The Last Days of the Third Age of Middle Earth ~ M&B Enhanced Version 1.011

Users who are viewing this thread

lordsas said:
Arkadaşlar bende düşman kalelerine saldıramama sorunu var düşman kalelerine gidince leave yazıyor  başka tıklancak bişe yok acaba bişe yi yanlış mı yükledim yardım edebilir misiniz

Bu modda oyunun dengesi bozulmasın diye oyuncunun kale kuşatma özelliği kapatılmış, ama senin tarafındaki komutanlar kuşatırsa yardım edebilirsin, fakat bu kuşatma olayı ülkelerin güçleri belirli bir seviyeye düşünce oluyor.

yav aga ben çözemedim şu oyunu :grin: askerleri nerden alcaz herşey karısık saten :smile: biri yardım etsn :grin:

Askerleri şehir, kale, kamplardaki kışlalardan alacaksın. Merkeze girdiğinde çıkan menüde 'barracks'a bulaşabilirsin. Her faction'ın ayrı parası var buna da dikkat et, aslında o kadar karışık değil.

Merhaba arkadaşlar geçenler TLD 1011 enhanced için çıktı modu indirip hemen bi ortadünyada turladım mod çok başarılı ama bi eksik var oda türkçe değil. Türkçe yaması yapılmalı. Gerekli programları yazarsanız bende yapabilirim

Tld Konusu: http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=201116.0 türkçe konusu

mod çok başarılı olmuş tebrikler gerçekten. fakat dün oynarken kale savaşında runtime error verdi nasıl çözebilirim bu durumu?

BİR SORUM VAR BEN OYUNU CRACKLİ GİRDİM STEAM FALAN YOK DİREKT ENCHADET VERSİYON İNDİRDİM M&B 0.11 KURMADIM SONRA OYUNA GİRDİM EN SON YERE GELDİ RGL HATASI VERDİM YARDIM PLS

AragorN159 said:
BİR SORUM VAR BEN OYUNU CRACKLİ GİRDİM STEAM FALAN YOK DİREKT ENCHADET VERSİYON İNDİRDİM M&B 0.11 KURMADIM SONRA OYUNA GİRDİM EN SON YERE GELDİ RGL HATASI VERDİM YARDIM PLS

Korsan oyunda her türlü hata olur.

Bu mod üzerindeki çalışmalar ne yazık ki durmuş. Bundan sonra, TLD adı altında herhangi bir yeni versiyon olmayacak. Hepimiz üzgünüz.

6gz74.jpg

M.ArdA said:
Crowing said:
Çok Teşekkürler Arda Warbandı Aldım Ateş Ve Kılıcı Aldım Şimdi HaftaSonu Gidip Mount&Blade İ alıcağım Çok Teşekkürler.

Mount & Blade'i ne yazık ki kutulu olarak bulamazsın. İnternet üzerinden TaleWorlds Shop veya Steam'de bulabilirsin.

hayır mount balde kutulu olarak da var hatta seri olarak satıyolardı bi kutu içinde mount blade, warband, ateş ve kılıç ve m&b napoleonic wars bi kutu içinde satılıyordu eğer satılan mağazanın isminin söylenmesi yasa deilse sölerim bi de reklam felan olur :grin:

Back
Top Bottom