Ateş ve Kılıç Enhancement Mod - Artık Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz! -Türkçe

Users who are viewing this thread

frozenpainter said:
miracle4209 said:
modu yükledim oyunu açtığımda modun yüklenme yerinde kapanıyor ve şöyle bir yazı çıkıyor

unable to open file: CommonRes\ani_musket_attacks.brf

ne yapmalıyım acil
modun resource dosyasına gir ani_musket_attacks.brf dosyası varmı yada buna cok benzeyen?

Modun resource klasöründe değil, WFaS'ın CommonRes klasöründe bir şey var. Dosyaları doğrulatması gerek.

Kardeşim şu ani_musket_attacks.brf hatası yüzünden hiç bir modu oynuyamıyoruz sadece bilenler yardım etsin elinde ani_musket_attacks.brf dosyası olan lütfen upload edip link atabilir mi çok lazım.

O hatada şöyle bir şey var.

WFAS ilk resimlerinde tüfeği çevirme hareketi ters. Sonradan bu değiştiriliyor. Bu da sürüm farklılığını gösterir. Kesin bilgi mi derseniz hayır ama bence başka bir ihtimal yok.

konuyu hortlatmak gibi olmasında :lol: ben nativedeki haritayı daha çok sevdim  native haritasını bu moda atamazmıyız ?

Arkadaşlar ani_musket_attack sorununa çözüm buldum kendim biraz zor ama. commonres e girin bir tane brf dosyası kopyalayın adını ani_musket_attack olarak değiştirin ve tekrar commonres e yapıştırın bunun gibi 10 15 tane hata vericek hepsinde aynı taktiği yapın mod açılıyo ben kendim buldum bu çözümü oldu valla  :lol: :grin:

Hocam mod manyak :smile:. Ne zamandır native oynuyordum ama.... bir şeyler eksik gibi geliyordu ve hiç lord alınamaması saçma geldiğinden bırakmıştım. Çünkü tek kişi ile koskoca krallığı yönetmek baya zordu ve bazı buglar çok can sıkıyordu ama bu modu gördüm ve hemen yeniden başladım. Mod ile Prusya eklenmesi ayrı bi güzellik katmış. Prusya'nın askerleri falan da hoşuma gitti zaten bende bir Prusya hayranlığı vardı iyice arttı. Sipahi falanda güzel olmuş artık Kırım Hanlığı daha güçlü buda iyi bir şey çünkü hemen yok oluyordu artık benim oyunda daha da geç yok olmaya başladı. İsveç hala eski güçlü İsveç. Tüfeklerin isabet oranı azaltıldığından dolayı biraz daha güçsüzleşmişler gibi gelmişti bana ama tüfeklerin hasarlarının 90'lara 100'lere çıktığını görünce ani bir üzüntü hissettim. Oyunda da daha zor tuttursalar da genelde tek yiyorsun sırf o yüzden ekranı kıracaktım sinirden meydan muharebesinin yada kuşatmanın ortasında hepsi aynı anda bir ateş ediyorlar 20, 30 kişi ölüyor ben bayılıyorum benim adamlar kontrolden çıkıyor. Sonuç: Esir alınıyorum, fiyatı baya yüksek olan kılıçlar silahlar gidiyor, orduyu yeniden toplamak 1-2 haftamı alıyor ama olsun yinede zevkli özellikle o tek yediğim anlar..... ani bir öfke sonra gülmeye başlıyorum tek yediğim için :grin:. Yazı baya uzadı kısa keseceğim.
Mod MÜKEMMEL ÖTESİ!!!! Wfas ta neredeyse hiç mod yok ama bence bu durum kısa süre içinde bu mod sayesinde değişir.

Tüfekçi Başı said:
Ben de mod yapıyorum. İstediğiniz şeyleri ekleyebilirim. Ayrıca benim mod ile bu modu birleştirdim.

Kırım senaryosu hazırlamak çok uğraştırır mı seni hocam?

Back
Top Bottom