[CG] Chasing Glory (Gaming Community) / PASİF!

Users who are viewing this thread

Big Mike

Grandmaster Knight

cs1k.png

VVjyZj.png

Klanımız ilk olarak 17 Ekim 2011 tarihinde kurulmuştur. O zamandan itibaren aktif olduğu tüm zamanlarda eğlenmeyi, hoş vakit geçirmeyi vizyon edinmiş
ve bu yolda ilerlemiştir. Bazen sarsıntılı dönemler yaşansa da, kurulan sıkı dostluklar hiçbir zaman bozulmamıştır. Klanımızın pasifliğinden uzun süre sonra tekrar
aktif edip yalnızca klan olarak değil de oyun topluluğu olarak geri dönüyoruz. Ayrıca, yeni gelecek arkadaşların güzel vakit geçireceğini biliyor, bu camiada en
eğlenceli klanlardan biri olduğumuzu iddia ediyoruz.

EYjz8n.png

Berthir
Klanın yöneticisidir. Klanla ve organizasyonlarla ilgilenir. Klanın birlik ve beraberliğini sağlar.

[size=12pt]Herdir

Berthir’in yani liderin danışmanlarıdırlar ve yönetime yardım ederler. Yönetici olmadığı zaman antrenmanları yönetirler. Klana oyuncu alımı gibi işlerle ilgilenirler.
[/size]

Gondir
Oyun olarak yeterli olan, üyeleri bir araya getiren, dinleyen, sorunlarını çözebilen ve gerektiğinde eğitim veren kişidir. Antrenmanlarla ilgilenebilir.

PİYADE BİRLİKLERİ
Cainheir
Piyade dövüşlerinde ustalaşmış, profesyonel biçimde kılıç-kalkan, çift elli silah ve blok yapabilen oyunculara verilen rütbedir.

Methir
Acemi dönemi bitirip piyade dövüşlerinde kendini geliştirmiş, kalkan-kılıç ve çift elli silahları iyi kullanabilen, blokları iyi olan oyunculara verilen rütbedir.

OKÇU BİRLİĞİ
Ohtar
Okçuluk ve nişancılıkta ustalaşmış, profesyonel ok ve arbelet kullananabilen oyunculara verilen rütbedir. Yanı sıra yakın saldırıya karşı kendini savunabilmesi için iyi kılıç becerisi olmalıdır.

Hadron
Acemi dönemi bitirip okçuluk ve nişancılıkta kendini geliştirmiş, ok ve arbeleti iyi kullanabilen oyunculara verilen rütbedir.

ATLI BİRLİĞİ
Rochben
At üstünde dövüşte ustalaşmış, kargı ve kılıcı at üstünde profesyonel biçimde kullanabilen oyunculara verilen rütbedir.Rochben rütbesine geçmek için oyuncunun at üstünde tek elli kılıç ve kargının yanı sıra profesyonel at sürmesi gerekir.

Ehtar
Acemi dönemi bitirip at üstünde kendini geliştirmiş, kargı ve kılıcı at üstünde iyi kullanabilen oyunculara verilen rütbedir.

ACEMİ BİRLİĞİ
Benneth
Kendini klana kanıtlamış, oyunda az da olsa kendini geliştirmiş ve yeni oyunculara verilen rütbedir.

Trial
Klana tam anlamıyla katılmamış, denenme aşamasında olan oyunculara verilen rütbedir. Klana yeni katılan üyeler bu rütbe ile başlarlar ve deneme süreci bittiğinde bir üst rütbeye atlarlar.

0q3238.png

AmlaV0.jpg
Klana alım ve eğitim süreci açıktır.

Bize katılmak için gerekenler:

- 16 yaş ve üzeri olmak

- Teamspeak kullanacak(Mikrofonlu) özgüvene sahip olmak

- Steam kullanmak

EYjEZZ.png

Yapmadık ki 

qYz2rR.png

cgsignz.png
cs1k.png

p9u31.jpg

g5Q5B5.jpg
Sancakları indirmek için tıklayınız.

JYjEmQ.png

BigMike
Sarı_RogarKapagi (Top)
Anektaranektaar (Benneth)
Agression (Benneth)
DrOne (Benneth)
Sothales (Benneth)
Thxtream (Benneth)
Nautilus (Benneth)
Kiklok (Benneth)
Palamedes (Benneth)
Windmarq (Benneth)
I3lack (Benneth)
Effect (Benneth)
Lagana (Benneth)
Tupcu_Fikret (Benneth)
Vixenish (Benneth)

PqjE95.png

steam.gif
Kubilay_Han  Big Mike  Sarı Lagod
steam.gif
ChasingGlory
1916t__TeamSpeak_icon.png
185.26.146.184:15

3DkR00.png

-Şuan belli değil

qYz2od.png

Clan Name: Chasing Glory
Clan Tag: [CG]
Clan Location: Turkey
Clan Leaders: Kubilay_Han
Clan Members: 16
Clan Site: -
Clan Thread: URL
Clan is Active
Competitive: Yes

İlk yorum benden Hayırlı Olsun :grin: hayyırrr Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Adama steamdan diyorum açınca açtım de rezerveyi kapıcam. Açmış üstüne 10 kişi mesaj atmış ondan sonra haberim oluyo. Bu pisliğinin üstüne ilk maçınızı bizle yapmak zorunda bırakıyorum sizi. Herkese hayırlı olsun.

Demek Tigers Of Bluefire veya ATA yeniden toparlanıyor demek.Siz baya iyi bir klandınız.Tekrar geri dönmüşsünüz.Hayırlı Olsun bakalım,sevindim.

Dreadful Angél said:
Hem özenti bir klan olmamış,hem de sancağınız hoşuma gitti gerçekten.Başarılar.^^

Teşekkürler yorumlar için.  :smile:

VaSiLiDeaN said:
Adama steamdan diyorum açınca açtım de rezerveyi kapıcam. Açmış üstüne 10 kişi mesaj atmış ondan sonra haberim oluyo. Bu pisliğinin üstüne ilk maçınızı bizle yapmak zorunda bırakıyorum sizi. Herkese hayırlı olsun.
Kardeşim, senin mesajın gönlümde 1. olmuş durumda, canın sağolsun.  :smile:

Cemin rütbesi yanlış. Ona özel anakartarbilmemne rütbesi yapın. Şakayı atlatırsak sancak çok hoş hakkımızda bölümündeki paragrafıda çok sevdim tekrardan hayırlı olsun arkanızdayız...

Back
Top Bottom