SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Users who are viewing this thread

arkadaşlar ben satın aldım ama oyunun setup dosyası zaten var steamden indirmek yerine ordan kursam olmazmı olcaksa nasıl?

edit : oyunu 0 dan kurdum .exe dosyası hariç hepsini steamapps içine attım sadece .exe'yi indirdi ve girdim

M&B:Warband + Napolyon Savaşları'nı 14.99'a aldım, oldukça ucuz ve ek bir oyun. Sadece Warband'dan 4/5 TL daha fazla. Şimdide Ateş ve Kılıç'ı alıp uslu uslu oynuyayım. :smile:

Koleksiyon paketi de sms yoluyla alınabiliyor mu ?

Yani ; Mount Blade + Mount Blade Warband + Mount Blade Fire And Sword + Napoleon Ek Paketi

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.

Bende SMS yöntemi ile aldım.Oyunu kurdum.Fakat hata alıyorum.

adszrfn.png

Belgelerim\Mount&Blade Warband\ klasörü içindeki rgl_config.txt dosyasını kesip başka bir klasöre yapıştırın. Yani bu klasörde kalmasın rgl_config.txt dosyası.
Oyunu tekrar çalıştırın. Bu dosyayı oyun kendisi oluşturacaktır.
Eğer düzeldiyse o kesip başka yere koyduğunuz rgl_config.txt dosyasını bi yere upload edip linkini verin lütfen.
Ya da bug tracker'a da ekleyebilirsiniz istiyorsanız http://bugs.taleworlds.com/edit_bug.aspx?id=3720

Kleidophoros said:
Belgelerim\Mount&Blade Warband\ klasörü içindeki rgl_config.txt dosyasını kesip başka bir klasöre yapıştırın. Yani bu klasörde kalmasın rgl_config.txt dosyası.
Oyunu tekrar çalıştırın. Bu dosyayı oyun kendisi oluşturacaktır.
Eğer düzeldiyse o kesip başka yere koyduğunuz rgl_config.txt dosyasını bi yere upload edip linkini verin lütfen.

Şimdi dediğinizi deneyeceğim...

Düzenleme : Çalıştı ! Çalıştı ! Çok teşekkür ederim iki gündür cevabını arıyorum.Bir ara ağlamaklı bile oldum.Çok teşekkürler.Kestiğim dosyayı RapidShare'a atarım , okuldan gelince.

ama çok kötü birşey var 9.90 normal ama sms ile alınca 19.80 oluyo o neden acaba

edit 1: pardon yanlışlıkla 2 taneyi seçmişim
edit 2:hattınızın en az 1 aydır açık olması gerekiyor
edit 3:her EVET mesajında + 0.5 tl gidiyor

Mount & Blade: Warband + Mount&Blade Warband: Napoleonic Wars aldım ama CD-Key ne ara gönderecekler? Bakiyeden parayı kestiler ortada key yok :grin:

Edit: Tamam. Aceleci davranmışım :smile:

Ben 2. Bi Warband Alcaktım Kuzenim İçin Herşeyi Yaptım Ödeme sırasında bir hata oluştu Dedi Ama Telefona Gelen Mesajda Mobil Ödeme İşleminiz Tamamlanmıştır Dedi Ama Key Falan Gelmedi?

Back
Top Bottom