The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Beyler baya bir mod indirip kurdum skse olmadan nerdeyse bir şey indiremiyoruz ya nedir bu  :mad:
neyse yine de bir şeyler buldum.Tarla ekmeli hayvan sağmalı bir mod vardı neydi o ?

Atraksiyon istemiyorsan HunterBorn yükle. Avlana avlana gelişiyorsun ve kürkleri daha kaliteli elde etmeye başlıyorsun. Mod ayarlarından kürklerin değerini de arttırırsan tamamdır. Hem emek isteyen zahmetli bir yol hem de atraksiyondan uzak. Avlanmak için gezerken güzel yerler de keşfedebilirsin.

Ayrıca hanlara kesilmiş odun satmak da baya para getirir.

Sakallı said:
Beyler baya bir mod indirip kurdum skse olmadan nerdeyse bir şey indiremiyoruz ya nedir bu  :mad:
neyse yine de bir şeyler buldum.Tarla ekmeli hayvan sağmalı bir mod vardı neydi o ?

Skse yi tüm modlardan önce indireceksin. İndirdikten sonra oyuna girip esc ye bastığında Mod Confg. diye bir sekmey çıkacak yeni. O çıktığında tamadır. İndirdiğin moldarı aktif edebilirsin.

Hayvan sağma Realistic Need and Disases moduyla geliyor. Hearthfire DLC si varsa satın aldığın arsadaki evin bahçesine ekim yapabiliyorsun. Öbür türlü henüz tarla ekmeyi bulamadım.

Edit: SKSE + SkyUI indirmen lazım

Stoney ® said:
Sağolun da ben pek aksiyona girmeden kolay yoldan para kazanabileceğim bir yol arıyordum :smile: .Yapacak bir şey yok o halde para istiyorsan vuracaksın kelleyi. Neyse Whiterun'dan ev almak istiyorum.Ama Alternate Start'la oynadığım için ana görev yok.Yani Whiterun valisinden görev alamıyorum.Görev alamayıncada kahyadan ev alma seçeneği çıkmıyor. Direkt olarak evi nasıl alabilirim?

Whitrun da ev alabilmek icin Thane olman lazım

Eyvallah ama skse en güncel sürümünü kurarken skyrim 1.9.xxx li bir patch e yükseltin diyor  update işlemi nasıl olacak  ya da 1.8 li versiyon için olan skse modlarda sorun yaratır mı ?

Kelle avcılığını ön plana çıkaran veya suikastçılık yapabileceğimiz bir mod var mı? Bu arada Mertcan "modlar bağımlılık yapabilir" cümlen çok doğruymuş :smile:

Samdomanld said:
Kelle avcılığını ön plana çıkaran veya suikastçılık yapabileceğimiz bir mod var mı? Bu arada Mertcan "modlar bağımlılık yapabilir" cümlen çok doğruymuş :smile:

Bir de bana sor

W2YjoY.jpg

P3MjG9.jpg

0VD3pB.jpg

aqE7NQ.jpg

Teşekkürler.
Bir de düşman neredeyse tam yanıma gelince görünüyor. Uzaktan nasıl görebilirim onu? Ayarlarla ilgili herhalde.

Flood yapıyorum, kusura bakmayın. Oyunda insanların yanlarından geçerken herkes bana "hasta gibi görünüyorsun" diyor. Dark Brotherhood görevlerini yaparken Hert'in kocasını öldürmüştüm ve o bir vampirdi. Astrid de "belki hastalık kapmışsındır, gerekeni yapmalısın" dedi. Tabi buraları bayağı geçtim ama şimdi buraya yazmak aklıma geldi. Ne yapmam gerek? Bir de Hert bana kiralık katil gönderdi, o da vampir olabilir mi?

Samdomanld said:
Flood yapıyorum, kusura bakmayın. Oyunda insanların yanlarından geçerken herkes bana "hasta gibi görünüyorsun" diyor. Dark Brotherhood görevlerini yaparken Hert'in kocasını öldürmüştüm ve o bir vampirdi. Astrid de "belki hastalık kapmışsındır, gerekeni yapmalısın" dedi. Tabi buraları bayağı geçtim ama şimdi buraya yazmak aklıma geldi. Ne yapmam gerek? Bir de Hert bana kiralık katil gönderdi, o da vampir olabilir mi?
Vampir hastalığı bulaşmış sana..
Dawnguardın varsa bu vampirden olma.. Vampir lord ol daha iyi.. :grin:
http://www.merlininkazani.com/Skyrimde_vampirlikten_nasil_kurtulursunuz_Rehber-haber-46374p1.html

Çok karışık bir şeymiş. :sad: 3 günü geçti herhalde. Çünkü çoktan Dark Brotherhood'un yerini kuzeydeki şeye taşıdık bile. Yani bayağı bir gün geçti ardan. Yavaş yavaş yapsam sorun olur mu?

Samdomanld said:
Çok karışık bir şeymiş. :sad: 3 günü geçti herhalde. Çünkü çoktan Dark Brotherhood'un yerini kuzeydeki şeye taşıdık bile. Yani bayağı bir gün geçti ardan. Yavaş yavaş yapsam sorun olur mu?
bişi olmaz.. :smile: ya kutsandıktan sonra çok geçsede sorun olmuyor galiba..

Sanırım kurtuldum. Hert'i ziyaret ettim, yavaş yavaş yanına gittim "uzak dur" falan dedi. Aniden bir vurdum, o şekil vuruşlardan yaptı, sinematik gibi, Brotherhood görevlerini de bitirdim. Şimdi ne önerirsiniz? Hangi göreve başlamalıyım?

Back
Top Bottom