[MP] War In The East [Multiplayer 1.0 Çıktı ! [SP İptal]

MP 1.0' ı beğendinizmi ?

• Beğendim, çok güzel olmuş.

Votes: 47 47.5%
  • Önceki versiyon'a göre güzel olmuş.

Votes: 19 19.2%
  • Fena değil.

Votes: 14 14.1%
  • Kötü.

Votes: 19 19.2%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
courage said:
chris redfield said:
neden banladı neo yu ?

Ben ne bileyim. Duble hesap olduğu için banlanmıştır sanırım. Birden fazla hesabı vardı. Yolcuydu zaten uzun zamandan beri, neden ban yemedi şaşırıyordum. Merak etme, yine gelir.

neo diyor ki açmazsa admin gelmem  olum nasıl gelsin adam

chris redfield said:
courage said:
chris redfield said:
neden banladı neo yu ?

Ben ne bileyim. Duble hesap olduğu için banlanmıştır sanırım. Birden fazla hesabı vardı. Yolcuydu zaten uzun zamandan beri, neden ban yemedi şaşırıyordum. Merak etme, yine gelir.

neo diyor ki açmazsa admin gelmem  olum nasıl gelsin adam

Aynı hesap değil, başka hesap açar öyle gelir. Forumda bunu yapan bir sürü insan var. Çoğunu da tanıyor herkes. Banlanmıyorlar da ne hikmetse.

Oğuzhan said:
NeO7 said:
...

Mod Edit: Konu ile ilgisiz mesaj ve resim göndermeyin.

Ekip üyesi kendisi. Atlama hemen ortaya, etrafına bak.

chris redfield said:
nasıl yapılıyor ya bir kere giden birdaha gelmez kanunu vardı

senin dupe olmadığını nereden bilecez.

Ayrıca neo'ya salamlarımı gönderiyorum. Ondan da bir paket kına rica ediyorum.

courage said:
Oğuzhan said:
NeO7 said:
...

Mod Edit: Konu ile ilgisiz mesaj ve resim göndermeyin.

Ekip üyesi kendisi. Atlama hemen ortaya, etrafına bak.
Mod tarafından yazılmış bir 'konuyla ilgisiz mesaj atmayın' notu var. Daha ne kadar etrafıma bakmamı istiyorsun? Birinin neden ya da kim tarafından banlandığını öğrenmenin yeri muhtemelen asla cevap alamayacağın bir konuda sormak değil bir admine ya da notu bırakan moderatöre PM atmaktır. İster ekip üyesi olsun ister arkadaşın. Peh.

Aynı mesajı alıntılayıp cevap göndererek, kendi söylediklerinle çelişiyorsun. Madem bu kadar sıkıntı yaratıyor, moderatöre ilet butonu orada. Egonuzu mu tatmin ediyorsunuz anlamadım ki. Madem konuyla alakasız mesaj yazılmamalı, sen de bunu pek ala mesaj yoluyla bana iletebilirdin. Zor mu bunu yapması?

Cevap olarak alıntıyı attığım post seninki değildi, sana PM atmamam çok mu garip? İlk bu konu hakkında yazan arkadaşa PM attım zaten. Hem ondan hem de başkalarından benzer postlar gelince başlığa da attım ki önceki mesaja bakmadıkları için editlendiğini göremeyen insanlar da moderatör notunun farkına varsınlar.

Şimdi ben bunu raporlasam yine ceza alırsın di mi ?

Forum adaleti çoook güzel işliyor. Onun aldığı cezaların haddi hesabı yok.

Bi tarafına kına yapma işine gelince, vallaha ne yalan söyleyeyim. Ben ve çoğu kişi güzel bir kına yakacak. :lol: Siz matem tutun hadi.

chris'e söyle. Şu cami modelini kaplasın. Güzel olur.

al KLaupS ChamasK  neodan  hediye karılar gibi  bi yerine sür :twisted:
kina-300x225.gif

he bide mountblade4ever™ dedigi gibi ****** yakmayı unutma  :lol:

Sen bana bi benimle iletişim yapabileceğin bi adres vs vs bişeyler ver. Kim kimin bir tarafında kına sokuşturuyor bakabiliriz o ortamda.

Yukarıdaki mod ekibinin iğrenç yorumlarını okuyunca modun bir halt olmayacağını düşündüm.
Yani artık olsa da oynamam, neyse size başarılar.

Ortalığı daha fazla karıştırmanın hiç alemi yok. Buradan bazı trollcülere sesleniyorum lütfen terkedin konuyu ve uzatmayın. Konuya gelince haçlı modellerini gayet güzel yapıyorlar bence. (Yellow mesajım sana değil başkasına)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom