Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Eskiden böyle bir konu vardı. Çok da güzeldi.

Forumdaki komik bir ileti ya da diyaloğu buraya alıntılıyorsunuz.

Ne tarz iletiler mi? Sizi güldüren, krizlere sokan, "imzalık" denilebilen iletiler. E hadi buyrun.

Hobeto13 said:
Başka konularda süren tartışmaları veya kişisel iletiyle çözmeniz gereken kişisel tartışmaları buraya taşımadan konuyu kullanabilirsiniz.

Diyalog değil ve kendi yazım ama baya güldüm.
2uzdnrl.jpg

edit: banlanmayı göze almıştım,erozla bunu konuşuyorduk.

foruma uye oldugumun ilk gunleri idi ozaman timsah arenanin 1. uye savaslari vardi hatirlamiyorum o an oylamada olan kisileri ama oylanan kisilerden birine bir uye escinsel demisti diger oylanan uye ise "bir escinsele oy vermek bana oy vermek demektir" demisti buda cok garibime gitmisti

Crafty said:
foruma uye oldugumun ilk gunleri idi ozaman timsah arenanin 1. uye savaslari vardi hatirlamiyorum o an oylamada olan kisileri ama oylanan kisilerden birine bir uye escinsel demisti diger oylanan uye ise "bir escinsele oy vermek bana oy vermek demektir" demisti buda cok garibime gitmisti

Benim o. :grin:

Eşcinseller ve ırkçılar yarışmaya katılamaz. Agression diskalifiye edilmiştir.

Bir arkadaş ufak bir öneri konusunda diğer bir arkadaşla tartışmayı biraz fazla büyütmüş.

Hançer99 said:
colombos said:
Hançer99 said:
colombos said:
Hançer99 said:
Arkadaşlar bence bu tüfekleri beğenmeyip warbandda devam edenler aptallık yapıyolar.Halbuki biraz uğraşsalar işi çözüceklerdi ve büyük zevk alacaklardı.Ha warbandda devammı devam.Warband benim için ayrı bir yerde.Ama Wfas'daki tüfekler bence çok iyi ayarlanmış. Tüfek berbattı resmen 1655 yılında utanmasalar makineli tüfek yapacaklar Her ülkenin her ırkın tüfekleri ayrı özelliklere sahip.Bunların verdiği zararlar,menziller,vuruş zorluğu ve dipçik (tüfeğin omuza dayanan kısmı)
her ülkeye göre farklı.Şu vurulunca sendeleme konusu kulağa hoş geliyor.Ama 2-3 kurşunda ölme olayı bence çok saçma olur.Çünkü o zamanların çakmaklı,horozlu,misket vb. tüfekleri tek vuruşta öldürüyormuş.Bu işin mantık kısmıydı.İşin oyun kısmına gelirsek 2-3 kurşunda ölme olayı savaşları daha da uzatırdı ve zevkini kaçırırdı. atlı birliğini öldüren kısım bu Zaten bir adamı vurmak yeterince zor. oyunda hiç yay kullanmadın galibaOnu öldürmek için bi 2 kere daha uğraşmak sıkıcı olurdu.Hele zırhlı adamlar varsa en az 3 vuruşta indirmek gerekirdi.Bu da sıkıcı olurdu haliyle.Bu düşünce ks (kill steal) olayını da artırır.Diyelim sen bir adamı vurdun.Onun ardından bir başkası vurdu ve puanlar o oyuncuya yazıldı. çok normal ve gerçekçi İnsan bu şekilde puanını kaybedince sinirlenir haliyle.Zaten normal durumda bile ks olunca herkes birbirine giriyor bide bunlarlamı uğraşıcaz :grin: Böyle herkesin 2-3 kurşunluk canının olması bence çok kötü olurdu ama vurulunca sendeleme, vurulan yeri tutma fikri güzel bir fikir
Senin dediklerinle benim dediklerim birbirini tutmuyor.Sen oyunu ilk deneyişinde eline rus tüfeği aldıysa tabi vuramazsın. ya arkadaşım zaten adam vurmak kolay Sonra oyuna bok atarsın.Ha yay konusuna gelince.Bilki senden iyi yay kullanıyorum ve wfasdada yay var.Ayrıca wfasda tüfek kullanmayı bile bilmiyosun. nerden biliyorsun Tüfekle oku bir tutma oku üst üste atarsın az zarar verirsin kurşunu tek bir kere atarsın çok zarar verirsin(eğer vurursan)ki adamlar sağ sola manevralar yapıyolar salak salak hareketler yaparak kurşundan kaçıyolar. asıl onlar kolay lokma azıcık aklını kullansan zaten yapacakları belli ona göre vurursun"Adamları vurmak yeterince zor demem bunun içindi sen daha wfasda adamları vuramadın diye işi bırakıyosan adam değilsin bana adam olduktan sonra yorum yap öyle gel ooo büyük abimiz kızdı  :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
bi get yav
Senin sorunun ne olum.Adam gibi oyna oyununu sen o tüfekler konusunda bi bok bilmeden bana konuşma.Sen önce tufeklerin tarzını öğren gel mal gibi rus tufeklerine bakıyosunuz sonra yaprağı yiyince oyuna bok atıyosunuz.Size düzgün düzgün eski çakmaklı tufekleri anlattım hala ipnelik yapmak için salak salak yorumlar yapıyosunuz.Beni wfasda da warbandda da herkes tanır.Ok kullanmayı tufek kullanmayı sen babanın taşaklarıdayken çözdüm ben sen ne diyon lan yarram.Önce oynamayı öğren sonra gel.Kendini benden büyükmüşsün gibi konuşma yiyiyosa gel wfasa yada warbandda kapışalım.Burda klavye erkekliğiğ yapmak kolay gelsene götün yiyiysa

