Sıkılınca bunları yapın 81 madde

Users who are viewing this thread

RexArmadilo

Merhaba arkadaşlar
Bir haber sitesinde gezinirken böyle bir haber gördüm ve denemeye karar verdim deneyince gerçekden işe yarıyor yada o düşünceyle yaradıgını sanıyorum

İşte sıkılınca yapabileceginiz 81 madde

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/sikilinca_bunlari_yapin?tc=81&albumId=26174&page=1

Abi ayakla muz mu soyulur ya...

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/sikilinca_bunlari_yapin?tc=81&albumId=26174&page=26

Onun dışında çoğunu beğendim içlerinde gerçekten güzel olanlar var.

Mr.PlasticBrain said:
sıkılınca bunları yapın SEKSen bir madde.

:wink:

komik değilsin.

O değilede ne tür insanlar var ya 5 yada 6 madde'de resim sergisi açılısına gidin bedava şarap ve atıştırmalıkların tadına varın diyor.Millet sergiye kültür için gider bunlar beleşcilik için

içinde gerçekten zevk alabileceğiniz şeyler var birkaçını daha önceden yapmıştım güzel oluyor :smile:

Bana garip gelen niye 81? Ayakla muz soyma varsa o 300 de olabilirdi. en normal ve uygulanabilir 50 tanesini seçseler daha mantıklı olurdu sanki.

Sırf o 81 maddeyi her ilimiz birini yapsın diye paylaşmışlardır. :lol: Şaka maka bir yana sahiden de saçma gelen şeyler var.

Bazılarını öyle şıp diye yapamazsın ki.Müzik ensturmanı öğrenin demiş Ensturman öyle sıkılınca yapılacak bir şey değildir.Başında sıkılsanda sıkılmasanda oturmalısın iyi olmak için.

antiatmax said:
Bazılarını öyle şıp diye yapamazsın ki.Müzik ensturmanı öğrenin demiş Ensturman öyle sıkılınca yapılacak bir şey değildir.Başında sıkılsanda sıkılmasanda oturmalısın iyi olmak için.

Her gün sıkılan bir insan, müzik enstrümanını öğrenmek için geçirirse o vaktini diye söylemiş. İlla bir oturuşta öğrenmen gerekmez.

(abiler mod on)Gençler ama tartışırsaız bu konu sıkıcı olur, olmaz. Bari biz devam ettirelim, bir işe yarasın dimi? Bakın gevurlar nasıl uğraşmış bah. (abiler mod off)

82) Warband'e çok kişili bir servera girin, silahlarınızı atın, deli gibi etrafta koşun. Sizi öldürmek için çıkan şamatayı, atılan tkları izleyin.
83) Peçeteyi açın, ortadan hafifçe delin. Bir cisme iplerle 4 köşesinden bağlayın. Camdan aşağı bırakın. Tebrikler, paraşüt yaptınız. (oyuncak askerlerime çok yapardım)
84) Bir bahçeye çıkın, toprağı kazın. Elinizle.
85) Kağıttan bir uçağı geliştirin, kuyruk takın. Yok beceremem diyorsanız, aleve verin, öyle atın.

Antifiriz said:
(abiler mod on)Gençler ama tartışırsaız bu konu sıkıcı olur, olmaz. Bari biz devam ettirelim, bir işe yarasın dimi? Bakın gevurlar nasıl uğraşmış bah. (abiler mod off)

82) Warband'e çok kişili bir servera girin, silahlarınızı atın, deli gibi etrafta koşun. Sizi öldürmek için çıkan şamatayı, atılan tkları izleyin.
83) Peçeteyi açın, ortadan hafifçe delin. Bir cisme iplerle 4 köşesinden bağlayın. Camdan aşağı bırakın. Tebrikler, paraşüt yaptınız. (oyuncak askerlerime çok yapardım)
84) Bir bahçeye çıkın, toprağı kazın. Elinizle.
85) Kağıttan bir uçağı geliştirin, kuyruk takın. Yok beceremem diyorsanız, aleve verin, öyle atın.
83' ü çok sevdim ama malesef en alt katta oturuyorum :sad:

Edit: Ayrıca 81 maddenin bir çoğunu yapmayı istiyorum ama imkan yok  :neutral: En fazla 5-10 tanesini yapabilirim.