Forumda Ünlenme,Saygı Görme Rehberi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hayır forum senin gibi ahmaklar yüzünden bu hale geliyor nedenmi ?

Daha konuyu okumamışın,konuda postun yok bir şeyin yok ve durduk yere bana laf atıyorsun,bellki bana bir gıcıklıgın var beni bu şekilde rezil düşürmeye çalışıyorsun.
Arkamda kimse yok ama arkana geçmeye gönüllü olabilirim.

Kardeşim ben seni başta uyarmaya çalıştım. Hala'da uyarıyorum. Forumda böyle saçma sapan yorumlar atanlara gerçek anlamda saygı gösterilmez. Örneğin Şakirt mod on Şakirt mod off gibi postlarla gerçek anlamda saygı görmessin saygı görmek istiyorsan O tip insanları değil. Deli Paşa gibi arkadaşları örnek al. Tabii Şakirt mod fln banada çok komik geliyor ancak gerçek anlamda saygı görmezsin. Konuyu burada kapatalım. Zaten forumu bırakmıştım. Kavga çıkarmak için gelmiştim :twisted: Ama vazgeçtim. Biraz daha takılacam forumda. Face'deki gruba gel katıl oradan daha kolay arkadaş edinirsin.

narj722 dostum bunlar böle hep insanları aşalarlar hepsi böle bikeresinde benim 2 moduma ve dinlerin savaşı modumla dalga geçmişlerdi onurumu hiç yapmışlardı onlar yüzünden forumda sahlex reyiz diye dalga geçtiler hep onlar yüzünden modlarımı geliştirmeme izin bile vermediler bi fırsat bile vermediler hep o aşşağılıklar yüzünden

dostum mod yapmayı öğrenmeden yapmaya çalışırsan tabi dalga geçerler. bir de ingilizce forumda kendini rezil ettin. allahım ya.

ulan ingilizce bilmiyorumki google trantate mi neyle kullanıyodum hem moddda sadece kodlama yaptım modelleme değil delirtmeyin beni yerter benimle dalga geçmeyin harbiden yeter

Adam haklı,hiç bir şekilde köpüremezsin.

Mini-mod yapmak için bile Türkçe Forum'da yeterli kaynak mevcut.Oralara bakıp,en azından küçük değişiklikte bile bir mod yapabilirdin.

Ve sen,yine hata yapıyorsun ve yine haksız yere köpürüyorsun.Bu adamlar seninle can sıkıntısından mı dalga geçtiler?

Tamam,her insan hata yapar.Hataların büyüğü küçüğü olmaz.Ama insan azıcık dikkat eder.Lütfen.

kardeşim ingilizce bilmiyorum bahane olamaz bu forumda 10 tane adamdan 8i ingilizceyi şakır şakır konuşuyor sorsana bize.

beyler haklısınız bir ekip toplamam gerekirki ve kodlamayı çok iyi yapmam gerekirdi haklısınız her insan hata yapar boşyere köpürdüğüm için özür dilerim bidahaki moda en iyi ekip toplucam yeterki benimle dalga geçmeyin lütfen

yardım istemekten utanma yahu. sonra tek başına kalırsın bişeyi bilemediğin için dalga geçerler. tek başına yapılan mod gördün mü hiç? bak klaupsa adam topladı ekibi dalga geçen var mı yok. mod güzel mi, güzel.

Aynı şekilde mod bilgisi de var.

Bu arada,özür dilerim dostum.Konunda yazdıklarımdan.Umarım,ileride iyi şeyler yaparsın ve bizi utandırırsın :smile:

Biz de modunu seve seve oynarız.

Ve ciddiyim.Bu sefer dalga geçmiyorum :smile:

Groinath Sunthenze said:
Aynı şekilde mod bilgisi de var.

Bu arada,özür dilerim dostum.Konunda yazdıklarımdan.Umarım,ileride iyi şeyler yaparsın ve bizi utandırırsın :smile:

Biz de modunu seve seve oynarız.

Ve ciddiyim.Bu sefer dalga geçmiyorum :smile:
Sahlex biraz bizede hak ver. İnşallah ilerde güzel mod'lar yaparsın yüzümüzü kara çıkartırsın. Groinath'e katılıyorum.

teşekkür ederim arkadaşlar ben sadece arkadaş kazanmak istemiştim düşman değil tekrar özür diliyorum

sahlex said:
teşekkür ederim arkadaşlar ben sadece arkadaş kazanmak istemiştim düşman değil tekrar özür diliyorum

TTW forumda yazdığım gibi. Ben seninle olan eski defterlerimi kapattım artık diğerlerinden farksız'sın.

Özelden konuşulur bunlar. Seni bu yüzden aşağılıyorlar. Biraz dikkat et.

sahlex said:
pekala ben bir ekip toplayıp mod yapıcam busefer başarılı olcam
İlk önce Türkçe'yi doğru kullan sonra mod yaparsın başarılı olursun tanıtım yaparsın. Ama Türkçe'yi düzgün kullanmak şart.

Aka no Renkinjutsushi said:
sahlex said:
pekala ben bir ekip toplayıp mod yapıcam busefer başarılı olcam
İlk önce Türkçe'yi doğru kullan sonra mod yaparsın başarılı olursun tanıtım yaparsın. Ama Türkçe'yi düzgün kullanmak şart.
Haklısın zamanla öğrenir. Benim Türkçe'm bu forumda düzeldi. Yani bazı hatalarım var ama yinede biraz düzeldi.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom