Mod İstek ve Fikirleri

Users who are viewing this thread

:mrgreen:Baylar konuda delik açtınız yha :mrgreen: bence gemili olsun ( geminin üstünde savaş korsanlarla savaş tufekle saaş topla savaş vb. ) sonra adalar olsun (buyuk adalarda birsuru sehir 3 krallık (ada ele geçirme yok ama ada adı olabilir) kuçuk adalar ( 5 sahirli 5 koylu ada ele geçirme var 1 krallık var iç isvan var ismini kendiniz koyarsınız sims teki gibi şeyler olsun (canım puding çekti yhaa!) puding yapabilme olsun (satarız yeriz) evcil hayvan besleyebilme olsun ama eski çağ olsun kovboy devri fln olabilir ha bide buyuk kıta olsun 10 krallık taşır (ya oyunu bastan yazdım be acıkınca bole oluo) çocuk yapma olsun sonra call of juarez bound in blood oyununa benzesin liman fln olsun yani annem yemek (cips) getirdi hayatımı kurtardı. GÜNCELLEME:eek:smanlı zamanıdd-a olabilir ama adamlar hep bayım baylım konuşmasın kanka napıyon fln da desin mesala adamla tanıjırken benim adım malkoç dostum seni sevdim fln desin monu yapınca konu altına floransanın fikri yazın yada bana mesaj yazındda oynıyım

Rise of the Khergits 3 modu çıkarılmalı ama Warband'a. WFaS'ta olursa zaten çok sorun olur. Çünkü Kergitler Kalradya'da Asya'da değil.

ben İskit-Sakaların İranlılarla savaştığı bir mod isterdim
Alp Er Tunga nın derebeyi olurduk 

BAKIN MOD YAPIMCILARI BEN DERİM Kİ CRPG TARZI ANCAK ŞEHİRLERDE İNSANLARIN KENDİ İŞ YERLERİNİN OLDUĞU TWW YİDE ANDIRAN DEMİRCİSİ İPEKÇİSİ BOYACISI VS İŞ ALANLARI TARZINDA EKONOMİ VE SAVAÇIN OLDUĞI CLANLARIN ALACAKLARI ŞEĞİRLEDE SADECE SAVUNMA DEĞİL O ŞEĞİRİ OLUŞTURAN ORGAN VARİ İŞ KOLLARININDA ONLİNE OTURUMCU TARAFINDAN OYNANMASI DAHA İYİ OLUR BU MODU LAYIĞI İLE YAPARSANIZ BİRÇOK MODU TATİYE GÜMERSİNİZ OYRIYETEN KALELERDE İŞAHAT USTALARI YAŞAMLA İLGİLİ HERTÜRLÜ SANAYİ DALI DÖŞÜNSENİZE SAVAŞA GİDİCEKSİCİZ VE ZIRHINIZI SİLAHINIZI KININIZI KENDİNİZ YAPIYOR VE ŞEKİL VERİYORSUNIZ. MÜTİŞ BİRŞEY HANGİ MODDA RESSAM VAT
MASELE MM RUSSİYA DA MÜZİSYEN VAR ONU İÇİNE ATTINIZI DÜŞÜNÜN KRALLIKLAR VE HANLIKLAR ARASINDA TURNUVALAR ANLICANIZ KİR KÜLTÜR OLUŞTURABİLECEHİNİZ KENDİNİZE ÖZGÜ MEDENİYETLER. HATTA ŞEĞİR VE KALELERİNİZİ BİLE İŞA ADEBİLECENİZ ALANLAR BUNUN ÜSTESİNDEN İŞE YENİBİR OYUN MOTORU İLE GELİNE BİLİR BUDA BİR KAÇ CLANIN YAPACAĞI BİR İŞ DEĞİLDİR BEN BİR RESSAMIM SANATLA URAŞIYORUM VE BANA BU ÇOK FANTASTİK GELİYOR BELKİ NATİVİ BİLE OYNAMAYI BIRAKIRDIM BÖLE BİR MOD OLSAYDI.

Birçok mod isteğim var. Öncelikle İskandinavya ile ilgili bir mod istiyorum. Vikinglerin Britanya'ya akınları v.b. Gemi savaşları olsun öncelikle.

