Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Mosin Nagant said:
Vasilidean said:
"Anti Popi" konusuna Megadeth'in attığı ileti:

Megadeth said:
Pasifi iyi aslında, niye bu kadar sevmiyorsunuz anlamıyorum.

poppy-classic.jpg
Mükemmel ya :grin:
Herkes bu kadar güldü buna sadece ben mi bir şey anlamadım :cry:

Yalnız değilsin...

Payday konusunda
Courage said:
http://store.steampowered.com/news/8575/?snr=1_550_552&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

10 Temmuz'a kadar %75 indirimle 4.99$ Yumulun! Almayanı dövüyorlar (Ben mesela).

Four Pack de 14.99$ olmuş.
ErkutErdem said:
o değilde dnrda indirme girmiş assasins creedler falan 12tl olmuş /rev hariç I,II,brotherhood/ almayı düşünüyorum bi kere arkadaşım oynarken seyretmiştim güzel gibi
:lol:

Acar said:
Osmanlının çöküşünü canlandıran bir senaryo olsa ? VI. Mehmet Vahidettin'in Fedaisi olalım devletin borçlarını ödeyip isyanları bastıralım düşmanları püskürtelim,
florensa said:
osmanlı zamanıdd-a olabilir ama adamlar hep bayım baylım konuşmasın kanka napıyon fln da desin mesala adamla tanıjırken benim adım malkoç dostum seni sevdim fln desin
Debrel said:
Osmanlı Devleti ve diğer Avrupa devletleri bulunan bir mod istiyorum.
byholocaust said:
savaş esnasındaki müzik dombra olsun daha etkileyici olur.oyunun genel haritası gerçek dünya haritası olsun oyuna bağlılık artar.birde nogay karakterleri olsa iyi olmazmı sizce ? kısacası the ottoman moduna bikaç değişiklik avrupa-osmanlı haritası, atlar, sancaklar, müzik, karakter. mesela kendi karakterimizi yaratırken herhangi bir padişahın karakterini alabilelim.avrupa-osmanlı savaşı :smile:
Scapegoat said:
Ben II medmed zamanı olucak ama istanbul bizim olmucak istanbul bizans imparatorluğun  ellerinde olcak şehirde 2000 3000 küsür asker olucak köylerde 25 30 asker alınıcak ben böyle bir mod istiyorum
Hakan_Han said:
Aslinda Brytanwalda modunu andiran, icinde Din gibi eklentiler iceren güzel bir Osmanli modu güzel olurdu

Ordu kurup Bizans surlarina dayansak bence fena olmazdi :razz:

yada bir Fedai olup Hristiyan köylerine saldirsak  :grin:
HyperCharge said:
Bence osmanlı nın kuruluş zamanlarını anlatan mod yapılmalı
Asil_Kurt09 said:
Osmanlı !!!
Asil_Kurt09 said:
Bence Napolyona farklı ırklar eklenmeli düşünsenize Osmanlı
Osmanlıyla dalga geçmiyorum. Bu kadar ilahlaştırılmasına sitem ediyorum. Bir ülkeydi, geçti bitti. Zamanında güçlüydü tamam. E çıkıp mehter marşı mı söyleyelim sokaklarda? Niye bu kadar sevimsizce seviyorlar anlamıyorum.

Erudito said:
Mertcan_Tr said:
Onu yaptıktan sonra İtalya' ya çıkıp Alpleri fortlarsak güvenlikten taviz vermeden genişlemiş oluruz. Ayrıca. Girit, Rodos, Kıbrıs, Yunan yarım adası' nı da alırsanız ne kadar büyük olursanız olun karadan saldırılamayacak bir imparatorluk olmuş olursunuz.
''Kale yaparsak'' de kanki nolur. :lol:

ALIRIZAKAVAK said:
çok çok yaratıcı olmus isminiz.  bu sw nızde bir gün sonra  isim değişmez  umarım ...
başka  swleri sabote etmeniz  size oyuncu  kazandırmaz.
Arslanlar koyunların ne dediğiyle ilgilenmez.

ql87v.png

qkg7l.png
sunucuları sahibi. steam : alirizakavak

İmza : 700 yıllık ismimiz yeter.

Bu mesajın altına da Goker-Courage ve Bilge sırasıyla mesaj yazarsa çok hoş bir görüntü oluşacağına eminim.

Bak ya. Nasıl saldırıyorlar. Müslüman arkadaşlarımı başkaldırışa ardından toplu ban yemeye davet ediyorum. Biz gidecez ama izimizi bırakacaz! Forumu uyandıracaz!
Goker said:
Vasilidean said:
Müslümanım.
Bir de avatarına sahte ban ikonu koyacaktın. Olmadı.
Nasıl oluyor o? Aynı anda 2 resim mi olacak?

Back
Top Bottom