The Last Days of the Third Age of Middle Earth ~ M&B Enhanced Version 1.011

Users who are viewing this thread

Zetra_ernat said:
http://www.moddb.com/mods/the-last-days/downloads/the-last-days-of-the-third-age-33-warband-patch

Söylediğim gibi denemedim.

Edit: Denedim çalşıyor :smile:

Edit 2: Hayal kırıklığı yine sen hiç bir yeri kuşatamıyorsun.

Nasıl ya warbandda kendi krallığını kurma var kendi krallığımı kuruptamı kuşatma şansım yok?

Bu kadar uğraşıp süper bi mod yapıyolar kaleleri kuşatma seçeneği aktif değil bari aktif etmenin yolu olsa ben burdaki mantığı çözemedim

Arkadaşlar oyunun gerçekliği de buradan kaynaklanıyor.Öyle bir eklenti yapacaklarını zannetmem.Diğer türlü çok çabuk sıkılırsınız.

Kont Dooku said:
Arkadaşlar oyunun gerçekliği de buradan kaynaklanıyor.Öyle bir eklenti yapacaklarını zannetmem.Diğer türlü çok çabuk sıkılırsınız.

Valla ben böyle kale kuşatması olmadan sıkılıyorum zaten hilesiz oynadığım için başta fazlasıyla meydan savaşı yapıyorum ee biyerden sonrada kale kuşatmak gerekiyor meydan savaşı meydan savaşı nereye kadar oda kralın keyfi estiğinde olucaksa bence bi anlamı olmuyor kale kuşatma olmasa bile en azından kendi krallığını kurma ve kurduktan sonra kale kuşatma olsaydı veya modda 2 seçim hakkı sunsaydı kale kuşatma olsunmu olmasınmı diye bence çok anlamsız isengarda rohanla girip minas tirithe mordorla girip kuşatamadıktan sonra lotr modunu ne edeyim :smile:

kaptansal1316 said:
Kont Dooku said:

Valla ben böyle kale kuşatması olmadan sıkılıyorum zaten hilesiz oynadığım için başta fazlasıyla meydan savaşı yapıyorum ee biyerden sonrada kale kuşatmak gerekiyor meydan savaşı meydan savaşı nereye kadar oda kralın keyfi estiğinde olucaksa bence bi anlamı olmuyor kale kuşatma olmasa bile en azından kendi krallığını kurma ve kurduktan sonra kale kuşatma olsaydı veya modda 2 seçim hakkı sunsaydı kale kuşatma olsunmu olmasınmı diye bence çok anlamsız isengarda rohanla girip minas tirithe mordorla girip kuşatamadıktan sonra lotr modunu ne edeyim :smile:
ya theodene gidip savaşa gitmeleri söylenebiliyor o kadar sorun etme

ærth said:
kaptansal1316 said:
Kont Dooku said:

ya theodene gidip savaşa gitmeleri söylenebiliyor o kadar sorun etme

Aaa doğru ya onu unutmuştum ben kralla arayı kurup biyeri kuşatması söylenebiliyor tamam bu iyi oldu :grin:

Ben warband 1.158 ile sorunsuz oynuyorum.

http://www.moddb.com/mods/the-last-days

Bu linkten modu ve "Optional TLD 3.3 Warband compatibility patch" yazan patchi indiriyorsunuz.

Sayfanın aşağısında paylaşılan videoda yapmanız gereken 2 tane basit işlemi anlatıyor.

62CF6D6429B80BEF4167ACE2BE8BE31A44E80EDF
389E42829BAA72F50E1D3667A6F2774BD138ECEC
5B3CB055F12BE895DF87330F9EA560155BC160DE
2F2BDB7847A3410DDB2B76B12C6A18A5AB6D9255

resimlere bakılırsa güzele benziyo

Ve iyi taraf aşırı güçlü.Orclar hiç zorlamıyorlar.

Ama mekan tasarımları çok fena oyunda.Adamlar yapmış harbiden.

Back
Top Bottom