Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

Son bölüm olağanüstüydü.
Ada hakkında bir şeyler yoktu bu bölümde ama cidden çok sağlam bir bölümdü. Walter'ın ileri ki bölümlerde ne yapacağını çok merak ediyorum ve Oliver'ın annesi ve Merylin hakkında.

Felicity'yi bende pek beğenmiyorum ama bu bölümde iyiydi.

Roy'un Red Arrow olması iyi olur.

Bu arada suikastçi DC deki Deadshot zaten.Ama adadaki maskeli Deathstroke mu?O ise erken öldü ya Crixus maske takıp Deathstroke mu olcak?Ayrıca bunlar zaten var da Superman Batman gibilerden Batman en gerçekçisi olduğu için gelir belki.Ama az ihtimal Starling'de çok sanmıyorum.

Şöyle söyleyeyim DC için Green Arrow "poor man's" Batman'dir. O yüzden hiç beklemeyin Batman'i. Mesela Justice League'in çizgi filminde Batman'i kullanamadıkları zaman Green Arrow'u kullanıyorlardı.

Astendrache said:

Bu arada suikastçi DC deki Deadshot zaten.Ama adadaki maskeli Deathstroke mu?O ise erken öldü ya Crixus maske takıp Deathstroke mu olcak?Ayrıca bunlar zaten var da Superman Batman gibilerden Batman en gerçekçisi olduğu için gelir belki.Ama az ihtimal Starling'de çok sanmıyorum.

Arkadaşım çizgi romandan bilgi verirken spoiler içine alsan ve bunu belirtsen. Bu söylediğim tüm çizgi romandan spoiler verenler için geçerli.

Çizgiroman spoiler'ları için bu kadar tepki gösterilmesini, hem de ikinci kez, yersiz buluyorum. İlk seferinde de öyle düşünmüştüm. Çizgiromanların birçok farklı versiyonu, karakterlerin birçok farklı biçimde işlenişini bir kenara bırak; belirli bir seriden diziyi çekiyor olsalardı bile -ki hiçbir zaman birebir aktarıldığını görmedim- bu, diziden zevk almanıza engel olmamalı bence. Demem o ki, dizide olan bir şeyi alenen söylemediği sürece biri, bu spoiler'a girmez.

Tatari_okan said:
Çizgiroman spoiler'ları için bu kadar tepki gösterilmesini, hem de ikinci kez, yersiz buluyorum. İlk seferinde de öyle düşünmüştüm. Çizgiromanların birçok farklı versiyonu, karakterlerin birçok farklı biçimde işlenişini bir kenara bırak; belirli bir seriden diziyi çekiyor olsalardı bile -ki hiçbir zaman birebir aktarıldığını görmedim- bu, diziden zevk almanıza engel olmamalı bence. Demem o ki, dizide olan bir şeyi alenen söylemediği sürece biri, bu spoiler'a girmez.

Ben öyle çok bir tepki gösterdiğimi düşünmüyorum. Güzel bir dille rica ettim. Ama daha önce büyük spoilerler da yedik. Sonuçta dizi konusu ve çizgi romandan bilgilerin paylaşılması yersiz. Merakımızın da baltalandığı zamanlar oluyor. Paylaşılacaksa bile belirtilmeli, benim ricam da buydu.

Arkadaş paylaşmayın yani ne olacak ? Hadi paylaştın yanda belirtsen bir yerine birşey mi olacak ? Olaylar farklı yada aynı olsun ben bilmek istedikten sonra her yerden öğrenebilirim ama bilmek istemediğimde sayenizde böyle bir olasılık kalmıyor. Zor birşey değil spoiler içine alıp çizgi romandan diye belirtmek. Biraz anlayış gösterin.

Astendrache said:

Denildikten sonra almıştım niye uzatıldı ki?

Yeni bölüm bu sezondaki en iyi bölümdü.
Malcolm'un öğrenmesi hiç iyi olmadı. Tommy'nin artık triplerinde haklı olduğunu düşünüyorum. Bu arada Oliver ve Laurel'in seviştikleri sahnede çalan müziğin adı ne?

Wolwerine said:
Malcolm'un öğrenmesi hiç iyi olmadı. Tommy'nin artık triplerinde haklı olduğunu düşünüyorum. Bu arada Oliver ve Laurel'in seviştikleri sahnede çalan müziğin adı ne?

Imagine Dragons - Radioactive

http://www.youtube.com/watch?v=g3C0VKEuVu0

Oyş, muhteşem bir bölümdü.

Yao Fei'nin ölmesi beni epey şasırttı.Her zaman Oliver'ı o eğiticek gibi hissettim.Ayrıca Oliver'ın sırrıda iyice piç oldu, ikinci kez dayak yemesi çok ayrı bir durumdu.

Dombra said:
Wolwerine said:

Imagine Dragons - Radioactive

http://www.youtube.com/watch?v=g3C0VKEuVu0

bunların pes 13 te de bi şarkısı var çok iyiler.

Son bölümün sonunda direk tepkim hass. oldu.

En sonunda Merlyn üzüldü mü sevindi mi anlamadım. Ama daha çok heyecanlanacak gibi işler.

Back
Top Bottom