WB Mount & Blade: Warband - Genel Bilgi Alanı [Yeni]

Users who are viewing this thread

Kraechers said:
Çok teşekkürler,bu konu sabitlenmeli.Yeni oynuyanlar için çok faydalı bir rehber.

Edit:Kral Yaroglek değil.Kral Yarogleg düzeltirsen sevinirim.
Kral Yarogleg değil Yaroglek lan :!:

Bende orjinal alcamda ordaki fiyatlar çok pahali uygun fiyati olan bi satan yer varmi bildiginiz??

Sitemizin şuanki genel ve medya sorumlusu ATM'den veya Paypal aracılığı ile parayı gönderdiğiniz taktirde istediğiniz oyunu almakta.Yardım lazımsa gelebilirsiniz. Birde arkadaşlar TurnuvaL sitemizde ödüllü Mount Blade oyunlarında normal ve ödüllü turnuvalar başlatacağız. Katılmak isteyenler http://steamcommunity.com/groups/turnuvalmountblade grubumuza ve TurnuvaL sitemize üye olmaları gerekir. Mount Blade bölümünde yakın bir süre sonra turnuva başlatacağım. Turnuva sadece orjinal oyunlular için geçerlidir. Bölümdeki ankete oy atanların isimlerini alta yazması önemlidir. Yazmazlarsa kimin oy verdiğini bilemeyiz.

Çok sağol yararlı bi konu olmuş artık yeni hesap açıp yeni askerlerimi buna göre alıp eğiticem . :smile:

Yeni oyunculara oldukça detaylı bir bilgi vermeniz beni çok mutlu etti. Ben de bu oyun hakkında bilmediklerimi öğrenmiş oldum. Tekrardan teşekkürlerimi sunar, iyi forumlar dilerim.

Arat said:
Yeni oyunculara oldukça detaylı bir bilgi vermeniz beni çok mutlu etti. Ben de bu oyun hakkında bilmediklerimi öğrenmiş oldum. Tekrardan teşekkürlerimi sunar, iyi forumlar dilerim.

Takıldığın yerler olursa benimle iletişime geçebilirsin.

Back
Top Bottom