Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Cunning Fox said:
argon45 said:
Inanch-Bilge said:
İlginç, artık eskisi gibi nerde kaldı blog hadi blog çıkış tarihi vs. mesajlar fazla atılmıyor, aşağı yukarı 1.5 ay oldu son blog çıkalı, demek ki alıştı millet  :grin:

Daha çok "çıkarsa alırız" havasına büründü herkes. Ne kadar bilgi yok hiç, niye hiç haber yok vb. şeyler yazılsa da pek kaale alınmadıkları için normaldir; en iyisi olmuş.
as
G1jBAb.png

erennuman_mb said:
Cunning Fox said:
argon45 said:
Inanch-Bilge said:
İlginç, artık eskisi gibi nerde kaldı blog hadi blog çıkış tarihi vs. mesajlar fazla atılmıyor, aşağı yukarı 1.5 ay oldu son blog çıkalı, demek ki alıştı millet  :grin:

Daha çok "çıkarsa alırız" havasına büründü herkes. Ne kadar bilgi yok hiç, niye hiç haber yok vb. şeyler yazılsa da pek kaale alınmadıkları için normaldir; en iyisi olmuş.
as
G1jBAb.png
Olum böyle esprileri en son ben 3-3.5 sene önce yapardım. Nereden geldi buralara.

Inanch-Bilge said:
Konu dışına bir dişi moderatör atansa iyi olur, farklılık iyidir, farklı kafa yapıları birbirini dengeler, hem belki bu sayede moderasyonun merhamet oranıda artar  :razz:

Yabancı forumun moduna bak
8GZKG.jpg

Bi de bizim moderasyon ekibine, ekibin yarısı Adanalı falan galiba, Türkçe forum değil sanırsın Ramazanoğulları Beyliği  :grin:
Ramazanoğuları dsalkdhasldas

mentoss said:
Canım sıkılınca with fire and sword dlc indirdim. Dlc yi beğenmedim tekrar warband'e çevirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

(bkz.With Fire and Sword'a hakaret etmek)

Back
Top Bottom