Bu da güzelmiş.

EDIT :
Argonax said:
Hançer99 said:
colombos said:
Hançer99 said:
Butter said:
ok yediğimiz zaman oku kırabilsek ve öyle savaşsak aynı gerçekte olduğu gibi.
Butter kardeş sen biraz fazla film izlemişsin galiba."Okları kırsak iyi olurdu aynı gerçekteki gibi"Gerçekte ok yiyen o oku kırabiliyormu acaba.Tabi Cüneyt Arkın dersen başka.Adam kendisine giren oku kırıyo,sonra çıkarıyo ve düşmanına fırlatıyo_Oyunun adını değiştirmek lazım mesela:Mount&Blade Battal Gazi
ve oyunun ikinci serisi de şu olur:M&B Battal Gazi's Son  :mrgreen:
bilip bilmeden atlamayın oku kırarsın siz hiç orta çağ filmi izlemediniz mi? oku kırma nedeni onun oynamasını ve yarayı daha fazla açmaması için engellemek için ok kırılır
Ok adamın ****** girdiyse nasıl kırcak yanındakinemi kırdırcak=)
Yok zevke gelip daha da sokmaya çalışcak :evil:

Bilinenlerden değilde bilinmeyenlerden paylaşmak istedim  :roll:
Taleworlds müzisyen topluluğunda malum iki şahsın bir konu hakkında konuştuğu sırada moderatör olan birinci şahıs cümlenin sonuna "Senkron meselesi" sözcüklerini getirdi. Bende hemen "Senkron" kelimesini görünce "Buyrun benim" dedim. O an komik olduğunu düşündüğüm bu davranış 1. ve 2. şahsın beni takmamasıyla son buldu. Ava giderken avlandım yani.

Birde Kararsız_Atom'un hastayım dedim dedim inanmadınız'ı tamamen yazması ve sonunda getirdiği yorum komikti. Fıkrayı yazmış sonuna "Yok sorun adamda değil fıkrada" yazmıştı yada bunun gibi bir şey :grin:

:lol: buna çok gülmüştüm.
ancolimon said:
Yo! got to somewhere!
Meali: De get yahu!

link=  http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218659.msg5257756.html#msg5257756

[quote author=montekristo44]Talewords'de bir başlığın özeti:

- Üye01 bir konu hakkında başlık açar

- Üye02 ve Üye03 konu hakkında tartışmaya başlar

- Üye04 torllemeye başlar

- Üye01 konuya dönüş yapar

- Üye05 konudan alakasız etnik ve dini konuları karıştırır

- Üye05 ve Üye99 arasında pek çok üye din ve etnik konularda alakasız tartışmalara sürüklenir

- Üye02 ve Üye03 konuya dönme çağrısı yapar

- Üye01 konusunu unutmuş başka yerlerde takılıyordur bu arada

- Üye05 ve Üye99 din ve etnik konulardaki tartışmalarına devam ederler

- Admin01 gelir, atarlı birkaç laf sokar

- Mod03 gelir etnik ve dini konudaki tartışmaya katılır

- Üye05 ve Üye99 arasındaki bir üye adminle laf dalaşına girer

- Küfür Kıyamet

- Admin03 gelip konuyu kilitler[/quote]

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,222634.msg5362538.html#msg5362538

:lol:

Koyurtang said:
Üstteki üyeye bol bol ağır ve ıslak tül perde astırırım.Kulağına rahat olmayan bi kulaklık takıp,ajdar dinletirim.Küçücük iğne deliğinden kocaman makara ipini geçirmeye zorlarım.El parmakları üşürken,dar bir ayakkabı giymeye ve elini de çekecek gibi kullanmaya mecbur ederim.Melih gökçek ile düelloya çıkarırım.Çok ağır oldu sanki :mrgreen:.

Yaşasın mini etek!Yaşasın jartiyer!Kahrolsun gösterip de vermeyenler!Erotik gençlik XxX  :mrgreen:

asd Koyurtangın Derinlerine İndikçe Neler Çıkacak Bakalım  :mrgreen:

Back
Top Bottom