Ateş ve Kılıç Enhancement Mod - Artık Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz! -Türkçe

Users who are viewing this thread

Yeni güncelleme geldi.

- Pre-Battle Orders modu eklendi.
- Kırım Hanlığı'na Çerkez Korsanları eklendi.  :lol:
- Yeniçeri'nin teberli ağır piyade versiyonu eklendi. (Azap yerine)
- Mızrak saplama eklendi.
- Troop tree büyük ölçüde değiştirildi.
- Mermi sayısı artırıldı.
- Her askere ekstra silahlar eklendi.
- Atsız Nokörler eklendi.
- Tüfeklerin ateş hızı artırıldı, tabancalarınki azaltıldı.
- Bir sürü bugfix

Aynı linkten indirebilirsiniz.

Mesela bir Kırım Beyi olduğumuzda ele geçirdiğimiz şehirlere İmam atayabiliyoruz.Dolayısıyla şehirde camii oluyor ve ülkenin bir dini oluyor.Peki bu modda kendi krallığımıza Rahip mi atayacağız yoksa İmam mı?İstediğimizi atayabiliyor muyuz?
Ayrıca Özel İleti yolu ile modu nasıl kurabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Bertanx said:
Nasıl yükleneceği:

- Modül klasöründeki, Ogniem i Mieczem'i kopyalayın ve yapıştırın. Böylece iki tane modül klasörünüz olacak. Sonra bu ikincinin ismini istediğiniz gibi değiştirin. (Örneğin, WFaS Enhanced)
- İndirdiğiniz RAR dosyasındakileri bu ikinci modüle çıkarıp, var olanların üstüne yazın.
- Yükleme bittikten sonra "languages" klasörünün içindeki herşeyi silin.

Burada gayet anlaşılır biçimde anlatmışım diye düşünüyorum. İlk sorunun cevabını daha denemediğim için bilemeyeceğim ne yazık ki.

Sen bu kadar adamın imdadına yetiştin be kardeşim. Ellerine sağlık, hemen indiriyorum.

Ek: Oyunu indirdim ve oyunun bir kısmı İngilizce bir kısmı Türkçe. Tamamen Türkçe yapmak istiyorsanız, Native/Languages/tr'yi kopyalayıp WFaS Enhancement/Languages'in içine atın.

Şehirler bozuk ? Köylere ve kalelere girdiğim zaman içerilerinde binalar yok heryer bomboş  :roll: acaba eksikmi indirdim ?
Çokta heveslenmiştim

mertozd2784 said:
Şehirler bozuk ? Köylere ve kalelere girdiğim zaman içerilerinde binalar yok heryer bomboş  :roll: acaba eksikmi indirdim ?
Çokta heveslenmiştim

Bendede aynısı oluyor. Modda bir sorun var galiba.

Agression said:
Hangi linkten indirdiniz.

İndirmek için link:

http://www.mbrepository.com/file.php?id=3554

Bundan indirdim ben.

Ek: Ben galiba Native'nin üstüne yazmamışım. SceneObje'ler yoktu çünkü. Düzelecek, deniyorum şimdi.

ertuqrul said:
bende unable to open file :CommonRes/ani_musket_attacks.brf diye bir sorun verdi neden acaba ?

Doğru yükledin mi?

Beyler doğru yüklediyseniz problem olmaması lazım, bende hata olmuyor.

mod tr mi dil açısından denemek isterim , sonuçta kendi krallığımız var işin ucunda :smile: bir de npcleri lord atama olursa süper olur :smile: eğer yapabilirseniz sizden bir şey isteyeceğim , m&b 1011 de invasion ( istila ) diye bir mod vardı oyunun mesela 150. gününde istila oluyordu öyle bir şey ekleyebilirseniz 10 numara olur

winner said:
mod tr mi dil açısından denemek isterim , sonuçta kendi krallığımız var işin ucunda :smile: bir de npcleri lord atama olursa süper olur :smile: eğer yapabilirseniz sizden bir şey isteyeceğim , m&b 1011 de invasion ( istila ) diye bir mod vardı oyunun mesela 150. gününde istila oluyordu öyle bir şey ekleyebilirseniz 10 numara olur

Eskiden %95'i Türkçeydi, fakat modda olan bir hata sebebiyle dil klasörlerinin kaldırılması gerekiyor, o yüzden İngilizce oldu büyük bir kısmı. NPCleri lord atama var zaten. :smile: Tam olarak nasıl bir istiladan bahsediyorsun? Kara şövalyeler falan mı?

Ben Kırım'ın tamamını fethettim. Fakat Kırım Lordlarını benim tarafıma çekemedim, nasıl yapacağım?

Küçük bir fix geldi, son indirdiğinizin üstüne kurun.
http://www.mediafire.com/?fge04w965r342qn

Debrel said:
Ben Kırım'ın tamamını fethettim. Fakat Kırım Lordlarını benim tarafıma çekemedim, nasıl yapacağım?

İlk sayfada "Nasıl Oynanacağı" kısmında yazıyor.

Bertanx said:
Nasıl lord alınacağı:

Bir lordu savaşta yenin ve esir olarak alın. Sonra onunla konuşun. Eğer o lordun hiç toprağı yoksa, ve sizinle ilişkisi 31 ve daha fazlaysa bir seçenek çıkacaktır. Bu seçeneği seçtikten sonra o lorda toprak vereceksiniz.

neden 31, başka sayı yok mu? 30 veya 32 olamaz mı ?

Back
Top Bottom