PAYDAY

Users who are viewing this thread

Brave Men

Master Knight
PAYDAY: The Heist
PayDayTheHeist.png
Merhabalar,
Yeni bir oyun platformuyla karşınızdayım. PAYDAY: The Heist... Oyun sanırım türünün tek ve güzel olan bir örneği. Konusu bir soygun oyunu... Ve bence oynadığım en güzel oyun.

Oyunda 6-7 tane soygun yeri ve 4 soyguncu var. Biz de bu soygunculardan biriyiz. Oyunda level sistemi mevcut. Max. level 192. Upgradeleri kendi seçimimize göre geliştiriyoruz ve bize yeni silahlar açılıyor böylece. Oyun da zaten tam soygun havası var. Seslendirmeler güzel, grafikler güzel, müzikler güzel. Creditslerini incelediğim zaman oyunun yapımcılarında Türk'ün de olduğunu farkettim ama; malesef oyunun Türkçe dil desteği yok. Aslında bu konu pek de önemli değil. Oyun ileri düzey ingilizce istemiyor. Bu konuda oyuna sahip olanlar birlikte takılabiliriz. Sorunlarımızı, görüşlerimizi ve görsellerimizi paylaşabiliriz. Oyuna sahip olanlar konuya yazsın ve beraber oynayalım.

Fragman
Oyun Gameplay Videosu
Videolu Oyun İncelemem

Oyunu başlatırken siyah ekran alanlar için çözüm;

courage said:
Bazen oyunda siyah ekran sorunu alıp, oynayamayanlar oluyor. Ben de bir süre girememiştim ama dün çözümünü buldum. Aşamaları takip etmeniz yeterli.

Öncelikle aşamalar sırasında, Teamspeak veya Ventrilo gibi programları kapayın. Başlangıç sırasında sorun yaşatıyor. Tabii oyun düzelince, yine Teamspeak veya Ventrilo kullanabiliyorsunuz. Geçici bir şey sadece.

nVidia kullanıcıları için formül şu şekilde;

- PhysX sürücülerinin Beta olmaması gerekli. Beta sürücüsü varsa, kaldırın. Yoksa da kaldırın, garanti olsun.
- Steam'i kapatın.
- Oyunun klasörüne girin (C:\Program files\Steam\Steamapps\common\payday the heist\)
- Şu iki dosyayı sırasıyla çalıştırın.

...\Steamapps\common\payday the heist\redist\DirectX\DXSETUP.exe
...\Steamapps\common\payday the heist\redist\PhysX\PhysX_9.10.0513_SystemSoftware. exe

- Steam'i başlatın ve oyunu açmayı deneyin. Eğer herhangi bir sonuç alamazsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

ATI kullanıcıları için de formül şu şekilde;

- Ati ekran kartlarına sahip olanlar için, farklı bir PhysX sürümü gerekiyor.
- PhysX'i kaldırın.
- Daha sonra PhysX'in 9.09 sürümünü buradan indirin.
- Kurun.
- Oynayın !

Left 4 Dead tadında,  soygun olayı daha eğlence katıyor, coop da büyük bir artısı.

daha çok bilgi için
http://www.youtube.com/watch?v=slDoSSpO7HU
http://www.youtube.com/watch?v=KPt-2QH4trU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QwJtoi6wTP8&feature=plcp&context=C3d2f276UDOEgsToPDskJUsms2IGHu6G7HjvnDatVD

Bu konuyu açtığın için çok teşekkür ederim bu oyuna bir merakım vardı.
1-2 hafta içerisinde oyunu alıcam :grin:

Iymore said:
6 soygun yeri derken sadece 6 dukkan mi soyabiliyoruz biraz aciklar misin?
Sadece dükkan değil, harita olarak 6-7 yer.
1- First World Bank
2- Diamond Heist
3- Green Bridge
4- Heat Street
5- Slaughter House
6- Panic Room

daha vardı sanırım ama aklımda olanlar bunlar.

Bu oyunu ilk gördüğümde aklıma rammstein gelmişti nedenini bilmiyorum ama dehşet bir oyuna benziyor. Almayı çok istiyorum fakat sanırım kutulusu yok.CD-key'de alabilirim ama indirmesi sıkıntı olur internetim 1megabitte  :roll:

Birde call of duty mw3'ün coopu gibi 2 günde sıkmaz inşallah .
Ayrıca kutulu alabilen varsa bana ulaşırsa çok sevinirim  :smile:

Back
Top Bottom