The Hobbit

Users who are viewing this thread

Erozbey said:
Al işte. Nooblord sana Steam 'da açıklamasını yaptım ya. Kitap aslında iki parça halinde, 3. film daha çok yanlış hatırlamıyorsam Sauron zımbırtıları ile dolu olacaktı.

hobbit kitabında Dol Guldur ve Sauronun konusu şöyle bir geçiştirilir. Radagast ise hobbit'te yoktur. Lotr'da çok ufak bir bölümde adı geçer. Filmde peter jackson Hobbit - LoTR arasında bağlantı kurmak için o konuya fazla yükleniyor. Örneğin şu bölümler hobbit'te (kitapta) bulunmuyor:

Radagast'ın bulunduğu tüm sahneler,
Galadriel, Sauron ve Gandalf'ın konsey toplantısı
Azog'un (orc) bulunduğu tüm sahneler
Dol Guldur'da geçen tüm sahneler

Tabii bu eklentiler film sayısını 3 e çıkartıyor. İlk tasarladıklarında 2 film olacaktı, ancak peter kendini bu konuda "iyi hissetmediği" için konuyu detaylandırdılar ve film sayısını 3 e çıkardılar.

bugün gittim şansızımıza ilk seansa son kalan iyi yerleri kaptık :grin: baya güzeldi
özellikle nehirdeki savaş sahnesi harikaydı hele bombur aktı adam baya güldüm ben o sahnelere.

Sinemanın önüne gidip'de yer bulamamak...

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

çoooook iyiydi ama erken bitti, tam da merak edilecek yerde kestiler.
tauriel çooook güzeldi, arwen kadar güzeldi, ikisi de benim bebeklerim. :p
gandalf'ın sonu hiç iyi görünmüyor, bilbo yine günü kurtardı.
smaug yeterince sinirlendi ve the hobbit'in finaline 369 gün kaldı!

hayır 17 aralık 2014'te çıkıyor

http://www.sinemalar.com/film/7080/the-hobbit-there-and-back-again

kesinlikle ilk filme göre çok daha iyiydi. iyi sahne diyebileceğim o kadar çok yer vardı ki her saniyesi güzeldi. ben çok beğendim.
filme sırf tauriel ve legolasın dövüş sahneleri için bile gidilebilir.

bilbonun ejderhanın boyunu tahmin etmeye çalıştığı yerle bomburun fıçıyla yaptıkları komikti :grin:

Bu gün izledik arkadaşlarla.Süper bir filmdi.Peter Jackson işini biliyor abi.Ayrıca en heyecanlı yerinde kesmişler asdf  :cry:

Back
Top Bottom