Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

Konuyu yeni gördüm.
Tanıtımına başlandığından beri takip ettiğim bir dizi. Şimdiye kadar izlediğim en güzellerden biri tamamen mükemmel diyebilirim. 2. sezonu merakla bekliyorum.
Malcolm ölmemeliydi  :neutral:

1010318_626360374062443_1940451199_n.jpg

Agression said:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MrobH7HHtfk

Büyük ihtimalle fan yapımı çünkü 2. sezon dediğinde 2. sezon çekimlerinden falan bölümler olur 1. sezon gösterilmez

Ha bu arada Flash, Arrow'a geliyormuş. Bayağı bir gözükecekmiş sonra da kendi dizisi olacakmış.

Beyler süper bir haber duydum League of Assassins 2. sezonda olabilirmiş. Zaten Malcolm bir bölümde Nanda Parbat'tan bahsediyordu, yani büyük ihtimalle olacak.

arrow_season_2_poster.jpg

Yeni sezon başladı beyler neredesiniz?

Bölüm bence sezon açılışına göre iyi değildi. Ama aile ilişkileri bu bölümde gerçekten iyi işlenmişti. Bu arada bölümde Roy'u kurtaran kadın kesin Black Canary.

Nightingale. said:
Yeni sezon başladı beyler neredesiniz?

Bölüm bence sezon açılışına göre iyi değildi. Ama aile ilişkileri bu bölümde gerçekten iyi işlenmişti. Bu arada bölümde Roy'u kurtaran kadın kesin Black Canary.

Eve geldiğimde bilgisayarı açtım izlicek bişiler bakarken yayınlandığını gördüm çok şaşırdım bu kadar erken beklemiodum. Beklediğim gibi değildi ama olsun.  :smile:

35emre said:
6. bölümdeyim. 6. bölüme kadar özeti.
Arrow = Death Note

Adasdadkmalkdmaslmslkgfmalkmfaklmf Death Note ne alaka lan iyi güldüm sabah sabah. Smallville ile karıştırsa bile Death Note niye lan :lol:.

Smallville ne la.

Aynı işte Death Note ile. İkisinin de amacı adaleti sağlayıp yaşadığı yeri daha iyi bir yer haline getirmeye çalışmak.

35emre said:
Smallville ne la.

Aynı işte Death Note ile. İkisinin de amacı adaleti sağlayıp yaşadığı yeri daha iyi bir yer haline getirmeye çalışmak.

Death Note'a gelene kadar daha çok var. Temelde bu amaca sahip olan bir sürü yapım var. Ha dersen ki ikisinde de defterde adı yazılı olan pert, bir şeyler yakalamış olursun da Batman filan dururken çok uçtun sen. Smalville de başka bir dizi superman'in gençliğini anlatıyor.

Defter olayını örnek verecektim aslında. Ama şimdi biri çıkar "yok Death N. defterinde yazılan ölüyo Arrowda yazanlar işini bitirmek istedikleri yok bilmemne" diye malca yorum yapar diye söylemedim.

Back
Top Bottom