Haçlılar ile ilgili bir mod olması gerektiğini düşünüyorum.Haçlı seferleri v.b .

Aklıma geldikçe yazarım.

:mrgreen: arkadaşlar aklıma geldide son hava bükücü modda olur ancak ateş ulusunun kullandığı aletlerle de olur yapılması gereken oyunun alt yapısıyla oynamak gerisi kolay.

arkadaşlar aklımda bir mod var modun adı turnuva dünyası. Turnuva dediğime bakmayın bu modda resmen multiplayerın singılpılayırı. İşte modda takımlar olcak sonra oyun haritasında multiplayer haritaları olucak ordan birine gireceksin. O haritada turnuva yapacaksın işte bonus bölümlerde olucak bonus bölümlerde bütün takımlar yani krallıklar iki kişilik grupları olucak her grubun yirmi hakkı olucak iki kişide ölmeden canlanma hakkı olmicak. İsterseniz bu moda bir şeyler ekleyebilirsiniz. Yalnız yapılıcaksa bana haber verin. Bir de turnuvada puanlar olcak ellerde puan kazanılcak. Ama turnuva uzun olucak. Turnuvanın içindeki el türleri takımlı ölüm maçı, bonus bölüm, savaş, bayrak kapmaca birde fetih olucak ama kale kuşatması değil ve silahlarda değişiklik olmiyacak talim silahları değilde normal silahlar olucak.

shourisha said:
arkadaşlar aklımda bir mod var modun adı turnuva dünyası. Turnuva dediğime bakmayın bu modda resmen multiplayerın singılpılayırı. İşte modda takımlar olcak sonra oyun haritasında multiplayer haritaları olucak ordan birine gireceksin. O haritada turnuva yapacaksın işte bonus bölümlerde olucak bonus bölümlerde bütün takımlar yani krallıklar iki kişilik grupları olucak her grubun yirmi hakkı olucak iki kişide ölmeden canlanma hakkı olmicak. İsterseniz bu moda bir şeyler ekleyebilirsiniz. Yalnız yapılıcaksa bana haber verin. Bir de turnuvada puanlar olcak ellerde puan kazanılcak. Ama turnuva uzun olucak. Turnuvanın içindeki el türleri takımlı ölüm maçı, bonus bölüm, savaş, bayrak kapmaca birde fetih olucak ama kale kuşatması değil ve silahlarda değişiklik olmiyacak talim silahları değilde normal silahlar olucak.

Fazla iyi gelmedi  :roll:

öyle değil turnuvalar gibi olmicak mpnin spsi gibi olcak yani şehirlerdeki turnuvalar değil mp yi bot zekası iyi olan botlarla oynanılacak

sYTzaP said:
Arkdaslar Koyboylar ve Uzaylılar filminden esinlenerek böyle bir mod yaparsak güzel olur  :mrgreen: :mrgreen:

Bencede saçma olur hemde tüfek işi bozuyo çaktımı ölüyosun :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

shourisha said:
sYTzaP said:
Arkdaslar Koyboylar ve Uzaylılar filminden esinlenerek böyle bir mod yaparsak güzel olur  :mrgreen: :mrgreen:

Bencede saçma olur hemde tüfek işi bozuyo çaktımı ölüyosun :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

nasil tüfek işi bozuor filimde kızılderilerde var sen yay kullan  :mrgreen: :mrgreen:

usta mod yapacaksanız barbar tarzı olacak kaleler taktadan ateşli oklar
mızrakları sallaya bilecek normal vuruş şekilleri ustune yeni vuruş şekilleri iyi gider varbar tarzı yani vikinkler saksonlar iskoçlar ruslar yani en kuzey ülkelerinini hepsi eh zırh ve silahlarda ona göre olacak

Schizophren666 said:
usta mod yapacaksanız barbar tarzı olacak kaleler taktadan ateşli oklar
mızrakları sallaya bilecek normal vuruş şekilleri ustune yeni vuruş şekilleri iyi gider varbar tarzı yani vikinkler saksonlar iskoçlar ruslar yani en kuzey ülkelerinini hepsi eh zırh ve silahlarda ona göre olacak

"İmperium Romanium" Mod

Back
Top Bottom