The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Vasilidean: İnsanın duyabildiği frekans aralığı 20-20000 Hz'dir. Sonra en yükseği seçip vay cızırtılar var, Vay ses duyamıyorum diye gelmeyin.

Arkadaş: Denetim Masası > Aygıt ve Ses > Ses

Hoporör'e tıklayıp özellikler de. Gelişmiş'e tıkla. Oradan 24 bit, 44100 Hz seç Sına de. Eğer sınama sırasında bir ses duymazsan aynı versiyonun 16bit olanını dene. Ondada çalışmazsa hoporlör'ü bıçakla.

Bir kere demen yeterliydi sanırım.

Ayrıca ne bu provokasyon tarzı, ilginç mesajlar? Bu konunun ağasısında işine engel mi oluyoruz? Antifiriz'in kaba ve Skyrim'ci versiyonu musun?

Vasilidean said:
Bir kere demen yeterliydi sanırım.

Ayrıca ne bu provokasyon tarzı, ilginç mesajlar? Bu konunun ağasısında işine engel mi oluyoruz? Antifiriz'in kaba ve Skyrim'ci versiyonu musun?
Hiç farkında değildim 2 kere attığımın ve şaka yapmak için yazmıştım kusura bakma.

Yalakalık falan yapmıyorum senin gibi birini kendimden uzaklaştırmak istemem ve böyle bir şey olduysa özür dilerim.

Ezio Auditore (1459) said:
Vasilidean: İnsanın duyabildiği frekans aralığı 20-20000 Hz'dir. Sonra en yükseği seçip vay cızırtılar var, Vay ses duyamıyorum diye gelmeyin.

Arkadaş: Denetim Masası > Aygıt ve Ses > Ses

Hoporör'e tıklayıp özellikler de. Gelişmiş'e tıkla. Oradan 24 bit, 44100 Hz seç Sına de. Eğer sınama sırasında bir ses duymazsan aynı versiyonun 16bit olanını dene. Ondada çalışmazsa hoporlör'ü bıçakla.

Tamam teşekkürler. İnşallah düzelir şu lanet sorunum. :smile:

Tavsiyelik modlar:

Trade and Barter - Daha fazla sürükleyicilik ve Daha fazla RPG - Artık fiyatlar sadece perklere ve itemlere göre değil, bulunduğunuz yerlere, mevkinize, Speech skill'inin numaralarına vs vs ye de bakıyor.

Loadout - Daha kolaylık ve Zaman kazandırma - Hiç tembellikten şehre girince rpg icabı şehir giysisi giyememek'ten veya okçuluk ekipmanını seçene kadar beyninize ok yemekten yakındınız mı? Kolaylık mı dediniz? O zaman buyrun bu modu indirin.

Magic Duel - Reborn - Daha fazla aksiyon - Uzakta düşman bir büyücü var aynı anda element büyüsü yaptınız. Heyecan başlıyor.

Climates of Tamriel - Dışarı çıktınız insanlar sıcak sıcak gülümsüyor. Ama hava biraz üzgün duruyor. İçeri girdiniz oyundan çıkıp bu modu indirdiniz. Dışarı çıktınız bir baktınız ki hava hiç olmadığı kadar canlı duruyor.

Dual Sheath Redux - Daha fazla sürükleyicilik - Dual wield yaparken tek kınınız oluyor ve silah çekinca sol elinize gökten silah düşmesini saçma karşılıyor, Staff kullanırken R'ye basınca kaybolmasını garip buluyorsanız buyrun indirin.

SkyUI - Kullanıcı arayüzü - Çok kolay bir kullanıcı arayüzü sağlayan buff'larınızı sağ üstte gösteren güzel bir mod. Güzel değil hatta mükkemmel.

YY Anim Replacer - Animasyon - Animasyonlarınızdan mı sıkıldınız? Daha :cool: animasyonlar için linke tıklamanız yeterli.

360 Walk and Run Plus - Fix ve Animasyon - Cloak modlarını kullananlar bilir, ayağınız pelerinin içinden geçer. Artık öyle bir sıkıntı olmayacak. Yeni koşu ve yürüme animasyonları da ekliyor.

A Quality World Map - Harita - Yolları gösteren bir harita. Artık tam bir gezginsiniz.

Cloaks of Skyrim - Giysi - :cool: bir mod.

Unique Uniques - Silah - Artık her özel kılıcın kendine özel bir görünüşü var.

Apocalypse Spell Package - Büyü - En güzel büyü modu bana sorarsanız.

Virtus Imperii - Modeller ve doku kaplamaları - Eğer Imperial ekipmanlarından sıkıldıysanız bu mod size göre.

W.A.T.E.R. - Modeller, Doku kaplamaları ve fizikler - Suyunuz da gökyüzü kadar üzgün. Onu canlandırma vakti geldi. Gerçek Blacksmith Forge suları. Whiterun'un girişteki akıntının hatasını bile düzeltiyor.

JaySuS Swords - Silah - Kuğl kılıçlar.

Unique Uniques - Dragonbane
vzbQvTm.png
yfsG6IQ.png
TzKMRyR.png
kvcXYEb.png

http://www.playstore.com/#!/kampanya/bethesda-kampanyasi

Skyrim ve 2 dlc %50 indirime girdi oyuna sahip olmayanlar için süper fırsat.

not: 23 nisana kadar

Arkadaşlar oyunu, bugün itibarıyla orjinal olarak drangonborn dlcsi ile birlikte aldım büyücü kasmak istiyorum rehberi falan var mı bunun?

MovieClipS said:
Arkadaşlar oyunu, bugün itibarıyla orjinal olarak drangonborn dlcsi ile birlikte aldım büyücü kasmak istiyorum rehberi falan var mı bunun?

Bu mantıkla oynarsan çok çabuk sıkılırsın.

Şu oyunun nexus mod managerini çözemedim. Eski versiyonlarda yapabiliyordum yeni versiyonu anlıyamadım modu indiriyorum kurulum esnasında hata veriyor.  :cry:

krst07 said:
Şu oyunun nexus mod managerini çözemedim. Eski versiyonlarda yapabiliyordum yeni versiyonu anlıyamadım modu indiriyorum kurulum esnasında hata veriyor.  :cry:
Aynen offline çalışmıyor program sanırım, ve hata verip duruyor.

Oyuna legendaryde assassin olarak yeniden başladım.Daha restless draugr'u bile 2 dakikada anca öldürüyorum.O ise bana tek atıyor.Nasıl güçlenicem? Zehirler bayağı işe yarıyor ama malzemeleri pahalı.

TheDoctor said:
Oyuna legendaryde assassin olarak yeniden başladım.Daha restless draugr'u bile 2 dakikada anca öldürüyorum.O ise bana tek atıyor.Nasıl güçlenicem? Zehirler bayağı işe yarıyor ama malzemeleri pahalı.
ilk başta sneak-pass yap sneak kas. Backstab yap. Enchanting kullan. Birde acilen dark brohood'a katıl

Back
Top Bottom