WB Kayıp Serial Key Bulma Rehberi (M&B-WB-WF&S) En Kolay Yol

Users who are viewing this thread

bertanx

Grandmaster Knight
Aylardır bu yöntemi kullanırım, bir sürü kayıp serial key bulma yolu gördüm, fakat bana uğraştırıcı geldiler  :grin:, sadece 30 saniyede bulmak isterseniz o zaman bir bakın:

Windows 7/Vista için:

Başlat/Arama boşluğuna "regedit" yazıp entera basın. Açılan pencereden HKEY_CURRENT_USER'a tıklayın, daha sonra da Software'e. Biraz aşağılara inin;

Mount&Blade için;
MountAndBladeKeys

Warband için;
MountAndBladeWarbandKeys

With Fire and Sword için;
MountAndBladeWarbandWFASKeys

Klasörüne tıklayın, sonra açılan pencerede "serial_key" verisini açın işte serial keyiniz!

Windows XP için:

Başlat/Çalıştır/regedit
Gerisi üstte yazdıklarımla aynı.

Bertanx said:
Aylardır bu yöntemi kullanırım, bir sürü kayıp serial key bulma yolu gördüm, fakat bana uğraştırıcı geldiler  :grin:, sadece 30 saniyede bulmak isterseniz o zaman bir bakın:

Windows 7/Vista için:

Başlat/Arama boşluğuna "regedit" yazıp entera basın. Açılan pencereden HKEY_CURRENT_USER'a tıklayın, daha sonra da Software'e. Biraz aşağılara inin;

Mount&Blade için;
MountAndBladeKeys

Warband için;
MountAndBladeWarbandKeys

Klasörüne tıklayın, sonra açılan pencerede "serial_key" verisini açın işte serial keyiniz!

Windows XP için:

Başlat/Çalıştır/regedit

bunu niye önce yazmadın be abi :grin: 30 tlm gitti hemde boşa!wfas ilk çıktığında aldım steam adresim önceden vardı ama demo oyunlar vardı,wfası yükledim,sonra benim steam hacklendi,bende bir daha wfas aldım,hiç oynayamadan wfası bir daha aldım,pişmanım bu meretten 1 tane aldım 15 tl gitti,bidaha aldım etti 30,pişmanım çok :grin:

Erak said:
Bertanx said:

Windows 7/Vista için:

Mount&Blade için;
MountAndBladeKeys

Warband için;
MountAndBladeWarbandKeys

Windows XP için:

Başlat/Çalıştır/regedit

bunu niye önce yazmadın be abi :grin: 30 tlm gitti hemde boşa!wfas ilk çıktığında aldım steam adresim önceden vardı ama demo oyunlar vardı,wfası yükledim,sonra benim steam hacklendi,bende bir daha wfas aldım,hiç oynayamadan wfası bir daha aldım,pişmanım bu meretten 1 tane aldım 15 tl gitti,bidaha aldım etti 30,pişmanım çok :grin:
Eski seriali bulup bana versene :mrgreen: :lol: .

4Sunshine said:
Erak said:
Bertanx said:

Windows 7/Vista için:

Mount&Blade için;
MountAndBladeKeys

Warband için;
MountAndBladeWarbandKeys

Windows XP için:

Başlat/Çalıştır/regedit

Eski seriali bulup bana versene :mrgreen: :lol: .

istersen veriyim,ama pişman olursun :grin:oyun 10/-10000000 ile ifade ediliyor,3 harfliden ibaret oyun :grin:

4Sunshine said:
Ver de , anlamadim ne demek istedigini?Calisiyormu?

oyun berbat ötesi diyorum,aldığıma pişmanım hakim bey!adamlar sich stüdyoya vermekle hata etmisler kodları :S eminim türk ekibi warband ruhuyla yapabilirdi,oyunu batırmıs ruslar,evlenme yok,leydi yok,(benim beklentim çocuk yapıp torpak vermekti :grin:)oyunda savaş ruhu yok anam,(adam tüfekle 100 m den sıkıyor ölüyon kan revan içinde,1 m öteden tüfekle sıkıyor adamın kafası dağılacağına kırmızıoluyor)bug çuvalı(ne bug arasan var oyunu sıfırlayan bug bile var,benim en çok beğendiğim böyle oldu : bug şatomu düzenledim edit modla,şehre dön dedim,kendimi m&b(ilk m&b) deki arenada buldum,ordaki tipde adamlar vardı,arena yöneticisi falan vardı :grin:

Formatta regedit'teki şeylerin silinip silinmediğini bilmiyorum, ama muhtemelen silinir, o zaman da diğer uğraştırıcı yollarla olur.

Bertanx said:
Formatta regedit'teki şeylerin silinip silinmediğini bilmiyorum, ama muhtemelen silinir, o zaman da diğer uğraştırıcı yollarla olur.

yasak değilse nasıl ben aynı durumdayım da şifre yok ve formatlandı bilgisayarım.

PEYK said:
Bertanx said:

yasak değilse nasıl ben aynı durumdayım da şifre yok ve formatlandı bilgisayarım.

Steam hesabın duruyor mu?

Back
Top Bottom