Sovalyeler osp minimod.

Users who are viewing this thread

Sovalyeler adında çeşitli osplerden yararlanarak yaptığım bol miktarda zırh olan bir mod.Zırh hastalarına göre oluşturulmuş bir çalışmadır.Kendim ve çevremdeki arkadaşlarıma yolladım beğenler oldu bende sizle paylaşmaya karar verdim hiç yoktansa diğer modlar çıkana kadar bu modla uğraşırsınız diğer modlarda çıkmış olur beklemiş olmazsınız. :smile: Modda sadece itemlar eklenmiştir başka hiçbir değişiklik yoktur zırh hastalarına göre yapılmıştır. Bulabildiğiniz değişik osp leride ekleyebiliriz moda sorun olmaz.
İndirme limitli olabilir indiren arkadaşlar diğer sitelere upload ederek diğer arkadaşlarada yardımcı olabilirler. Modun resimdeki ağır zırh çeşitleri mevcuttur,Asker birimleride ağız zırhlı :smile: herkese iyi eğlenceler.

Sovalyeler Minimodu indir

C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\mountblade warband\Modules içine direk çıkartın gelen soruya evet ya da değiştir diyin tamamdır.

Kullanılan ospler ve isimleri
Code:
[Item] Narf's Plate Armour Pack=Narf of Picklestink
[Item] medieval helmet pack=dejawolf 
[Item]Shredzorz's OSP stuffs/15th century weapons=Shredzorz
Eastern items OSP=Njunja
Bulabildiğim osp isimlerini yazdım modu yapalı baya eski oluyo 1-2 tane osp kaldı onları hatrlayamıyorum bluunca onlarıda eklerim.

1-2 ss aldım.Oyunda fazla duramadım, zırh satıcısına falan baktım.
mbwarband20120420105323.png

mbwarband20120420105253.png

mbwarband20120420105222.png

mbwarband20120420105209.png

mbwarband20120420105132.png

mbwarband20120420105022.png

Silahlarda var flamberge mesela onu bulmak biraz zordur bulursanız süper olur.Veagir piyadeleri modda en ağır zırhlı en güçlü piyade diyebilirim ,rhdokların da crossbowcuları güçlü,nordların okçuları ve swadian la sarranidlerinde süvarileri son derece güçlüler ,khergitlerinde yine atlı okçuları güçlü ve onlar samuray ve ninja . :smile:

Sizler için ss aldım :razz: istediğiniz bir şeyin ss sini alabilirim mod gerçekten zevkli ayrıca şunu belirteyim denk geldiğim bütün lordlar kara miğfer,kara zırh... full kara takımı giyiyorlardı :smile: bütün askerlerin en son uptadesinin zırhı silahı komple değişmiş bence indirip oynayın zevkli oluyor :smile:

4px01.jpg

4px06.jpg

4px08.jpg

4px0c.jpg

4px0h.jpg

4px0l.jpg

4px0q.jpg

Açıkçası fazla kılıç eklenmemiş , fazla kask yok ve doğuya özel , islamik hava taşıyan hiç kask yok. Tüm şehirleri dolaştım  :neutral:

kertgitleri samuray ve ninja gibi ayarlamıslar yani zırhlarını felan ama atta oldukları ıcın fazla iyi değil bence

Bende samuray deyince ne oluyor dedim evet kergitler samuray gibi yakışmış ama :smile:

Oyunda 2 eksik var bence ;
1- Sarranid atlılarının zırhı vb değişmesi gerek.
2-Bu moda diplomacy çok iyi olurdu.

Back
Top Bottom