Nations Cup 2012-Yugoslav Team

Users who are viewing this thread

Nisam ovu igru igrao, dobrih pola godine, al' ne sumnjam da vas i sada mogu sve sam pobjediti  :lol:
Šala mala, računajte i na mene.

1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B):Kingdom_of_Bosnia
        2.Omiljena klasa(troop u igri) s kojom najbolje igrate: Infantry
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: crosbowman
        4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima: Neću, stidim se  :oops:
     
 
Tvrtko II Kotromanic said:
Nisam ovu igru igrao, dobrih pola godine, al' ne sumnjam da vas i sada mogu sve sam pobjediti  :lol:
Šala mala, računajte i na mene.

1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B):Kingdom_of_Bosnia
        2.Omiljena klasa(troop u igri) s kojom najbolje igrate: Infantry
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: crosbowman
        4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima: Neću, stidim se  :oops:
   
Dodao sam te.Inace i ja sam poceo ponovo da igram pre oko mesec dana :wink:
 
1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): WSC_Njunja
2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate: Cav
3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Inf
4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima:Ne
5.Ako imate jos nesto da dodate: Ne
 
Njunja said:
1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): WSC_Njunja
2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate: Cav
3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Inf
4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima:Ne
5.Ako imate jos nesto da dodate: Ne
Dobrodosao Njunja  :smile: Ako znas jos nekog igraca sa ovih prostora pitaj ga ako hoce da nam se pridruzi. :wink:
 
Е, dokurca, nemam oriđinal Vorband, a nema niđe da se kupi, sto mu gromova!
 
MihailoSRB said:
Е, dokurca, nemam oriđinal Vorband, a nema niđe da se kupi, sto mu gromova!
Ima u prodavnici Games-s(box verzija),ili jos jeftinije preko Steama ali ti treba kreditna kartica.Ne znam iz kog si grada ali Games ima prodavnice u Beogradu,Nisu mislim i Novom Sadu.Ako ti treba neki link do kupovnih mesta samo kazi :wink:
 
Erminas said:
Ima u prodavnici Games-s(box verzija),ili jos jeftinije preko Steama ali ti treba kreditna kartica.Ne znam iz kog si grada ali Games ima prodavnice u Beogradu,Nisu mislim i Novom Sadu.Ako ti treba neki link do kupovnih mesta samo kazi :wink:
Iz Beograda sam.
Ma uz'o ja odavno u Game-s prodavnici, kad ono, jeb'o ih patak, ne radi Serial Key. Ja vratim igru, kažem im problem, oni mi vrate pare jer kažu da je svaki komad što su imali tada imao neradeći Serial! Od tada je prošlo mnogo, jeb'o sve ako nema i 9 meseci, ja ih zvao 10 puta, oni i dalje nisu obnovili zalihe. Čak i sada piše na netu da nema u zalihama, munja ih satrla!
Kreditnu nemam, a vid'o sam i koliko košta preko neta, oko 30 dolara, ako ne grešim, mamu im lopovsku, pa ne rastu meni pare na grani...
 
Da,sad sam bas pogledao Games.A Steam je izgleda imao popust samo za praznike kad je bio 10 eura(ili dolara,ne secam se).Dobro ti si barem moralna podrska :grin:
 
Imao sam i ja slicnih problema, samo sto ja nisam isprve ni uspeo da kupim u GameS-u, odmah su mi rekli da su imali nekad, a da vise nemaju zbog tih seriala...onda sam lepo skupio pare i kupio preko Taleworlds-a (tj. Avangate-a) i sve je super, kosta oko 2500 din...jbg, cena jeste khmkhm, al' bar si siguran za serial...
 
Vidim, odaziv igrača je dobar, već ispunjavamo jedan uvjet - minimum 8 igrača u bici  :cool:. Zastava nije uopće loša  :grin:
Erminase, predlažem te za kapetana u smislu administrativne organizacije (ovaj forum, dogovoranje mečeva i sl.), sasvim ti dobro ide ovdje. Mislim da to sve skupa nije teško, inače neke takve funkcije obnašam za svoj native klan, ne moraš nas voditi u bitkama, može to raditi netko drugi od nas, ili budemo bili anarhisti. Mogu ja preuzeti brigu o serverima za naše potrebe, znam par servera koje mogu rezervirati free u sljedećim tjednima prije početka turnira za naše treninge ili druge potrebe, možda čak i tijekom turnira, samo treba rezervirati najmanje 24 sata unaprijed (koji datum i u koliko sati), naravno ako ćemo uopće trenirati :razz:

Što se tiče kupnje igre, ako imaš steam a nemaš kreditnu, može ti netko drugi koji ima oboje kupiti i pokloniti igru putem steama, ti mu pošalješ pare. A ako nema para, tu ti ne mogu pomoći.
 
Ok,Andronicus molim te obrisi svoj prethodni post,a Mihailo mogao bi i ti barem onaj prvi :wink:
Ako se niko ne protivi ja cu se prihvatiti administrativnih organizacija oko meceva i foruma,a sto se vodjenja ekipe u igri tice mislim da bi najbolja varijanta bila da to budu Varadin ili Gnjus(ako pristane da igra)posto oni vec neko vreme igraju zajedno sa svojim klanom cRPG mod.Drago mi je da vidim sto nam mozes obezbediti servere za treninge Shoxi.Predpostavljam da su to Eu. serveri,a jedini koji bih ja mogao da obezbedim je onaj mog klana koji je u Americi(verovatno bih mogao i da ugovorim prijateljski mec da se malo uvezbamo).Inace kad se odlucimo za banner,ja cu ga lako ubaciti u igru i predati ljudima koji ce(nadam se)praviti bannerpack za ovaj turnir,tako da cemo moci da ga vidimo u igri.

PS.Varadine hoce li mozda tvoj brat da nam se prikljuci(kolko sam shvatio vi imate dve igre)?I da,koje su tvoje omiljene klase?
 
Bilo bi dobro da imamo kanal na nekom. Moj puk iz MM-a ima teampseak server tako da, ako hoćete možemo na tom TS serveru da se okupljamo.
 
Ne koristim ja TS jer sam gluh, vi se dogovorite kako hoćete.
Serveri koje mogu rezervirati su europski (njemački, mađarski, francuski), to su oni na kojima se igraju mečevi u aktualnom ENL turniru, ukupno 6 ih je, mogu se koristiti i za ne-ENL mečeve i treninge ovisno o dostupnosti (kada nema dogovorenih ENL mečeva, ne brinite, ENL turnir je pri kraju, sve je manje mečeva), za iste dostupna su samo dva termina 18:30 - 21:00 i 21:00 - 23:30 po našem vremenu, možemo rezervirati oba termina u nekom danu na nekom serveru i tako, samo treba rezervirati unaprijed par dana. Možemo koristiti i ovaj mog klana ponekad. Prednost je ta da svi ti serveri imaju sve mape za ovaj turnir.
A prijateljski mečevi, to se lako sredi, svi ostali žele trenirati, već sutra Portugalci imaju meč sa Kazahstancima, možemo sa njima poslije, mogu kasnije dogovoriti meč sa jednim njemačkim timom popunjenim njemcima iz mog klana kada ih se skupi.
 
Back
Top Bottom