Mount Blade Warband Basit Trainer

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

İhtilal

Recruit
Arkadaşlar Canım Sıkılmıştı Basit Bir Trainer Yapayım Dedim  :mrgreen:
Aşağıdaki resimde özellikleri var ancak daha eklicem Sizince istediğiniz birşey varsa yorum olarak bırakın eklerim.

1qqmy.jpg

ziddu.com/download/18174135/MBWarbandTrainerBeta1.0.rar.html
wupload.com/file/2640726047/MBWarband_Trainer_Beta_1.0.rar

Virüs Kontrol Yaptırmadan Açmayınız

NOT: Sadece 1.143 modunda çalışır

Deneyeceğimi sanmıyorum ama bu tip ufak yazılımlar yapıp paylaşılmasını görmek açıkcası beni mutlu ediyor. Trainerların altında hep yabancı kullanıcıları mı göreceğiz, birazda bizimkiler yapsın  :smile: Eline sağlık.

Tavsiyem sadece menüleri düz buton değilde, grafikli yaparsan daha şık durur  :razz:

Mia said:
Deneyeceğimi sanmıyorum ama bu tip ufak yazılımlar yapıp paylaşılmasını görmek açıkcası beni mutlu ediyor. Trainerların altında hep yabancı kullanıcıları mı göreceğiz, birazda bizimkiler yapsın  :smile: Eline sağlık.

Tavsiyem sadece menüleri düz buton değilde, grafikli yaparsan daha şık durur  :razz:
Yorum içn teşekkürler  :smile:

Hileyi kullanacağımı sanmıyorum ama çok beğendiğimi söyleyebilirim.  :razz: Sana bir tavsiye vereyim. Sen bu Trainer'i en iyisi İngilizce Forum'da da paylaş biraz havamız olsun bir köşeye de yaz Türk yapımı olduğunu :grin:

Maşallah kardeşim ellerine sağlık :smile:. Kullanmam fakat emek vermişsin çok şekil olmuş bence.

Sycambria said:
İhtilal arkasına desteği aldı artık bu gazla modda yapar.  :grin:

Spam yapmasan...

Tanhu said:
Hileyi kullanacağımı sanmıyorum ama çok beğendiğimi söyleyebilirim.  :razz: Sana bir tavsiye vereyim. Sen bu Trainer'i en iyisi İngilizce Forum'da da paylaş biraz havamız olsun bir köşeye de yaz Türk yapımı olduğunu :grin:

+1...

Çok güzel düşünce. 5000 olayı abartı olmuş mesela 25 yapsan çoğu kişinin kullanacağından eminim. Tebrik ederim.

Çok güzel bir Trainer Olmuş. Normalde Hile Kullanmıyorum ama Eğlencesine Çar Açıp Kullandım. 1.30 saatte swadyalılarla sarranidlileri bide veagirleri bitirdim :grin:

Hmm... Güzele benziyor, fakat sayıları çok abartmışsın. Bence Svadya Şövalyesi 100 - Nord Kahramanı 100 - Sarranid Memlük 100 - Rodok Keskin Nişancısı 100 gibi çeşitli askerlerden bulundurmalısın. Hile kullanmıyorum, ama ileride isteyen birisi olursa arşive katmak için indireceğim. Eline sağlık... :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom