Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

Beyler III.Ahmet Moduna  Kodlamacı vede kaplamacı aranır.

Usta Olması mühim deil  kendini denemek isteyenler özelden ulaşsın :smile:

HyperCharge said:
Black Dead said:
HyperCharge said:
AD 1300 moduma kodcu aranmaktadır.2 yıldır tek başıma çalışıyorum.

Kodcu dediğim,Basit şeyleri yapabilen değil.Pythondan anlayan birisi aranıyor.Yani troopları düzenleyebiliyorum geleyimmi diye boşuna söylemeyin. :smile:
Anno domini 1300 ?

Evet :smile: AD 1257 modu var,Kimse birşey demiyor,AD 1200 modu var,kimse AD 1257 den çaldın demiyor,bende AD 1300 yapayım dedim.

O Europe 1200 olmasın ?

III.Ahmet Moduna

Harita Editörü Aranır Acilen [ Haritadan Anlayanlar Özelden Mesaj Atsınlar]

Kodlamacı Vede Modellemeci,Kaplamacı  Aranır Özelden Ulaşın.

Karahanlı Destanı moduna seslendirmenler aranıyor yaklaşık 3 kişi olsa yeter.

Selamun Aleykum.

Yapıcağımız Olan Moda Her Türden Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar (3D Model,Kaplama,Kodlama Vb.Vb.) Mod Takımımıza Bekleriz.Hepsinden Anlamak Gibi Bir Zorunluluğunuz Yok.Pasifte Olsa Yardımcı Olabilmelisiniz.İşleriniz,Seyahatiniz Olabilir.Azda Olsa Yardımınız Yeterli Olacaktır.Şimdiden Katılmak İsteyen Arkadaşlara Teşekkür Ederim.

Müracaatları Bana Pm Atarak Yapabilirsiniz.

Native plus adlı bir complation* mod yapma düşüncesindeyim.Complation olduğundan fazla 3d modellemeciye ihtiyaç yok.Texture ve kod kısmı üstünde ilgileniyorum.Kod bilgim kuvvetli değil.Bana yardım edebilecek tüm kodcuları** bekliyorum.Her türlü fikir ve öneriye açığım.Mp üstünde yoğunlaşacağız.
*Ne kadar yanlış yazmış olsam da mantık şu,normal native sunucularına girebileceksiniz.Sadece moda özel sistemlerden faydalanacaksınız.
Örnek olarak NeoGk modu.Ama ondan farkı şurda Neo Gk özellikleri sadece onun swlerinde çalışıyor.Bu modda hem bu özellik hemde renkli chat,vurduğun mesafe gibi şeylerde eklenmiş oluyor.Tabi olursa :razz:
**Bundan kastım şu Troop ekleyecek bir kodcu aramıyorum(Ki her ne kadar buna kodculuk denmese de).Bana multiplayer server scriptleri veya biraz daha ağır kodlar yazabilecek arkadaşlar lazım.Tabi burası pazar değil,narenciye seçmiyoruz.Ama yapabileceğine,yardım edeceğine inanan tüm arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Edit:Ulaşmak için Pm atın,hatta daha iyisini yapın,steamden konuşalım,7/24 online'ım.Steam:SODPagan.

Bildiğiniz üzere oyunda OTTOMAN (osmanlı) modu var. Mod Fatih Sultan Mehmedîn zamanın geçmekte. Bende diyorum ki:
Bilgili arkadaşlarla bir grup kuralım. Daha sonra güzel bir mod yapalım. Şimdi diyeceksinizki " ZATEN OSMANLI VAR NE GEREK? " Benim Yapmak istediğim mod F.S.M zamanında değilde, Kanuni Sultan Süleyman zamanında geçiyor. Gerçekci bir mod yapmayı düşünüyorum. Ama bunun için yardımınıza ihtiyacım var. Tek başıma çalışsam kaç ay sürer, ve ben kesinlikle bir nokta kalırım. Herkes kalır. . " BİLGİLİ ARKADAŞLAR, İSTERLERSE KATILSINLAR. GÜZEL BİR MOD ÇIKARTALIM ORTAYA, HEM BİZ, HEMDE KULLANICILAR EĞLENSİNLER." İsterseniz geliniz. Grubumuzda kural fazla olmayacak. Liderlik (kaba şekilde) olmayacak. Bir plan yapılacak, herkes plana göre çalışmalar yapıcak. Bunları toplayıp paketliyeceğiz. Mod olarakta size sunucağız. Herkes mod yapamaz. Bende tek başıma yapamam. Orayı yaparım, şurayı yaparım. Burda tık diye takılırım. Eğer siz gerçekten istiyorsanız gelin!
Gerçekten uzun bir konuşma yaptım.
* BENİM DİYORUM, YANLIŞ ANLAMAYIN.
* PEK BEN DEĞİLDE,  BİZ OLARAK YAZDIM. ÇÜNKÜ GRUB KURABİLECEĞİME İNANIYORUM!
Code:
Ad/Soyad:
Ben gerçekten istiyorum, inanıyorum. Yardımı dokunacak olan herkeside bekliyorum!!!!!!!
/ ULAŞMAK İÇİN: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007906907464 (FAKE) /

Mehraba Arkadaşlar,
İlk öncelikle çıkartamadığım 2 mod için özür dilerim.Şu an da Cem Sultan İle ilgili bir mod yapıyorum. Mod için her türlü mod'cu aranır modda tüm sorumluluk lider olarak bende olcaktır modun çıkmama ihtimalini sorarsanız mod kesinlikle çıkacaktır.("Bunu hep söylüyon ama nerede modlar çıkarmadın" diyebilirsiniz haklısınız da acemilik olsa gerek.Bu mod'un çıkacağına dair Yemin bile ederim.)Katılmak isteyenler bana pm(Kişisel Mesaj) ulaşabilirler.
Modun durumu ile bilgi almak istiyenler facebook Sayfasından bilgi alabilirler
CEM SULTAN MODU

BY Türküm:grin:

Back
Top Bottom