İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

Bütün yaz görüştüğüm bir kız vardı okul sebebinden ayrılacağız mesaj atayım dedim öyle yazdım 1 sayfa şey en son derslerine iyi çalış falan dedi kafayı yiyecem ya  :evil:

Kızın telefon numarasını rica edeceğim :razz:
Sizce nasıl mesajlaşmalıyım ?

Siz siz olun aynı sınıftan kızla ilişki yapmayın / yapmaya çalışmayın. Geçen sene bana olumsuz yanıt veren kızla aynı sınıftayım, çok tuhaf oluyor valla. Gayet de iyi bitirip arkadaş kalacağımıza söz vermiştik ama hiç öyle olmadı, kız ile aramda koca hafta boyunca sadece 2 kelime geçti, o da kitaplarını düşürünce eğilip alıp kendisine verince bana teşekkür etmesiydi.

Neyse ki son 2 günde biraz buzları kırmaya çalıştım ve o da olumlu geribildirim gösterdi, ikimizin de arkadaş ortamı aynı olduğundan beraber aynı ortamda bulunmak zorundayız, konuşurken genelde birbirimize bakmaktan çekinirdik ama şu son 2 günde göz teması kurabilir olduk en azından. Benim biraz yakın davranıp buzları kırmam şart, tüm sene aramızın böyle olmasını istemiyorum. Birşeyler bakacaz artık.

Quiksilver said:
Bugün hoşlandığım bir kızın bana karşı ne hissettiğini anlamak için kendisini sınırlarına kadar zorladım. Başı alıp geri döndüm  :???:

başını alıp gidersen, başını alıp dönersin :grin:

Beyler okulda ve dershanede sınıfta yiyişenler hakkında ne düşünüyorsunuz.Tamam yiyişirsinde herkesin gözü önünde sınıfta yapmak çok saçma geliyor bana.

Yiyen var yiyemeyen var yani  :mad:

Kont Dooku said:
Beyler okulda ve dershanede sınıfta yiyişenler hakkında ne düşünüyorsunuz.Tamam yiyişirsinde herkesin gözü önünde sınıfta yapmak çok saçma geliyor bana.

Kanka ayağı 'bir tane alabilir miyim?' de, yumul. :lol:

Bir buçuk metrelik 2000li liselileri koca koca kızlarla görünce ayrı garip oluyor insan.

Sakallı said:
Bir buçuk metrelik 2000li liselileri koca koca kızlarla görünce ayrı garip oluyor insan.
Kıza Kısa 2000 diye onu kakalamışlar yazık lan.

Kont Dooku said:

Yiyişsinler anam. Bende olsa sevgili ben de yerdim kızı yani :grin:

Quiksilver said:
Kont Dooku said:

Yiyişsinler anam. Bende olsa sevgili ben de yerdim kızı yani :grin:

O değilde biz yiyişçez çıkın diyenler bile var.Öğle arası hemen kantine gidip geliyorlar yukarıda yiyişiyorlar  :???:

Birkaç gündür okulda kız meseleleriyle ilgili değişik bir durum yaşıyorum,fazla trollenmeden bi fikirlerinizi alabilirsem iyi olacak aslında.

Uzun süredir manita işleriyle falan uğraşmıyorum,zaten uğraşmıyordum fakat bu aralar harbiden koptum.Arkadaşlar zorluyor beni falan azcık çalışmayı bırak,okul daha yeni açıldı diye.Ama çalışmamın okulla alakası da yok,onu da anlatamıyorum.Herneyse,devam edeyim.Bizim bi arkadaş grubumuz var,aynı zamanda müzik grubuyuz.Gerçi ben biraz farklı kalıyorum da neyse,gruptan birinin manitası vardı ayrıldılar.Bana bu ayrılma-çıkma olayları her zaman basit gelmiştir pek bir sonuç vermeyeceği için.Zamanı geldi diye de sıkıştırıyordu arkadaşlar,sap gibi dolanıyoruz zaten.Arkadaşın eski manitası biraz şey bi kız,kendine aşırı güvenli.Hani vardır ya böyle havalı tipler,laf kondurmazlar üstlerine.Öyle birşey,güzel de sayılır.Kız bana bu aralar baya baya yazmaya başladı.Beni yanlız bulduğu zamanlarda muhabbet açmaya çalışmalar,uzaktan sebepsiz gülümsemeler falan.İlk 2 günden sonra bana en yakın olan,hep beraber takıldığımız,beraber çalıştığımız adama danıştım okulda,Barış diye bi eleman.Benim kafada bi insan,o da grupta.Dedim böyle böyle,ben kıza geri dönüş babında bişey yapsam,arkadaşıma bilmemnelik yapmış olur muyum hesabından ufak düşüncelere daldık.Anladığımız kadarıyla benim arkadaş kızı pek takmıyor,zaten takmıyordu.3-4 aydır tek kelime konuşmuyorlar,öyle alınacağını,önemseyeceğini falan da sanmıyorum.Ama sonuçta hep beraber takıldığımız için kız muhabbetleriyle ilgili sorun olacak,arada kaldım gibi birşey.Normalde böyle durumlarda hep dostlarımı seçmeye hazırlardım kendimi de,napacağım konusunda pek bir fikrim yok şimdi işte...

Kız herzaman dosttan önde gelir bana göre lisede.Sana kankanın hala ilişkisi olduğu kızla yat felan filan demiyorum tabi ama bulabiliyorsan kız bulman iyi olur bence.Ayrıca dostlar bir tek sebeple ekilir oda kız arkadaş  :lol:

Kont Dooku said:
Kız herzaman dosttan önde gelir bana göre lisede.Sana kankanın hala ilişkisi olduğu kızla yat felan filan demiyorum tabi ama bulabiliyorsan kız bulman iyi olur bence.Ayrıca dostlar bir tek sebeple ekilir oda kız arkadaş  :lol:
Son cümlen şakadan da olsa doğru aslında da,ne bileyim.Yaşfak denilebilecek türden bir insan da asla değilim,karakterime ters.Var sınıfta bitane öyle andavallı,ondan bundan makas alıp duran,saçlarıyla oynayan,kurcalayan falan.Yukarıdaki iletilerden birinde sınıfta yiyişmeyle ilgili birşey olmuş,tam o tür birşey.Abartılmışı.Hayır ulan asıl uyuz olduğum şey,kızlar seslerini de çıkarmıyorlar.

Back
Top Bottom