The Hobbit

Users who are viewing this thread

Hobbitin Andoidler için güzel bir oyunu çıkmış : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kabam.fortress&hl=tr

Eğer oynayan veya oynayacak olan varsa haberleşelim . :grin:

Serinin ikinci filminin fragmanı çıktı.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dUlxoZRwUS0

Bence de 2. film daha iyi olacak gibi. Legolas'ı ve Evangeline Lilly'i oyuncu kadrosunda görmek çok iyi oldu. :smile:

Legolası görmek çok güzel ama ben şu Azog'a bir türlü alışamadım ayrıca ikinci film daha güzel olacak gibi.

İlki kadar sıkıcı olmasın yeter. Çok gereksiz ve boş sahneler vardı yani. 3'lemenin tümünü onlarca kez sıkılmadan izleyebildikten sonra, Hobbit'i bir kere izlemek yetti açıkçası. 2. izleyişimde patladım sıkıntıdan.

Onu geçin Elfler süper ya. İlk 3 filmde hobbitleri ve insanları tanıdık, bu üçlemede cüceleri ve elfleri tanıyoruz. Hele ilk filmdeki yemek sahnesinde elf bacımız o kadar güzel çalıyordu ki of anamm.. Elfler bir harika :grin:

The Hobbit'in bugün D&R den kitabını aldım.Henüz başlamadım fakat filmini seyrettim.

''Çıldırtalım Baggins'i''

Vasilidean said:
İlki kadar sıkıcı olmasın yeter. Çok gereksiz ve boş sahneler vardı yani. 3'lemenin tümünü onlarca kez sıkılmadan izleyebildikten sonra, Hobbit'i bir kere izlemek yetti açıkçası. 2. izleyişimde patladım sıkıntıdan.

Sıkıcıdan ziyade 1. filme çocukça replikler falan vardı örneğin Gandalf'ın goblin kralını kestiği zaman "bu beni bitirir" demesi falan. Sesi bile normal insan sesiydi böyle ürkütücü bir ses olabilirdi.

Elfler çok hoş ya uçanından kaçanından :grin:

http://www.knifecenter.com/kc_new/store_store.html?ttl=United%20Cutlery%20Lord%20of%20the%20Rings%20and%20Hobbit%20Products&cat=uc&woKEYWORDdatarq=lord%20hobbit&

Sahip olmak isteyen kaç kişiyiz ?  :razz: Gümrükten geçse alıcam ama...

timsah_arena said:
http://www.knifecenter.com/kc_new/store_store.html?ttl=United%20Cutlery%20Lord%20of%20the%20Rings%20and%20Hobbit%20Products&cat=uc&woKEYWORDdatarq=lord%20hobbit&

Sahip olmak isteyen kaç kişiyiz ?  :razz:
Phen

Yüzüklerin Efendisi serisinde her kitap için 1 film çekilmişti gayet mükemmel bi yapıt çıkmıştı ortaya.Çekilme tarihine rağmen filme yapılan yatırım bile şaşırtır. Bu yüzden Hp serisine bin bastığını düşünüyorum.Tamam , işi paraya dökmedikleri zaman ortaya bi başyapıt çıkmıştı ama şimdi üçlemenin en kısa kitabından bile daha kısa olan "Hobbit" için 3 film çekince , işi paraya dökmeye çalıştıklarını düşünmeye başladım. Eğer tek film çıksaydı Yüzüklerin Efendisi'ndeki 3 film gibi bu film de bi başyapıt olabilirdi , bence kesin olurdu çünkü çok iyi bir ekip. Tek kitaptan üç film çıkarmaları sonucun da daha ilk filmden uzatmak için uydurma olaylar yapmışlar ( kitabı film duyurulmadan önce okumuştum ) bu da filmi normal,çerezlik seviyesine düşürmüş.

[spoiler="Hobbit" okumayanlar için spoiler tehlikesi]Hobbit üçlemesi için ; ilk filmin en kötüsü olacağını düşünüyorum, macera seviyesi her filmde artarak gidecektir.Tahminim 2. filmde ormanda kaybolması sahneleri falan olacak Yalnız Dağ'ı gördükleri zaman film biticektir.Yada kapısına falan geldikleri zaman olabilir tahminimce. Son filmde de "Beş Ordular Muharebesi" ve Smaug ile mücadele olur.Savaş sahnelerinin olacağı film.Ve Meşekalkan :sad: :sad: [/spoiler]

Sonuç olarak bir "Yüzüklerin Efendisi" beklemeyin, yinede iyi bir film olacaktır gitmenizi tavsiye ederim.Ama J.R.R Tolkien'in elinden çıkma bütün kitapları tavsiye ederim Hobbit'i okumayan varsa okusun. Ama filmi çıktığı için parası uçmuş olabilir "Game of Thrones"deki gibi sazan avı yapmaya çalışabilirler.

Jusdwer said:
Vasilidean said:
Sıkıcıdan ziyade 1. filme çocukça replikler falan vardı örneğin Gandalf'ın goblin kralını kestiği zaman "bu beni bitirir" demesi falan. Sesi bile normal insan sesiydi böyle ürkütücü bir ses olabilirdi.
aynen yüzüklerin efendisine göre hobbit biraz daha masalımsı sanki çizgi film gibi

Hardrad of Saxon said:
Desolation of Smaug Türkiye'de de 13'ünde mi girecek vizyona bilgisi olan var mı?
evet 13'ünde

açıkçası hobbit'i ilk üçlemeden daha çok sevdim. benim için lotr; yüzüğün elden ele dolaşması, elflerin ok atması, cücenin balta savurması, gandalf'ın beyaza dönüşmesi değil, hepsinin oturup ocak başında keyifli keyifli yiyip içmeleridir. çoğu kişi çıkın çıkmazındaki uzuuun yemek sahnesinde oflayıp puflarken, ben ağzım kulaklarıma varmış bir şekilde izledim desem yeridir. hatta beni tanıyanlar bilir, pipo kullanırım ve çoğu zaman filmin yemek sahnesini açıp öyle yakıyorum mereti  :mrgreen:

Hobbitin olayları göründüğünden daha çok ve tek bir film ile anlatılamaz. Ana konular üzerinde güzel bir biçimde üçe ayırılacak bence , ilk filmi sevdim , ikinciyide sevicemi umuyorum , bakalım hayırlısı cuma günü girermi vizyona bilmiyorum ama bence girmez aynı anda vermiyorlar genelde.

Al işte. Nooblord sana Steam 'da açıklamasını yaptım ya. Kitap aslında iki parça halinde, 3. film daha çok yanlış hatırlamıyorsam Sauron zımbırtıları ile dolu olacaktı.

Back
Top Bottom