Sizce yönetim adil mi ?

Sizce yönetim adil mi ?

• Evet.

Votes: 47 45.6%
  • Hayır.

Votes: 14 13.6%
  • Bazıları.

Votes: 21 20.4%
  • Çok kötü.

Votes: 21 20.4%

• Total voters
    103

Users who are viewing this thread

Şu kadar zamandır hiç ceza yememişim. Demek ki bi gariplik var. (önceki hesabımın cezalarını düşünürsek) Ben olsam kendimi susturmuştum çoktan. :grin:

tam tarafsız yaklaşamıyorlar bence. Şimdi sen ne bilirsin daha yeni kayıt olmuşsun yorumları gelecek cevap vereyim uzun zamandır forumu üye olmamış halimle takip ediyordum.

ARC-1225 said:
tam tarafsız yaklaşamıyorlar bence. Şimdi sen ne bilirsin daha yeni kayıt olmuşsun yorumları gelecek cevap vereyim uzun zamandır forumu üye olmamış halimle takip ediyordum.
Bu bahane eskimedi mi yahu ?

Sharingan no Kakashi said:
ARC-1225 said:

bahane mi? bahane filan yok üye olmayı gerektirecek bişi yaşamadım mod yapımına başlayınca konu açmak için üye oldum o sırada bu konulardan da nasipleniyoruz işte.

ARC-1225 said:
Sharingan no Kakashi said:
ARC-1225 said:

bahane mi? bahane filan yok üye olmayı gerektirecek bişi yaşamadım mod yapımına başlayınca konu açmak için üye oldum o sırada bu konulardan da nasipleniyoruz işte.
İyi bakalım inşallah öyledir. Bu dupe hesabın değilse istediğin konulardan yararlanabilirsin. Ben onu yargılamadım. Bu aralar foruma dupeler basmaya başladı. Hadi inşallah uzun süre aramızda görürüz seni.

facebooktaki bir iki kişi ve forumda yeni tanıştığım kişilerde öyle diyor forumu dupeler bastı tadı kaçtı diye. Saol bu arada.

Sorun bende mi bilmiyorum ama, uyarı yüzdem artıyor. Günler geçtikçe tam da seviniyorum %10'un altına indi diye, bir bakmışım -bana göre- sudan sebeplerle yine artmış. Uzun süredir 0'ı göremedim.

Evet bu bölümde değil ama uzun süre önce açılan konuların güncellenmesi yerine yeni konu açılması önerilmiş. Ayrıca konuyu açan kişi aktif değil sanırım.

Bence canlandırmaya gerek yoktu.

Back
Top Bottom