Osmanlı değil tüm devletlerin sınırları tarihe uygun. Ve genellikle trOOPlara tüfek ve tabanca verdim. Bu da mOdu istediğim tarihe sürüklüyOr. Önemli Olan mOdun ne kadar sürede yapıldığı değil bence Oynanışlı ve zevkli.
Ayriyetten zaten mOd ilgi görürse neden geliştirmeyelim ki  :?: :smile:
Ad 1257 modunda zaten herşey var neyi geliştireceksin ki?
Neyse sen mini mod olduğunu yaz ve aldığın izinleri de belirt eğer izin almadıysan bunun ban sebebi var
Bende böyle birşey yapmak istiyodum kendim oynamak için senin yapman iyi olmuş eline sağlık

Kleidophoros said:
Ayrıyetten önemli olan izin alınıp alınmadığı. İzniniz yoksa kapanıyor konu.
mOd tamamen ad değil ve sadece trOOPslar ve harita aynı ve gemi savaşları . Zaten harita hariç diğerlerini değiştireceğim. Arkadaşlara ve bilen kişilere sOrdum haritayı almak için izne gerek Olmadığını söylediler. Fakat bu haritanın anONim ve gerçek mekan bildirmesi lazımmış. Bu da bildiriyOr. TrOOPlara gelince üzerlerindeki eşyaları değiştirip tarihe uydurmayı düşünüyOrum ve silah verdim. Bu da trOOPları ad mODunun yapmaz.
Yani sOrun yOK. MOd geliştirilebilir önemli Olan sarfedilen ilgi. 

-Absolution- said:
Kleidophoros said:
Ayrıyetten önemli olan izin alınıp alınmadığı. İzniniz yoksa kapanıyor konu.
Arkadaşlara ve bilen kişilere sOrdum haritayı almak için izne gerek Olmadığını söylediler.
Bilen kişiler seni kandırmış herhalde

Harita, gemi savaşları ve trooplar ve üzerindekileri çıkarınca zaten pek birşey kalmıyor moddan geriye. İzinlerinizi alın ya da mod konusunu kapatın.

Büyük, küçük harfleri de düzgün yazarsanız sevinirim; bu şekilde insanın gözünü yoruyor.

Kleidophoros said:
Harita, gemi savaşları ve trooplar ve üzerindekileri çıkarınca zaten pek birşey kalmıyor moddan geriye. İzinlerinizi alın ya da mod konusunu kapatın.

Büyük, küçük harfleri de düzgün yazarsanız sevinirim; bu şekilde insanın gözünü yoruyor.
Bakın admin bey size şunu diyeyim sadece harita alıntı Olacak. Ortada fOl yOK yumurta yOK siz de daha mOD yayınlanmadan içeriği hakkında karar verip önyargılı bir eylemde bulunamazsınız. Ben diyOrum ki trOOPlar ve gemi savaşını değiştirince  ad den alınmış Olmayacak. Bir kullanıcı mODunu native üzerinden nasıl yapıyOr ve trOOPları değiştiriyORsa ben de ad den başladım ve herşeyi değiştirecegim.
Bu arada başka bilgisayara geçtim burada klavye bOzuk bu yüzden bazı harfler böyle.
Harita iznine gelince O harita zaten internette heryerde linki var ve avrupa üzerinden mOd yapanlar O haritayı kullanıyOr. Çizsen yine aynı avrupa haritasını çizeceksin bundaki mevzu nedir  :?:

-Absolution- said:
Kleidophoros said:

Bakın admin bey size şunu diyeyim sadece harita alıntı Olacak. Ortada fOl yOK yumurta yOK siz de daha mOD yayınlanmadan içeriği hakkında karar verip önyargılı bir eylemde bulunamazsınız. Ben diyOrum ki trOOPlar ve gemi savaşını değiştirince  ad den alınmış Olmayacak. Bir kullanıcı mODunu native üzerinden nasıl yapıyOr ve trOOPları değiştiriyORsa ben de ad den başladım ve herşeyi değiştirecegim.
Bu arada başka bilgisayara geçtim burada klavye bOzuk bu yüzden bazı harfler böyle.
Harita iznine gelince O harita zaten internette heryerde linki var ve avrupa üzerinden mOd yapanlar O haritayı kullanıyOr. Çizsen yine aynı avrupa haritasını çizeceksin bundaki mevzu nedir  :?:
Burada emek farkı var, sen yine aynı harita diyerek başkasının haritasını alamazsın internette falanda bedava linki yok olsaydı herkez uğraşırmıydı harita yapmak için.

Sana bu haritayı kullanan ve şuan yayımda Olan 2 yabancı 1 türk mOD gördüm desem. Zaten O kadar önemli değil ben sadece paylaşmak istemiştim ama hakkımı da yedirtmem dedim biraz. Bu alıntı haritanın da hiçbir sOrun yapmayacağına da eminim. Kapanmazsa bir ara tam gelişmiş halini link edip Oyunculara açabilirdim sONuçta maksat eğlenmek ve hem ateşli silah ve Osmanlı zevkli Olurdu

Başkasının modunun tüm içeriğini almışsınız ama değiştireceğim diyorsunuz; maalesef öyle olmuyor bu mod işleri. Ya izin alacaksınız ya da oturup kendiniz yapacaksınız. Başkasının modundan değil, native'den değiştireceksiniz.

Fol da var yumurta da; kendiniz aldığınızı söylüyorsunuz işte.

İnternette ne olduğu bizi ilgilendirmiyor; tüm interneti takip edemiyoruz. Ama burayı edebiliyoruz ve izinsiz kullanımlara göz yumamıyoruz.

Kapatıyorum konuyu; kendi modunuzu yapmaya karar verirseniz yeni bir konu açarsınız. Bu konuyu, bu şekilde devam ettirmeniz mümkün değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom