Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

ya bu Sara'yı kim vurdu.. Bi çözemedim..

Ayrıca Thea çok iyi olmuş.. Zayıf bir kızı dövüşcü yaparlarsa helal olsun gerçekten.. Birde şehre döndüğünde yüzü açık bir kıyafeti olursa süper olur.. Malcolm'a da iyi alışmış.. Baba demeye başlamış..

Miraak said:
ya bu Sara'yı kim vurdu.. Bi çözemedim..

Ayrıca Thea çok iyi olmuş.. Zayıf bir kızı dövüşcü yaparlarsa helal olsun gerçekten.. Birde şehre döndüğünde yüzü açık bir kıyafeti olursa süper olur.. Malcolm'a da iyi alışmış.. Baba demeye başlamış..
Ra's al Ghul yaptı açıktı yani.

Oliver bu gidişle kalp hastası olur.

ra's al ghul beklediğim gibi çıkmadı ya. liam neeson'u oynatabilecek değiller tabi ama ne bileyim, yakışmamış bu adam karaktere.

valla iyi gidiyo gayet, seviyom ben. pc başında boş zaman geçirirken izliyorum

öyle demek istemedim. yani zaten pcdeyken boş zaman geçiriyorum, her pcye oturuşumda yeni bölümü çıktıysa izlerim. spoiler vermek istemem ama çok güzel olaylar üzerinden ilerliyor dizi.

Benim şimdilik öyle bir boş vaktim yok da ondan dedim.
Olsun sen çok da açmadan bu sezonun konusunu biraz yazar mısın? Mesela Slade ne durumda? Oliver bu sefer kiminle çıkıyor?

oliver slade'i gondikledi, lian yu hapishanesine tıktı.

sara öldü, kimin öldürdüğü belli değil, çatıda okla vuruldu.

malcolm merly kızı thea'yı 6 aylık süreçte bayağı savaşçı olarak eğitti, thea eski thea değil. (malcolm thea'yı arrow'a karşı kullanacak diyorlar, tabi thea arrow'un oliver olduğunu bilmiyor)

suikastçiler birliği (league of assassins) malcolm merlyn'nin peşinde ancak arrow malcolm'u sorguladı ve sara'yı onun öldürmediğini onayladı, yine de birlik malcolm'un ölmesini istiyor fakat arrow buna karşı çıkıyor. arrow'un buna karşı çıkması sebebini ra's al ghul savaş sebebi olarak gördü...

valla çok açmadan falan yapamadım zaten sezon da yeni başladı, konusu bu anlayacağın.

Serofix said:
oliver slade'i gondikledi, lian yu hapishanesine tıktı.

sara öldü, kimin öldürdüğü belli değil, çatıda okla vuruldu.

malcolm merly kızı thea'yı 6 aylık süreçte bayağı savaşçı olarak eğitti, thea eski thea değil. (malcolm thea'yı arrow'a karşı kullanacak diyorlar, tabi thea arrow'un oliver olduğunu bilmiyor)

suikastçiler birliği (league of assassins) malcolm merlyn'nin peşinde ancak arrow malcolm'u sorguladı ve sara'yı onun öldürmediğini onayladı, yine de birlik malcolm'un ölmesini istiyor fakat arrow buna karşı çıkıyor. arrow'un buna karşı çıkması sebebini ra's al ghul savaş sebebi olarak gördü...

valla çok açmadan falan yapamadım zaten sezon da yeni başladı, konusu bu anlayacağın.
Oliver lourel'a kaldı yani :smile: Konu kötü değil gibi biriksin bir ara izlerim artık.

Airami said:
3x2
Laurel adım adım Black Canary olmaya başladı.
Renk sıfatlarını kaldırıyorlar galiba tv uyarlamasında,Green Arrowa hep Arrow dediler,Black Canary diye geçmedi oda sadece Canary diye geçti,ama bende öyle düşünüyorum

Edit
merak ettiğim yer ,roy red arrow olarak çağrılıyor bir yerde ona ne diyecekler

ErkutErdem said:
Airami said:
3x2
Laurel adım adım Black Canary olmaya başladı.
Renk sıfatlarını kaldırıyorlar galiba tv uyarlamasında,Green Arrowa hep Arrow dediler,Black Canary diye geçmedi oda sadece Canary diye geçti,ama bende öyle düşünüyorum

Edit
merak ettiğim yer ,roy red arrow olarak çağrılıyor bir yerde ona ne diyecekler

Arsenal diyebilirler veya Red Arrow. Speedy olacağını sanmıyorum çünkü Thea'ya seslenmek için kullanıyordu Oliver onu.

Airami said:
Roy'un rüyasını nasıl şey edecekler acaba.
Roy öyle kabus görmüş.. Yay sesi geliyor sara ölürken ama roy barzo gibi eliyle atıyor.. Bide sesi niye kalınlaştırsın.. Ayrıca siyah okları nereden buldu?

Sorular sorular.. 6 da ne olup ne bittiğini anlatsalar keşke..

Back
Top Bottom