Mount Blade Warband Basit Trainer

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben kullanmam ama güzel olmuş  :grin: bide fikir vereyim otomatik evlenme yap bence ama bütün leydileri ekle.Tabi yapımı zor olabilir.

birisi şu windows 7 için olanınıda anlatsın yönetici ayarları ve uyumluluklarını değiştirdim yine olmadı :! :?: :?:

krst07 said:
birisi şu windows 7 için olanınıda anlatsın yönetici ayarları ve uyumluluklarını değiştirdim yine olmadı :! :?: :?:

Trailere sağ tıkla.>Uyumluluk sorunu giderme.>Sorun giderme programı.>En üsttekine tik işareti koy ve ileri de.>Windows XP (service pack 2) yap ve ileri de.>Programı Başlat'a tıkla.

Bunu yapmayı dene.

Ya ben ındırdım bunu deneme maksatlı oyuna girdim sonra alt+tab yapıp tranınerı çalıştırdım ornegın 1000 şövalyeye tıklıyorum oyuna gırıyorum bişi yok 60 sevıyeye tıklıyom oyuna gırıyom yıne bışı yok nasıl çalışıyor bu program ?

Cevap ykmuu

Captain Hood said:
Hmm... Güzele benziyor, fakat sayıları çok abartmışsın. Bence Svadya Şövalyesi 100 - Nord Kahramanı 100 - Sarranid Memlük 100 - Rodok Keskin Nişancısı 100 gibi çeşitli askerlerden bulundurmalısın. Hile kullanmıyorum, ama ileride isteyen birisi olursa arşive katmak için indireceğim. Eline sağlık... :smile:
+1

Çok güzel yapmışsın kardeşim, helal olsun.Oyuna yeni başlayanlar vb. için iyi olabilir.Tabiki hile kullanmıyorum.Bir çalışma olarak güzel.

Not:Nam,onur,idare hakkı ekleyebilirsin.

abi bana bi yardım edinn guruba girip rütbe yükseltirken birden ekran donuyor ama tıklayınca ses geliyor yardım :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ya arkadaşlar lütfen bana yardım edin ben de steam var mount blade warband oynuyorum sarranid dere beyiyim oyun ayarlarıyla oynarken yanlış birşey yaptım herharde bir köye girdim 2484 tane haydut köye saldırmış savaş hilesin yemin ederimki yaklaşım 53 dakika sürdü :grin: BANA 1,153 İÇİN TRANİR LAZIM BULABİLİRSENİZ SEVİNİRİM

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom