Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Sir Rivenal said:
~Ghost said:
Sir Rivenal said:
~Ghost said:
~Mikail said:
Bizim Berent'in çakması gibi duruyor.
Zaten öyle.
Sende Megadeth ve Hasan'ın çakmasının ama yüzüne vurmuyoruz.
Dediğin kişileri tanımıyorum.Ama seni görünce aklıma hep Ayyas geliyor.Bil belki kendine özel bi profil yaparsın.
Adam Stephen Amell'e ayyaş dedi lan.
Kendini komik duruma düşürüyorsun.Nasıl tanımadığım bir dizi oyuncusuna ayyaş diyebilirim bi düşün bakalım.Ayyaş dediğim profil sahibinin lakabı.Arkadaşımızdı.Oliver Queen ismini ve avatarlarını Arrow dizisi çıktığı zamandan beri kullanan ve türkler arasında o nickle tanınan kişiydi.Sonra birkaç tane daha çıktı Oliver Queen,hatta birini o zannettim.Fakat banlandığı aklıma geldi.Demek istediğim şu,senden önce de Oliver Queen'ler vardı.Sende bunu yanlış anlayıp buraya paylaştın.Senin gibi 3 bölüm izleyip arrowcuyum diye dolaşmıyorlardı yani.Umarım artık saçma gelmiyordur Astendrache.Ama hala geliyorsa,yapabilecek birşeyim yok.Tedavi lazım olur herhal.
Türkler arasında Ghost olarak tanınıyorsam,"ne düşünüyorsun" konusunda "forum hayaleti" diye makara yapıyorsak,ilk akla gelen ben oluyorsam bu da benim yeterince orjinal olduğumu gösterir.Bu konuya yazmışsın birde,alıntılayıp asıl seni koymak lazım buraya.Ama senin olayın başka,kişisel sorunun var bizle.Ancient Brotherhood hakkında yazdıkların zaten ortada.Seni takıma almayınca başladın pislik yapmaya.Gel bi oturalım konuşalım derdin ne deyince de sildin.Bu kadar basit.

"Konuyu germek istemedim açıklık getirdim vesselam."

Teknik olarak aynen böyle. Ama gel gör ki hergelenenin biri benim adımı kullanarak warez bir siteye üye olmuş. Adımı googlea yapıştır arat, görürsün. :sad:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Teknik olarak aynen böyle. Ama gel gör ki hergelenenin biri benim adımı kullanarak warez bir siteye üye olmuş. Adımı googlea yapıştır arat, görürsün. :sad:
O sitede onun açtığı bir konuda gördüm. SS almış ve arkada Taleworlds forumu açıktı :razz: Kim la o acaba.

suspicious-fry.jpg

Ubsilon Xeforian Cioss said:

O da güzel. Ben birkaç tane Erozbey yakaladım. Hatta geç Erozbey yazmasını, Erozbey1 bile gördüm. Adamlar programlı gidiyor, 1-2-3 devam.

Çok pardon... Yazmayı unuttuğum bir şey varmış.
Buna komik diyenin beyninden şüphe ederim ben. Sadece ben değil forumdaki çoğu kişi. Oyunda bir hata yapıldı, tamam ama bu kadar da üstüne gidilmez bir şeyin. Yediremeyip arkadaşı rezil etmeye çalışıyorsun ama bu durumda rezil olan sen oluyorsun söyleyeyim dedim.

Tamam Steam' de ekliymiş işte. Aranızda sorunsuzca çözebilirsiniz. Şimdi bu konuda bu tartışmayı yaptığımız için hepimiz ceza yiyebiliriz.

http://forums.taleworlds.com/index.php?action=profile;u=369635

Arkadaşı uzun zamandır takip ediyorum. Foruma ara sıra girip, döt ve meme bölümlerine bakıp çıkıyor :grin:

Back
Top Bottom