KLAN THE COMPANİONS İLE BİRLEŞMİŞTİR.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Nick:SirLancelot,Akinci
Yaş(Yaş Sınırı 15'dir..):17,5,18 diyebiliriz.
Neden KOH:KOH'u eskiden beri takip ediyorum,sağlam bir klan olma yönünde ilerlediğini gördüm ve bu fırsatı kaçırmayayım dedim.
Steam ID:SirLancelot01
(Süvari veya Piyade olabilirim)

TheVikings said:
Neden KOH:KOH'u eskiden beri takip ediyorum,sağlam bir klan olma yönünde ilerlediğini gördüm ve bu fırsatı kaçırmayayım dedim.
Tmm ekle lider:derocket015

Rütbelerin ispanyolca yada portekizce olması garibime gitti :neutral:

Jacknife41 said:

İspanyolca olması bence süper olmuş neyse tabi ben o işe karışamam liderler karar verir. Neyse Lancelot liderim seni eklemiş.Onu kabul etmeni istiyor...

LitiuM said:
Jacknife41 said:

İspanyolca olması bence süper olmuş neyse tabi ben o işe karışamam liderler karar verir. Neyse Lancelot liderim seni eklemiş.Onu kabul etmeni istiyor...
Konuşuyoruz...

TheVikings said:
17 mi 5 mi 18 mi bi karar ver

Bu klan hiç isim değiştirdimi? Değiştirdiyse eski ismi Demons of Hell yada Knights of Victory miydi?

Vassili Zaitsev said:
Bu klan hiç isim değiştirdimi? Değiştirdiyse eski ismi Demons of Hell yada Knights of Victory miydi?

En güşlüler -> Comrades of Hell-> Demons of Hell -> Knights of Victory -> Knights of Heaven

wheneverwhatever said:
Vassili Zaitsev said:

En güşlüler -> Comrades of Hell-> Demons of Hell -> Knights of Victory -> Knights of Heaven

Bir dakika, onlar harbiden onlar mıydı? :shock:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom