[S][WFAS]Wealth of Asolenia

Users who are viewing this thread

Wealth of Asolenia
Asolenia
Yıl 1520...
  Bu zamana kadar keşfedilmemiş bir zenginliğin adıydı Asolenia... Kim bilebilirdi ki
böyle bir bölgenin okyanusun ardında olduğunu. Ilk keşfedildiğinde üzerinde sadece
yerliler yaşıyordu. Tabii keşfedilene kadar...
Yıl 1530...
  10 yıl öncesindeki Asolenia nerde?Eskiden çocukların hoplayıp zıpladığı çimenlerin
üzerini cesetler kaplamıştı. Kimdi bu caniliği yapan? Kimdi?
Yıl 1545...
  Ruslarla Fransızların mücadelesine İngilizler de katıldı. Tüm devletler bölgeye
akın akın asker gönderiyordu. Tüm dengeleri bozan Kalradya.. Müttefikleri bile ayıran
bu bölgeye insan yağıyordu. Askerler, mühendisler, köylüler... Ve beklenen an geldi.
Osmanlı Asolenia'ya ayak bastı.
Yıl 1620...
  1 asır geçmiş Asolenia'dan. Onlarca devlet geldi çoğu büyük devletler tarafından ezildi
bazıları ise kaçmak zorunda kaldı. Azala azala 5 devlet ayakta kalabildi. Bunlar Osmanlı,
Rusya, Fransa, İngiliz ve Avusturya-Maceristan'dı.
Yıl 1655...
  Ve bugün. Yıllarca savaş oldu bütün devletler birbirlerini yedi. Bu bölgeye sahip olabilecek
devlet gerçekten şanslı sayılmalıydı. Dünyadaki bütün sömürgeler toplansa buranın dörtte biri
bile etmezdi. Bu kaosun içine giren herkes pişman oluyor. Bakalım sen ne yapacaksın.
Osmanlı
Fransa
İngiltere
Rusya
Avusturya-Maceristan
Yapılacaklar
:arrow: Yeni bir harita
:arrow: Talim alanları eklenecek
:arrow: Evlilik
:arrow: Komutanlardan alınan askerlerin sayısı arttırılacak
:arrow: Yeni silah,zırh modelleri
:arrow: Seneryolar değiştirelecek
:arrow: Yeni kale modelleri
:arrow: Yeni trooplar

harita-gbyk.png

Mod Ekibi

414ben: Modelleme, Animasyon
Braveman: Kodlama
Berke1100: Kaplama
Agression: Kodlama
Albatros: Kodlama
NeSeS: Modelleme
Guray13: Map Editor
Murad-ı_Cengaver: Kodlama, Modelleme

Mod ekibine alımlar vardır.

Dostum,dostum Tarihci'ye ihtiyacınız varsa dünden hazırım :smile: Bana özelden ulaşır mısın?Çorbada tuzum olsun istiyorum.
Edit:Azbuz bilgim vardır.Kodlamacı da olabilirim.

414ben said:
Wealth of Asolenia
Asolenia
Yıl 1520...
  Bu zamana kadar keşfedilmemiş bir zenginliğin adıydı Asolenia... Kim bilebilirdi ki
böyle bir bölgenin okyanusun ardında olduğunu. Ilk keşfedildiğinde üzerinde sadece
yerliler yaşıyordu. Tabii keşfedilene kadar...
Yıl 1530...
  10 yıl öncesindeki Asolenia nerde?Eskiden çocukların hoplayıp zıpladığı çimenlerin
üzerini cesetler kaplamıştı. Kimdi bu caniliği yapan? Kimdi?
Yıl 1545...
  Ruslarla Fransızların mücadelesine İngilizler de katıldı. Tüm devletler bölgeye
akın akın asker gönderiyordu. Tüm dengeleri bozan Kalradya.. Müttefikleri bile ayıran
bu bölgeye insan yağıyordu. Askerler, mühendisler, köylüler... Ve beklenen an geldi.
Osmanlı Asolenia'ya ayak bastı.
Yıl 1620...
  1 asır geçmiş Asolenia'dan. Onlarca devlet geldi çoğu büyük devletler tarafından ezildi
bazıları ise kaçmak zorunda kaldı. Azala azala 5 devlet ayakta kalabildi. Bunlar Osmanlı,
Rusya, Fransa, İngiliz ve Avusturya-Maceristan'dı.
Yıl 1655...
  Ve bugün. Yıllarca savaş oldu bütün devletler birbirlerini yedi. Bu bölgeye sahip olabilecek
devlet gerçekten şanslı sayılmalıydı. Dünyadaki bütün sömürgeler toplansa buranın dörtte biri
bile etmezdi. Bu kaosun içine giren herkes pişman oluyor. Bakalım sen ne yapacaksın.
Osmanlı
Fransa
İngiltere
Rusya
Avusturya-Maceristan
Yapılacaklar
:arrow: Yeni bir harita
:arrow: Talim alanları eklenecek
:arrow: Evlilik
:arrow: Komutanlardan alınan askerlerin sayısı arttırılacak
:arrow: Yeni silah,zırh modelleri
:arrow: Seneryolar değiştirelecek
:arrow: Yeni kale modelleri
:arrow: Yeni trooplar

harita-gbyk.png

Mod Ekibi

414ben: Modelleme
Braveman: Kodlama
Berke1100: Kaplama
Agression: Kodlama
Albatros: Kodlama
NeSeS: Modelleme

Mod ekibine alımlar vardır.
İyi harita yaparım .
Steelo bilir.
Mesela warband ta yaptığım bir haritamdan ssler. Tabi Fire and Sword tada yapabilirim.
14xi3bs.jpg

x35yeq.jpg

2e1vi3s.jpg

xor5zk.jpg

2dl1z5d.jpg

6rmurs.jpg

30iksyh.jpg

s5vmhe.jpg

soxv81.jpg

33y5546.jpg

28tw3g4.jpg

Braveman said:
İyi ekibe hoşgeldin o zaman. Ben furkana söyliyeyim eklesin seni ekibe.  :razz:
Size ulaşabileceğim bir ts vs verebilirseniz daha iyi olur tam olarak ne yapacağımı anlatırsınız.

VforVendetta said:
Malesef ilk modu ben yaptım...
iyiki 10 tane kılıç eklemişsin 10 tane kılıçlı mod mu olur o zaman asıl ilk modu ben yaptım modumda bütün birimler 1000 li geziyor sonra yeni bir troop tree var bir kaç modelde yaptım attım alsana mod

Back
Top Bottom