WB Mount & Blade: Warband - Genel Bilgi Alanı [Yeni]

Users who are viewing this thread

Beyler birşey danışacağım D&R ın İstanbul da Avrupa yakasında Şubesi yok mu?

Ben Beyoğlundayım bu çevrede bildiğin varmı bir iki tane söyleseydin netten baktım bulamadım.

İstiklal Caddesi'nde bir D&R var, fakat orada oyun satıyorlar mı emin değilim. Onun dışında Avrupa yakasında hatırladığım kadarıyla neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde var.

Bertanx said:
İstiklal Caddesi'nde bir D&R var, fakat orada oyun satıyorlar mı emin değilim. Onun dışında Avrupa yakasında hatırladığım kadarıyla neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde var.
İstiklaldekinde benim bildiğim oyun vs yoktu.Alışveriş merkezlerine bakarım çok saol...

Impulse Driven'dan Satın Al - 73,49 TL
Ayıptır söylemesi yuuuuh 1 km yürüyüp dr ye gitmek yeine 63 tl kazık :grin:

umutcanert said:
Impulse Driven'dan Satın Al - 73,49 TL
Ayıptır söylemesi yuuuuh 1 km yürüyüp dr ye gitmek yeine 63 tl kazık :grin:
Aslında sana hakettiğin tarzda bir cevap vermek vardı ama neyse... Orada her türden satın alma yöntemleri mevcut, ayrıca herkes senin gibi düşünmüyor.

Svadya krallığı bana göre en güçsüz ülke. Ben 0 hileyle kullanarak svadya derebeyi oldum.  Ama rodoklar vaegirler savaşta hep yendi sonunda svadya tarafı elendi bende o karakteri bıraktım. Sonra yeni bi karakter açtım bu sefer vaegir derebeyi oldum vaegirler gerçektende güçlü orduya sahipler savaşta yenildiğim az oldu ben vaegir krallığını öneriyorum  :grin: . Ama en güçlü süvari saranid memlükleri.
Gerçektende çok güzel olmuş.

Arkadaşım gerçketen çok harika bir rehber ama eğer birçok ülkeden asker toplarsanız ordunun moralini yüksek tutmak zor olur. Ayrıca rodok arbaletçisi, sarranid memlük ve nord piyadesinden oluşan bir ordu kurarsanız bir rodoklu lord ile savaşırken rodok arbaletçilerinin moralleri düşecektir.

Sağol Gerçekten Çok İşime Yaradı Bende En İyi Askerleri Arıyordum Çok işime Yaradı  :grin:

Bende oyunu bayağı oynuyorum bazı ülkeler gerçek ülkelerin kültüründen alınmış. :mrgreen:
Svadya Krallığı:Kültür olarak avrupa kültürünü yansıtıyor.
Sarranid Sultanlığı:Arap kültürünü yansıtıyor.
Nord Krallığı:Viking kültürünü yansıtıyor.
Veagir Krallığı:Rus kültürünü yansıtıyor.
Rodok Krallığı:Yunan kültürünü,Doğu avrupa kültürünü.
Kergit Hanlığı:Eski türk kültürünü, Göktürk veya Uygur Devleti.

Bir sorum olacak, paralı asker komutanlığından derebeyliğine yükseldiğim zaman mareşalliğe yükselmek ve daha sonrasında da tahtı ele geçirmek mümkün olmuyor mu? Bir arkadaşım dedi, sorayım dedim.

Oyunun serial numarası burdan satın alabilirsiniz !...//u.sonteklif.com/mount-blade-warband-orijinal-seri-numarasi-204195

Back
Top Bottom