Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

Her zamanki gibi sonu yine merak uyandırıcıydı. Bölüm genel olarak heyecan ağırlığı diğer bölümlerden düşüktü ama hafif duygusallık vardı. Genel itibariyle güzel bir bölümdü. :smile:

Çok güzel bir bölüm daha. Eğitim kısmına geçtik adada, okçuluğa hayranlığım sebebiyle diğer bölümü iple çekiyorum resmen. Yao Fei'nin kızı da taş mübarek. :grin:

Shado harbi sağlammış ha. Kız Slade'i dövdü lan.
Bu arada çizgi romanda Shado, Oliver'ın çocuğunun anası.

Çizgi romandan spoiler verirken belirtirseniz iyi olur. Diziden bir şey yazılmış diye açıyorum, kaç tane arada öyle spoiler yedim. Benden başka rahatsız olan var mı bilmiyorum ama, pek hoş olmuyor açıkçası ileride olabilecekleri bilmek.

Shado şu anki zamanımıza gelmezse bir şey olmaz, içiniz rahat olsun.

Yeni bölüm güzeldi ama çok sinirim bozuldu davranışlara.
Tommy klasik triplerine devam ediyor, Diggle mallık yapıyor, Laurel her zamanki gibi zırlıyor. Yao Fei'ye bile sinirlendim bu nedir ya. Bu arada Oliver insanlığını kazandıkça Tommy kaybediyor gibi.

Harbiden harika bir bölümdü.

Roy Harper Dig'in yerini alacak. Merlyn Oliver'ın düşmanı olacak. Ve Dig de çok yaşamayacak gibi hissediyorum. Bunlar benim düşüncelerim çizgi romanı okumadım.

Findecáno Amandil said:
Harbiden harika bir bölümdü.

Roy Harper Dig'in yerini alacak. Merlyn Oliver'ın düşmanı olacak. Ve Dig de çok yaşamayacak gibi hissediyorum. Bunlar benim düşüncelerim çizgi romanı okumadım.

Bende böyle düşünüyorum. Merlyn babasının suitini bulup okçu olabilir belki, Dig de muhtemelen tek gözlü suikastçi tarafından öldürülür sonra Oliver gider o adamı öldürür. :grin:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Belki de bu pilot uçağı kullanan pilottur?

Oliver Queen şey değil miydi, green arrow. Hani marvelin vardı ya. Sonra smallville dizisindeki queenle özdeş gibi. O da bir adada mahsur kalıyodu bi ara. Sanırım aynı arrow bu. Supermanin iş ortağı gibi. Belki arrowda superman görebiliriz?

aradaki yorumları okumadım amam dc comicsin.bu dakkadan sonra da superman görülmez sanmıyorum

Az önce 20. bölümü izledim, çok güzeldi. Dizi tam tıkırında ilerliyor.

Back
Top Bottom