Jocuri care provoaca dependenta

Users who are viewing this thread

Mai si intrebi? Eu nu mai joc Mount&Blade, dar imi place sa stau pe forum si ma sa uit la moduri. Astept modul perfect sa ma faca sa-l joc din nou  :twisted:
 
in jur de 150 de lei

Si mai ieftin  :shock:
http://www.insidergames.ro/platforme-pc-role-playing-game/mount-and-blade-warband-pc--2525717?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link
 
cosminBig said:
150?????!!??!!??!?!? :shock: ce are jocu asta !?ii tapetat cu aur?grafica nu pot sa zic ca-i cea mai buna
Adevarat nu are grafica cea mai buna dar are gameplayul super bun, zic eu.
 
M&B e ceva unic in domeniu si este ceva ce multi gameri cauta (joc de strategie in care poti lupta alaturi de ostasi).

Back on topic: Dupa parerea mea este WoW prin perioada Vanilla pana pe la lansarea Wrath of the Lich King. L-am jucat vro 6 ani asa ca stiu ce il duce xD Acuma joc Star Wars the Old Reppublic si ma rog de Bioware sa resolve bugurile  :mrgreen:
 
scuze ca va intrerup.sunt nou pe aici(doar pe forum ca pe multi is destul de bun,nu l-am cumparat)dar jocul costa 118,53 RON nu 150

si pt mine warband creeaza dependenta destul de mult(nu joc single ca m-am plictisit,ci multi :grin:)
 
Meh , eu cred ca e un proiect lasat asa *** este de cei de la creative assembly. In mare parte joc moduri care imi permit sa joc cu dacii , fiind mai realistice , in gen Diadochi Total war , acolo dacii sunt reprezentati foarte bine
Jocul default il mai joc doar pentru ca e harta frumoasa si luminoasa , nu ca pe la alte moduri pe care tie scarba sa te uiti la padurile alea negre(si nu , nu ma refer la.... =))) )
 
Hmmm Jocul=Dependenta ....joc sinonim cu dependenta,orice joc provoaca dependenta acum depinde daca iti place sau nu dar fiecare are gusturi diferite asa ca x degeaba zice ca xyu joc nu provoaca dependenta daca y zice ca el e dependent de jocul xyu :grin:

Mi-e nici un joc nu mi-a provocat dependenta pe o perioada mai mult de 3 ani .....Jocuri care mi-au provocat dependenta pana in 3 ani : Minecraft,Metin2,lineage,in general jocurile MMORPG,etc.

In primele saptamani cand joc un joc care imi place foarte mult..se poate zice ca sunt dependent de acel joc dar dupa ma plictisesc:grin:

Oricum "iubirile" vietii mele in domeniu de jocuri sunt jocurile medievale.
 
Back
Top Bottom