Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

Nette şöyle bir şey buldum beyler:
Jxe6Pdk.png

Superman değil superman returnste supermani oynayan brandon routh katıldı. Wildcati bilmiyodum çok kişi kkatıldı diziye. Felicitynin annesi bile olacak bu sezon. Wildcat laurele akil hocaligi yapiyor diye hatırlıyorumcçizgi romanlarda.

KarStark said:
Aynen Wildcat Laurel'in hocası ve eski bir boksör ve bence katılması dizi için çok iyi olur.
Laurel bana kalırsa tam bir mal. Sara gibi olmaz o kız hiç alışamam vallahi. Kıza ceketini verdiğinde anlamıştık da saçma olacak bence , ayrıyeten dizide en çok merak ettiğim Roy , bakalım ne olacak atarlı ergene.

morlak said:
https://www.facebook.com/video.php?v=435304966610058&permPage=1

Geniş fragman
Heyecanlanıyorum hep acaba farklı mı diye , pff. Neyse eyvallah.

Roy sırıtmaz umarım çünkü Oliver`in çakması gibi kalabilir.

Arkadaşım çok güzel demişti yakın zamanda başlamayı planlıyorum.

İlk sezonun bir kısmını izlemiştim. Özellikle ada kısımları güzeldi. Sonra neden bıraktım hatırlamıyorum.

Güzel başladı tabi bir kaç eksi nokta dışında. Flashback olayı güzel, diziye hep farklı bir hava kattı ama saçma bir boyuta kaymaya başladı. Böyle devam etmez umarım. O anki duruma uygun bir söz tam 5 yıl önceki olayların gelişiminde de söylenmiş oluyor. Onun dışında Oliver. Sürekli aynı. Örnek konuşma Spiler içinde.
+Bana yardım etme artık Diggle. Senin bir hayatın var.
-Ben kendi seçimimi yapabilirim Oliver.

+Ya Arrow ya da Oliver olmalıyım. Aile edinemem, kız arkadaş edinemem.
-Yapabilirsin Oliver sadece o maskeden ibaret değilsin.
Pff.

Airami said:
Yeni sezon güzel başladı.

Sara'yı vuran Ra's al Ghul bak söylüyorum
ra's olabilir ama 1. sezonda veya 2. sezonda asıl kişileri ilk bölümden ortaya koymadılar.. Yani ra's olmama ihtimalide var.. Belkide ra's al ghul'un sağ kolu gibi biri.. Bence ra's değil..

Miraak said:
Airami said:

ra's olabilir ama 1. sezonda veya 2. sezonda asıl kişileri ilk bölümden ortaya koymadılar.. Yani ra's olmama ihtimalide var.. Belkide ra's al ghul'un sağ kolu gibi biri.. Bence ra's değil..
Komodo olduğu söyleniyor sağda solda.

Miraak said:
Airami said:

Ra's ile alakalı olur o zaman, Sara o adamı tanıyordu çünkü. Bir de bu sezonun ana kötüsü Ra's al Ghul diye biliyorum.

Back
Top Bottom